Jakie leżaki basenowe wybrać?

Różnego typu akweny, zarówno te znajdujące się w zadaszonych budynkach, jak i te obecne na świeżym powietrzu wymagają zastosowania leżaków basenowych, które zapewnią gościom wygodne miejsce do odpoczywania po pływaniu. Z powodzeniem sprawdzają się one w także podczas opalania czy spędzania czasu z książką. Leżak basenowy jest również niezastąpiony, gdy doglądamy dziecko bawiące się w wodzie, ponieważ rodzice mogą na nich wygodnie przysiąść.

Leżaki drewniane

Parawany na plażę

Najważniejsze cechy leżaków basenowych

Wybierając dobrej jakości basenowy leżak, należy uwzględnić kilka istotnych cech, do których zalicza się: 

– lekkość – przekłada się to na łatwość manewrowania leżakiem basenowym, gdy pragniemy go przesunąć bliżej wody czy w stronę cienia 

– stabilność basenowych leżaków jest niezwykle istotna, ponieważ w zależności od ciężaru gwarantuje ona wysoki poziom wygody

– nie bez znaczenia pozostaje również jakość wykonania, która w dużej mierze decyduje o funkcjonalności leżaka do basenu. Oparcie oraz podnóżek powinny cechować się możliwością łatwego dostosowania do potrzeb osoby odpoczywającej na leżaku. Warto zwracać również uwagę na spasowanie poszczególnych elementów – wykluczone jest, by leżaki basenowe posiadały wystające elementy mogące uszkodzić skórę. 

Łatwość utrzymania w czystości – istotny aspekt wyboru leżaka basenowego

Leżaki basenowe udostępniane gościom muszą być systematycznie czyszczone, dlatego warto wybierać produkty, które ułatwiają to zadanie. Najlepiej sprawdzają się plastikowe leżaki basenowe, które doczyścimy z użyciem detergentów bez obaw o ich odbarwienie. Warto dodać, że tego typu leżaki są bardzo lekkie, dlatego z łatwością można je przenosić z miejsca na miejsce.

Koce piknikowe z nadrukiem

Worki reklamowe

Leżaki basenowe drewniane to solidne i sprawdzone miejsce do relaksu nad wodą

Drewniane leżaki basenowe są jednymi z najczęściej wykorzystywanych produktów dedykowanych do wypoczynku. Są one nie tylko wygodne, ale bardzo dobrze wpisują się w każdy wystrój, wnosząc element ocieplenia dla nawet najbardziej surowego otoczenia. Szczególnie elegancko zaprezentują się zwłaszcza drewniane leżaki basenowe w ciemnych odcieniach, na przykład orzecha czy wenge. Siatka mesh na leżaku proponowanym przez leżakowo sprawia, iż woda nie utrzymuje się na tkaninie. Gwarantujemy także spersonalizowany nadruk.

Leżaki do basenu pozwalające stworzyć namiastkę pobytu w tropikach

Poza klasycznymi leżakami basenowymi istnieją także produkty pozwalające unosić się bezpośrednio na tafli wody. Należą do nich dmuchane leżaki do basenu, często dostępne w intensywnych odcieniach kojarzących się z okresem wakacji. Wiele z nich wyposażonych jest w specjalne otwory, które umożliwiają zanurzenie stóp w wodzie. Ciekawym udogodnieniem takich leżaków do basenu są miejsca dedykowane szklankom lub butelkom, które pozwolą cieszyć się smakiem ulubionego drinka w czasie przebywania w basenie. 

Wybierając leżak basenowy, zadbajmy także o dodatki

Basenowe leżaki z łatwością możemy udekorować, wybierając na przykład jeden z efektownych produktów od Leżakowo. Doskonale sprawdzą się różnego typu ręczniki reklamowe pakowane w torby jednokolorowe z nadrukiem. Dla zwiększenia wygody możemy posłużyć się także kocami z nadrukiem.

Zobacz także:

Ciekawe pomysły na reklamę restauracji

Jaki leżak miejski wybrać?

Jaki leżak do sauny wybrać?

Jaki leżak plażowy wybrać?