Produkujemy drewniane Leżaki reklamowe, parawany, Hamaki oraz inne produkty eventowe

Lezakowo.pl to pełne pomysłów rozwiązania łączące drewno i tekstylia, tworząc skuteczną reklamę.

Nie tylko leżaki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wciąż wdrażamy nowe rozwiązania, poszerzając ofertę o kolejne produkty.

Leżaki reklamowe z Twoim logo

Naszym flagowym produktem są drewniane leżaki reklamowe wykonane z wysokiej klasy drewna bukowego. Ciekawa forma i wyraziste kolory sprawią, że nasze produkty idealnie sprawdzą się podczas eventów, doskonale wkomponują się w strefy relaksu lub uprzyjemnią czas spędzony w ogrodzie

Dlaczego leżakowo?

Tworzymy, produkujemy i drukujemy sami! Drewno, tekstylia oraz druk które wykorzystujemy to elementy najwyższej jakości. Nasze zaplecze biurowo-magazynowe, dzięki wykwalifikowanej kadrze, może zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Robimy to co umiemy najlepiej, a co najważniejsze lubimy to robić.

Polska produkcja od A do Z
Atesty
Szeroki asortyment
Własna drukarnia
Wsparcie graficzne + fotograficzna jakość wydruku
Voriger
Nächster

Wypromuj markę
w nowym stylu

Kreowanie wizerunki marki to długi i skomplikowany proces.
Dowiedz się, w jaki sposób pomagamy przykuć uwagę klientów!

0 lat
DOŚWIADCZENIA
os.
W ZESPOLE
+
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

USługi

Nasza oferta skierowana jest do klientów hurtowych, ale również klientów indywidualnych. Współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi wykazując się rzetelnością oraz profesjonalnym podejściem.

Potrzebujesz samych stelaży?


Masz możliwość wykonania nadruku we własnym zakresie? Przedstawimy Ci ofertę i rozwiązania dotyczące samych stelaży.

Drukarnia

Nasza drukarnia sublimacyjna, oferuje usługi najwyższej jakości o bardzo wysokim stopniu trwałości. Drukarka Mimaki, na której pracujemy, znajduje się w czołówce producentów drukarek i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością zadruku.

Z życia firmy

Uważnie obserwujemy nowoczesne trendy, uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach w branży, targach wystawienniczych, festiwalach i eventach.