Stoliki i krzesła reklamowe

Stoliki i krzesła reklamowe

Gama drewnianych produktów, na których można wykonać dowolny nadruk.

Krzesła i stoły z własną grafiką to rozwiązanie, które pomoże w promocji, wizualnej identyfikacji Twojej marki lub uzupełni Twoje prywatne wnętrze.

Poznaj również inne produkty z naszej oferty:

Materace z logo

Tekstylia reklamowe

Koce z nadrukiem

Leżaki z podłokietnikami reklamowe

Leżaki drewniane producent

Krzesło reżyserskie z miejscem na napój

Wymiar: 55 x 65 x 88 cm (rozłożone)
Wymiar:
107 x 55 x 21 cm (złożone)
Waga: 2,5 kg
Nadruk: Sublimacja / Sitodruk
Materiały: drewno bukowe, tkanina (bawełna / poliester), ocynkowane zawiasy 
Informacje dodatkowe: Stylizowane składane krzesło reżyserskie. Świetny design i mobilność. Teraz wzbogacone podręcznym miejscem na napój.

Krzesło reżyserskie
 

Wymiary po rozłożeniu: 86 x 48 x 50 cm
Materiały:
drewno bukowe, tkanina (bawełna / poliester), ocynkowane zawiasy 
Rodzaj nadruku: sublimacja (pełny kolor) / sitodruk
Informacje dodatkowe: Stylizowane składane krzesło reżyserskie. Świetny design i mobilność.

Krzesło reżyserskie wysokie - nowe

Wymiar: 50 x 65 x 136 cm (rozłożone)
Nośność:  95 kg
Nadruk: Sublimacja / Sitodruk
Materiały: drewno bukowe, tkanina (bawełna / poliester), ocynkowane zawiasy 
Informacje dodatkowe: Wysokie krzesełko reżyserskie to synonim klasy i elegancji. Wykonane z solidnego drewna bukowego, z praktycznym i wygodnym materiałowym siedziskiem i oparciem. Personalizowany nadruk czyni je idealnym narzędziem reklamowym. Usiądź wysoko, w centrum uwagi i wyraź swój styl.

Krzesełko Reklamowe
 

Wymiar: 61 x 41 x 20 cm (złożone)
Waga: 2,2 kg
Nadruk: Sublimacja / Sitodruk
Materiały: drewno bukowe, tkanina (bawełna / poliester)
Informacje dodatkowe: Krzesło Reklamowe to połączeniem drewna bukowego z trwałym odpornym na warunki atmosferyczne i wytrzymałym materiałem okraszonym dowolnym nadrukiem.
Stabilna konstrukcja z drewna bukowego połączonego za pomocą nitów z łatwym systemem składania i rozkładania. Wygodne oparcie daje komfort użytkowania. Wymiary produktu pozwalają na bezproblemowy transport. Świetnie sprawdza się na Eventach prezentując logo Twojej Firmy.

Krzesło turystyczne

Materiały: drewno bukowe, tkanina (bawełna / poliester)
Rodzaj nadruku: sublimacja / sitodruk
Wymiary po rozłożeniu: 67 x 33 x 54 cm
Informacje dodatkowe: Produkt wyjątkowo mobilny, łatwy w przechowywaniu. Ekonomia w promowaniu.

Hoker

Materiały: sklejka wodoodporna, drewno bukowe
Rodzaj nadruku: nadruk UV / pełny kolor
Wymiary po rozłożeniu: 30 x 30 x 62 cm
Informacje dodatkowe: Składany, reklamowy hoker drewniany. Stabilna konstrukcja, nowoczesny, designerski wygląd.

stołek

Materiały: Materiały: drewno bukowe, tkanina (bawełna / poliester)
Rodzaj nadruku: sublimacja / sitodruk
Wymiary po rozłożeniu:  35 x 36 cm
Informacje dodatkowe: Stołek drewniany to ekonomiczna forma przekazu reklamy. Spełnia nie tylko funkcję siedzenia, wykorzystywany w pracy zdalnej jako podnóżek.
Aktualne Opcje: Dostępny w dwóch wersjach – ekonomicznej oraz extra safety z dodatkowymi dystansami między listwami.

 

Stolik Reklamowy okrągły

Materiał:  sklejka wodoodporna, drewno bukowe
Print type: nadruk UV / pełny kolor
Wymiary po rozłożeniu: 40 x 47,5 cm
Informacje dodatkowe: Składany okrągły stolik  z dowolnym nadrukiem. Wykonany z drewna bukowego oraz sklejki wodoodpornej. Stabilna konstrukcja, nowoczesny, designerski wygląd, lekki i mobilny. Idealne dopełnienie ulubionego modelu  leżaka. Świetnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy Twojej marki.

Stolik reklamowy

Materiały: sklejka wodoodporna, drewno bukowe
Rodzaj nadruku: nadruk UV / pełny kolor
Wymiary po rozłożeniu:  40-50 x 50 cm
Informacje dodatkowe: Składany stolik drewniany, lekki, mobilny – stanowi dobre uzupełnienie oferty leżakowej.

Kolorystyka stelaża

S.01 Bezbarwny   S.02 Dąb   S.03 Tik   S.04 Mahoń   S.05 Palisander   S.06 Heban

V.01 Biały  V.02  Żółty  V.03 Pomarańczowy  V.04  Czerwony   V.05 Niebieski  V.06 Szary

Poprzedni
Następny

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

krzesło sitodruk

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. 

Czy stoliki z nadrukiem sprawdzają się, jako narzędzie reklamowe?

Stoliki reklamowe są istotnym narzędziem reklamy, które najlepiej sprawdzają się do promowania produktów, są również dobrym miejscem do eksponowania materiałów, w tym ulotek i wizytówek w poczekalniach. Warto wykorzystywać je również w ogródkach gastronomicznych, ponieważ pozwolą one stworzyć wygodne miejsce dla klientów, gdzie będą mogli przysiąść, zjeść posiłek, czy wypić wyborną kawę. Dobrze jest uwzględnić to, aby promowanie firmy było spójne z jej wizerunkiem. Do stolików z nadrukiem można dobrać także krzesła, czy leżaki, a nawet poduszki reklamowe – wszystkie te artykuły powinny mieć zunifikowane wzornictwo oraz kolorystykę, dzięki czemu doskonale wypromują firmę, ponieważ będą przykuwać uwagę odbiorców.

Gdzie najlepiej sprawdzą się stoliki z logo?

Największą zaletą reklamowych stolików z nadrukiem jest szeroka możliwość zastosowania. Przeważnie są to poręczne dodatki, które doskonale eksponują produkty, czy materiały promocyjne, które można wykorzystać w następujący sposób:

  • Stoliki reklamowe to doskonałe rozwiązanie podczas targów i wystaw, gdzie można zaprezentować swoje produkty, to także dobre miejsce do interakcji z potencjalnymi klientami, czy partnerami biznesowymi.
  • Na imprezach firmowych, piknikach, czy festynach, stoliki reklamowe mogą służyć do zaprezentowania informacji o danej firmie, rozdawania materiałów promocyjnych oraz zachęcania osób do zapoznania się z ofertą.
  • W wielu sklepach stoliki z logo służą do prezentacji promocji produktów, nowych artykułów, są także dobrym miejscem do organizowania degustacji produktów spożywczych – wędlin, serów, słodyczy, wypieków, czy napojów.
  • Podczas eventów czy konferencji stoliki reklamowe mogą pełnić rolę punktu informacyjnego, a także miejsca do umieszczenia materiałów reklamowych. Pozwalają także na stworzenie stanowiska do rejestrowania uczestników wydarzenia.
  • Stoliki z napisami świetnie sprawdzają się podczas eventów sportowych, w tym maratonów i półmaratonów, czy rozgrywek zespołowych. Doskonale sprawdzą się do promowania firm, będących sponsorem wydarzenia. Można na nich zaprezentować ubrania sportowe, bidony, czy sportowe gadżety.
  • Reklamowe stoliki z logo zdecydowanie warto wykorzystać podczas prezentacji nowych produktów. Dobrze wyeksponowane logo marki z pewnością będzie przyciągać uwagę odbiorców, a prezentowany artykuł będzie doskonale widoczny.

Co wyróżnia stoliki reklamowe od Leżakowo?

Firma Leżakowo zajmuje się produkcją reklamowych stolików z logo, które są lekkie, ale wytrzymałe ze względu na zastosowanie stelaża z drewna bukowego oraz sklejki odpornej na działanie wody. Wspomniany mebel po rozłożeniu zajmuje 40-50×50 centymetrów, składa się w bardzo prosty sposób i zajmuje niewiele miejsca, dlatego z łatwością można przewozić go w bagażniku większości samochodów na przykład na plenerowy event, czy zlot foodtrucków. Dopełnieniem tego rodzaju artykułów jest szeroki wybór drewnianych leżaków reklamowych, które równie dobrze eksponują logo oraz nazwę firmy, a przy tym zapewniają wysoki komfort wypoczywania.

Sprawdź także inne produkty z naszej oferty:

Leżaki drewniane producent

Torby plażowe z nadrukiem

Ręczniki reklamowe

Materace z logo

Tekstylia reklamowe

– Parawan medyczny