Materace na paletę

MATERACE I PODUSZKI REKLAMOWE

Wychodząc naprzeciw panującym trendom, nasza oferta została poszerzona także o materace i poduszki do mebli paletowych.

Materace posiadają zamek błyskawiczny umożliwiający utrzymanie pokrowca w czystości oraz rzepy lub sznurki – dzięki temu materace można przymocować do palety.

Materace można użytkować samodzielnie bez mebli paletowych, ustawiając je bezpośrednio na podłodze.

Materac

Wymiary: 120×80 cm/80×60 cm
Grubość/wysokość: 3/6/10 cm
Informacje dodatkowe: Tkanina zewnętrzna to poliester odporny na działanie promieni UV, a do tego  można na nim wykonać dowolny nadruk sublimacyjny. Pianka  poliuretanowa znajdująca się wewnątrz , utrzymuje bardzo dobrą termoizolację, oraz znosi duże obciążenia.

Poduszka

Wymiary: 40×40/50×50 cm
Informacje dodatkowe: Poduszka kwadratowa o standardowych rozmiarach z wypełnieniem flizelinowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego bądź haftu.

Siedziska

Wymiary: 40×40/50×50 cm

Informacje dodatkowe: Siedzisko kwadratowe o standardowych rozmiarach z wypełnieniem piankowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego.

Wybrane realizacje

NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE FORMY REKLAMOWYCH MATERACY NA PALETĘ

Materace na paletę z nadrukiem najczęściej występują w gładkiej formie, bez wyraźnych aplikacji. Są one uważane za najwygodniejsze. Spotykamy także materace pikowane, które dodatkowo przyozdabia się różnego rodzaju wzorami. Reklamowe materace na paletę występują w różnych rozmiarach, które można zastosować w meblach różnych rozmiarów. Warto je zastosować w ogródkach gastronomicznych oraz pubach na świeżym powietrzu, by naszym klientom było wygodnie i chętnie powracali do naszego lokalu. 

Czym charakteryzuje się dobry materac na paletę z nadrukiem? 

Dobrej jakości materac na paletę reklamowy powinien cechować się właściwościami ułatwiającymi codzienne użytkowanie. Powinny one być stworzone z materiałów, które zapewnią długą żywotność produktu, głównie tkanin wodoodpornych. Należą do nich między innymi poszycia poliestrowe, które dodatkowo odporne są na wyblaknięcie pod wpływem światła słonecznego. Oprócz wyglądu materacy na paletę z nadrukiem, równie ważna jest sprężystość wypełnienia, która zapewni wygodne siedzenie na paletach i jednocześnie nie będzie się odgniatał. Właśnie tych charakteryzują się nasze materace na paletę reklamowe. 

JAK WYBRAĆ DOBRY MATERAC Z LOGO?

Dobry materac reklamowy z logo powinien zapewniać nam wysoki poziom komfortu. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na następujące elementy:

·         Należy określić, jakiego typu materaca poszukujemy – miękkiego, twardego, czy średniotwardego. Jeżeli mamy taką możliwość, przetestujemy produkt, który najlepiej spełni nasze oczekiwania pod względem wygody.

·         Weźmy pod uwagę budżet, jakim dysponujemy. Poszczególne produkty mogą się różnić ceną w zależności od wielkości, materiałów wypełniających dany materac z logo, a nawet tkanin, które go powlekają.

·         Jeżeli materac z logo będzie wykorzystywany na zewnątrz, koniecznie uwzględnijmy to, aby był on wykonany z wodoodpornych materiałów, łatwych do utrzymania w czystości.

·         Upewnijmy się, że wybrany model będzie dobrze pasował do mebli z palet, czy ogrodowej ławki. 

Produkty, które warto dobrać do reklamowego materaca na paletę 

Reklamowe materace z logo na paletę są elementem, który dodaje pełni meblom stworzonym z palet. Polecamy zastosować również inne produkty reklamowe, które pasują do materacy na paletę z nadrukiem. Należą do nich między innymi poduszki, leżaki, czy koce, które przydadzą się, jako wyposażenie lokalu czy gadżet promocyjny podczas eventów. 

Szukasz najlepszego materaca na paletę z nadrukiem? Skontaktuj się z nami! 

Oferujemy możliwość przygotowania wielu materiałów reklamowych, w tym między innymi materacy na paletę z nadrukiem. Na poliestrowej tkaninie nanosimy aplikacje metodą nadruku sublimacyjnego. Każdy produkty jest odporny na działanie promieni ultrafioletowych, dlatego idealnie sprawdzą się w przypadku mebli wystawionych na zewnątrz. 

Poznaj także inne dostępne produkty:

– Tekstylia reklamowe

– Ręczniki reklamowe

– Koce z nadrukiem

– Leżaki reklamowe

– Krzesła plażowe reklamowe