parawany PLAŻOWE, windery

Reklama w wersji plażowej

Szukasz użytecznej reklamy, giftu czy nagrody w konkursie? Personalizowane parawany z własnym nadrukiem produkowane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta to dobry wybór. Mogą sięgać aż do 1,8 m wysokości, długość nieograniczona. Druk odporny na UV tkaniny o różnych gramaturach.

Wersje ekonomiczne, jak i premium, zgodne z potrzebami dotyczącymi Twojej reklamy. Ofertę parawanów uzupełniamy flagami typu winder w trzech rozmiarach.

Produkty

Tkanina i gramatura: bawełna, poliester,  mikrofibra, 90-220gm2. 
Rodzaj nadruku: bawełna/sitodruk, poliester mikrofibra/ sublimacja
Wymiary:  panel +/- 75cm x 98 cm, maksymalna wysokość 180 cm
Kijki:  drewniane suche, zaostrzone
Informacje dodatkowe: Spersonalizowany parawan z dowolnym nadrukiem. Występuje w wersji ekonomicznej, jak i premium.
 

Parawan Wakacyjny

Tkanina  i gramatura: poliester mikrofibra, 90g/m2-140 g/m2
Wymiary:  standardowy panel  +/- 0,75cm x 1,00- 1,20 cm, 

Kijki: drewniane suche, zaostrzone
Informacje dodatkowe: Parawan dostępny w stałych wzorach odpowiadających aktualnym trendom. Wersja ekonomiczna wykorzystywana w sprzedaży hurtowej marketowej, wersja premium  skierowana do klientów indywidualnych.

Przygotowane przez nas gotowe wzory, odpowiadające najnowszym trendom .
Możesz w wyznaczonym miejscu  dodać dowolny tekst reklamowy czy logo.

Tkanina: włókno szklane
Wymiary:  dostępne w trzech rozmiarach
Informacje dodatkowe: mobilna, lekka, wytrzymała flaga reklamowa. Łatwy montaż to dodatkowy atut.  Pakowana  w torbę do przechowywania i transportu. Dostępne podstawy. 

Wymiary: 140×70 cm
Materiał: Poliester/Bawełna
Nadruk: Sublimacja/Sitodruk
Informacje dodatkowe:  Mata plażowa z drewnianym oparciem z dużą powierzchnią reklamową idealną pod własny nadruk. Stworzona z materiału odpornego na wodę i zabrudzenia . Zwijana, łatwa do zabrania ze sobą dzięki kompaktowemu rozmiarowi i uchwytowi. Idealna na piaszczyste plaże. Mobilny gadżet reklamowy.

S.01 Bezbarwny   S.02 Dąb   S.03 Tik   S.04 Mahoń   S.05 Palisander   S.06 Heban

V.01 Biały  V.02  Żółty  V.03 Pomarańczowy  V.04  Czerwony   V.05 Niebieski  V.06 Szary

Poprzedni
Następny

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. 

Wybrane realizacje