poduszki z Nadrukiem

Poduszki z nadrukiem – oryginalny pomysł na materiały promocyjne

Poduszki z nadrukiem są idealną propozycją na gadżet promocyjny, który łączy cechy produktu pozwalającego zwiększyć widoczność firmy wraz z zapewnieniem większego komfortu. Nadają się także do ozdoby wnętrza czy ogródków znajdujących się w sąsiedztwie lokalu. Poduszki można tworzyć z aplikacjami na jednej stronie, doskonale będą prezentować się również poduszki dwustronne z własnym napisem. 

Materac

Wymiary: 120×80 cm/80×60 cm
Grubość/wysokość: 3/6/10 cm
Informacje dodatkowe: Tkanina zewnętrzna to poliester odporny na działanie promieni UV, a do tego  można na nim wykonać dowolny nadruk sublimacyjny. Pianka  poliuretanowa znajdująca się wewnątrz , utrzymuje bardzo dobrą termoizolację, oraz znosi duże obciążenia.

Poduszka

Wymiary: 40×40/50×50 cm
Informacje dodatkowe: Poduszka kwadratowa o standardowych rozmiarach z wypełnieniem flizelinowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego bądź haftu.

Siedziska

Wymiary: 40×40/50×50 cm

Informacje dodatkowe: Siedzisko kwadratowe o standardowych rozmiarach z wypełnieniem piankowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego.

Kostka eventowa

Wymiary: 50×50/60×60 cm
Informacje dodatkowe: Kostka, siedzisko, pufa – funkcjonalna, nie służy jedynie do siedzenia ale posiada również bardzo dużą przestrzeń reklamową. Poszycie to poliester, które można zdejmować i czyścić.

Wybrane realizacje

Gdzie sprawdzą się poduszki z nadrukiem? 

Poduszki z nadrukiem można wykorzystywać niemal wszędzie. Najczęściej spotykamy je w lokalach gastronomicznych, na przykład restauracjach, jak również w klimatycznych kawiarniach i bistrach. Poduszki z własnym nadrukiem przydadzą się na różnego typu imprezach masowych. Pozostawione na krzesłach lub hamakach będą doskonałym podparciem dla kręgosłupa, a zastosowany napis lub logo skłoni do zapoznania się z ofertą firmy, będącej sponsorem eventu. 

Kształt poduszek z nadrukiem, który dostosujemy do własnych potrzeb 

Poduszki z nadrukiem produkowane są w standardowym kształcie, identycznie ze znanymi z naszych domów „jaśkami”, czyli produktami o wymiarach 40×40 lub 50×50 centymetrów. Oprócz kwadratowego kształtu tych atrybutów możemy w naszym lokalu nieco urozmaicić wystrój poprzez zastosowanie poduszek z dowolną grafiką w innych kształtach. Do standardowej formy idealnie pasują wydłużone, prostokątne poduszki, ale spotykane są również te w kształcie okrągłym. Niezależnie od tego, jaką formę poduszki z nadrukiem wybierzemy, każda z pewnością zostanie dostrzeżona. 

Tkaniny stosowane do produkcji poduszek z własnym nadrukiem 

Poduszki z własnym nadrukiem tworzone są z różnego typu tkanin, które decydują o właściwościach każdego produktu, a dokładnie ich wytrzymałości przeznaczenia oraz wierności w oddaniu aplikacji, oraz barw. Najczęściej są to tkaniny poliestrowe, miłe w dotyku, lub impregnowane do użytku na zewnątrz zabezpieczając przed deszczem i wilgocią. Niezależnie, który materiał wybierzemy  doskonale pokaże Twoją reklamę na poduszce. Wśród polecanych tkanin warto wymienić naszą klasykę – płótno żeglarskie. Jest ono niezwykle wytrzymałe i polecane głównie do wykorzystywania w wewnątrz, jest to tkanina przypominająca tkaninę bawełnianą, naturalną, tworząc eco design. Decydując się na poduszki z nadrukiem sublimacyjnym mamy pewność, że nadruk na poduszce nie wyblaknie pod wpływem słońca, będzie trwały. 

Wypełnienie poduszek indywidualną grafiką 

Tworzone poduszki z logo posiadają wypełnienie flizelinowe. Ma ono szereg zalet, które sprawiają, że poduszki z nadrukiem nie tylko świetnie wyglądają, ale są także bezpieczne. Jest ona przewiewna i bardzo wytrzymała, dlatego takie poduszki służą przez długi czas. Co niezwykle ważne, poduszki z nadrukiem posiadające tego typu wypełnienie zachowują się w specyficzny sposób podczas ewentualnego pożaru. W kontakcie z ogniem flizelina się topi, ale nie pali, dlatego nie tworzą dodatkowych ognisk ognia. 

Szeroka paleta barw poduszek z nadrukiem 

Leżakowo oferuje możliwość stworzenia poduszki z własnym nadrukiem, które wraz z innymi materiałami promocyjnymi pozwolą wyraźnie dostrzec każdą firmę. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą najlepszy rodzaj tkaniny oraz nadruku do stworzenia poduszek. Bogate i nasycone odcienie wraz z technologią druku sublimacyjnego wiernie oddają kolory przygotowanego nadruku, dzięki którym poduszki z nadrukiem będą efektownie prezentować reklamowaną markę .