Materace na paletę

Najczęściej występujące formy reklamowych materacy na paletę

Materace na paletę z nadrukiem najczęściej występują w gładkiej formie, bez wyraźnych aplikacji. Są one uważane za najwygodniejsze. Spotykamy także materace pikowane, które dodatkowo przyozdabia się różnego rodzaju wzorami. Reklamowe materace na paletę występują w różnych rozmiarach, które można zastosować w meblach różnych rozmiarów. Warto je zastosować w ogródkach gastronomicznych oraz pubach na świeżym powietrzu, by naszym klientom było wygodnie i chętnie powracali do naszego lokalu. 

 

Materac

Wymiary: 120×80 cm/80×60 cm
Grubość/wysokość: 3/6/10 cm
Informacje dodatkowe: Tkanina zewnętrzna to poliester odporny na działanie promieni UV, a do tego  można na nim wykonać dowolny nadruk sublimacyjny. Pianka  poliuretanowa znajdująca się wewnątrz , utrzymuje bardzo dobrą termoizolację, oraz znosi duże obciążenia.

Poduszka

Wymiary: 40×40/50×50 cm
Informacje dodatkowe: Poduszka kwadratowa o standardowych rozmiarach z wypełnieniem flizelinowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego bądź haftu.

Siedziska

Wymiary: 40×40/50×50 cm

Informacje dodatkowe: Siedzisko kwadratowe o standardowych rozmiarach z wypełnieniem piankowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego.

Kostka eventowa

Wymiary: 50×50/60×60 cm
Informacje dodatkowe: Kostka, siedzisko, pufa – funkcjonalna, nie służy jedynie do siedzenia ale posiada również bardzo dużą przestrzeń reklamową. Poszycie to poliester, które można zdejmować i czyścić.

Poducha FatBoy

Materiał: Poliester wodoodporny
Nadruk: Sublimacja
Wymiary: 115×150 cm
Informacje dodatkowe: Fatboy to gigantyczny puf, worek o uniwersalnym charakterze. Jego atutem jest wypełnienie granulatem dostosowującym się do ciała użytkownika. Siedzisko jest odporne na wilgoć i zabrudzenia oraz niezwykle przyjemne w dotyku. Możesz oglądać na nim filmy, pracować z laptopem na kolanach, a nawet się zdrzemnąć !

Wybrane realizacje

Czym charakteryzuje się dobry materac na paletę z nadrukiem? 

Dobrej jakości materac na paletę reklamowy powinien cechować się właściwościami ułatwiającymi codzienne użytkowanie. Powinny one być stworzone z materiałów, które zapewnią długą żywotność produktu, głównie tkanin wodoodpornych. Należą do nich między innymi poszycia poliestrowe, które dodatkowo odporne są na wyblaknięcie pod wpływem światła słonecznego. Oprócz wyglądu materacy na paletę z nadrukiem, równie ważna jest sprężystość wypełnienia, która zapewni wygodne siedzenie na paletach i jednocześnie nie będzie się odgniatał. Właśnie tych charakteryzują się nasze materace na paletę reklamowe. 

Produkty, które warto dobrać do reklamowego materaca na paletę 

Reklamowe materace na paletę są elementem, który dodaje pełni meblom stworzonym z palet. Polecamy zastosować również inne produkty reklamowe, które pasują do materacy na paletę z nadrukiem. Należą do nich między innymi poduszki, leżaki, czy koce, które przydadzą się, jako wyposażenie lokalu czy gadżet promocyjny podczas eventów. 

Szukasz najlepszego materaca na paletę z nadrukiem? Skontaktuj się z nami! 

Oferujemy możliwość przygotowania wielu materiałów reklamowych, w tym między innymi materacy na paletę z nadrukiem. Na poliestrowej tkaninie nanosimy aplikacje metodą nadruku sublimacyjnego. Każdy produkty jest odporny na działanie promieni ultrafioletowych, dlatego idealnie sprawdzą się w przypadku mebli wystawionych na zewnątrz.