Leżak dmuchany – idealny na letni czas

Dmuchane leżaki kojarzą nam się głównie z okresem letnich wakacji, gdzie chętnie jedziemy nad jezioro czy nad morze, oddając się wypoczynkowi nad wodą. Leżaki dmuchane stosowane są również na otwartych basenach, gdzie w wielu kurortach dodają kolorytu często nieco monotonnym obiektom hotelowym. W zależności od wybranego modelu, leżaki dmuchane można stosować na plaży, jednak największym zainteresowaniem cieszą się warianty dopuszczone do kontaktu z wodą, które pozwalają unosić się na wodzie w basenie czy nad morzem.

Leżaki drewniane

Ręcznik z nadrukiem

Dmuchane leżaki świetnie sprawdzają się jako narzędzie reklamowe

Leżaki dmuchane mogą być doskonałym narzędziem do promowania marek i firm. Wiele z nich ma nadruk zawierający logo produktu czy jego marki, co niewątpliwie wpłynie na zwiększenie ich widoczności. Takie artykuły reklamowe świetnie sprawdzają się latem, gdy stawia się na promowanie na przykład zimnych napojów, obiektów noclegowych czy sponsorów wydarzeń organizowanych latem. Dobrze jest je wykorzystywać na przykład w strefach relaksu w hotelach.

Plecaki z nadrukiem

Poduszki z nadrukiem

Czym powinien wyróżniać się dobry leżak dmuchany?

Wybór najlepszego dmuchanego leżaka jest kluczowy dla komfortu wypoczywania. Większość z nich tworzona jest z surowców syntetycznych, na przykład z pochodnych winylu. Dzięki temu są one wytrzymałe, a przy tym funkcjonalne. Tworzywo wykorzystywane w produkcji leżaków dmuchanych nie chłodnie wody, co jest niezwykle istotny zwłaszcza w przypadku, gdy wykorzystywane są one na przykład na basenach. Wpływa to również na łatwość utrzymania ich w czystości. Każdy leżak dmuchany powinien być wykonany z odpowiednio grubych materiałów, aby były one wytrzymałe przez długi czas.

Bogaty wachlarz wariantów dmuchanych leżaków do basenu

Najczęściej leżaki dmuchane do basenu mają kształt wąskich i cienkich materaców, które wiodą prym wśród produktów najczęściej wybieranych przez konsumentów na letni wypoczynek. Z łatwością można nabyć także inne modele dmuchanych leżaków do basenu. Wiele z nich ma nieco bardziej finezyjną formą – mogą być wyposażone w podłokietniki czy delikatnie pochylone oparcie, które zapewnia maksimum wygody. Coraz częściej konsumenci stawiają także na leżaki dmuchane zawierające praktyczne otwory na napoje.

Materace na palety

Windery

Jaki leżak dmuchany na plażę będzie najlepszy?

Wybierając dmuchany leżak na plażę, warto jest zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest on wykonany. Leżaki takie powinny być odpowiednio wytrzymałe, aby nie przebiły się one po postawieniu na piasku. Leżaki dmuchane na piasku najczęściej mają poprzeczne pikowania wpływające na wysoki poziom wygody, ale dostępne są również warianty przypominające łódkę, w których można zasiąść się wygodnie niczym w pufie sako.

Leżaki drewniane od leżakowo – świetna alternatywa dla produktów dmuchanych

Chcąc skutecznie promować swoją firmę zdecydowanie polecamy klasyczne drewniane leżaki z nadrukiem. Drewniane leżaki reklamowe są niezawodnym produktem pozwalającym na promocję firm. Polecamy postawić na leżaki od Leżakowo, ale także wiele innych naszych produktów, które rewelacyjnie sprawdzą się zarówno na plaży, jak i w innych lokalizacjach. Na leżakach świetnie będą prezentować się ręczniki oraz koce reklamowe, które zapakowane w torby z nadrukiem stworzą spójny wizerunek firmy, pozwalający na jej skuteczne promowanie. Wśród naszych propozycji nie brakuje również hamaków reklamowych czy winderów, na których także nanosimy logo oraz nazwy promowanych firm.

Zobacz także:

Jakie leżaki basenowe wybrać?

Leżak dla dzieci – wygodny mebel przeznaczony dla najmłodszych

Jaki leżak plażowy wybrać?

Jak dobrać wygodny leżak ogrodowy?

Jakie leżaki hotelowe do pensjonatów wybrać?