Ręczniki szybkoschnące z nadrukiem

RĘCZNIKI BAWEŁNIANE, PLUSZOWE I SZYBKOSCHNĄCE.

Ręczniki reklamowe to uniwersalne gadżety reklamowe. Ręczniki firmy Leżakowo produkowane są z wysokiej jakości tkanin: bawełny i poliestru. Rozmiar ręcznika jest ograniczony jedynie jego maksymalną szerokością 1,50 m. w zależności od potrzeb klientów stosujemy techniki druku takie jak: sublimacja o fotograficznej jakości, subtelny haft czy sitodruk.

spa towels on wooden surface

Ręcznik szybkoschnący (sportowy)

Rodzaj tkaniny: mikrofibra gładka
Rodzaj znakowania: sublimacja/sitodruk
Informacje dodatkowe: Ręczniki szybkoschnące, sportowe lub eventowe. Ręczniki  to nie tylko funkcjonalny produkt, ale również idealna forma reklamy. Na ręcznikach możemy wykonać dowolny nadruk sublimacyjny.

Rodzaj tkaniny: poliestrowo-bawełniana
Rodzaj znakowania: sublimacja
Informacje dodatkowe: Wysokiej jakości ręcznik bawełniano-poliestrowy, wykonany z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, która jest solidniejsza i grubsza, ale przy tym również zachowuje, właściwości szybkoschnące.   

Rodzaj tkaniny: bawełniana
Rodzaj znakowania: haft, satyna – wszywka z pełnym kolorem
Informacje dodatkowe:  Ręczniki wyprodukowane ze 100% bawełny, jest to jakość premium oferowana hotelom, obiektom noclegowym, salonom SPA czy saunom. Dzięki subtelnemu haftowi oraz możliwości  wszycia wszywek sublimacyjnych – mamy możliwość personalizacji  produktu wg. potrzeb.

RĘCZNIKI SZYBKOSCHNĄCE TO NOWOCZESNY I EFEKTOWNY ELEMENT PROMUJĄCY MARKĘ

Ręczniki szybkoschnące z nadrukiem szturmem podbiły rynek w wielu krajach, w tym rynek polski, stanowiąc dobrą alternatywę dla klasycznych ręczników. Doskonale sprawdzą się one jako element reklamowy – z powodzeniem możemy zastosować na reklamowych ręcznikach szybkoschnących wszelkie aplikacje niezbędne do identyfikacji firmy. Sporej jakości logo i unikatowa kolorystyka zastosowana na ręcznikach szybkoschnących z pewnością zostaną dobrze dostrzeżone. Można je wykorzystywać podczas eventów sportowych, których firma jest sponsorem. 

Szybkoschnące ręczniki reklamowe doskonale sprawdzą się w wielu miejscach 

Reklamowe ręczniki szybkoschnące warto zastosować w przypadku hoteli, gdzie znajdują się obiekty typu SPA czy basen. Można z nich korzystać wielokrotnie i często, gdyż technologia zastosowana do produkcji ręczników szybkoschnących z nadrukiem umożliwia szybkie przygotowanie ich do ponownego użycia. Takie produkty warto zastosować również w saunach do pozbycia się wilgoci z ciała. 

Dlaczego ręczniki szybkoschnące z nadrukiem cieszą się tak dużą popularnością? 

Ręczniki reklamowe szybkoschnące posiadają szereg zalet, które czynią je wysoce użytecznym produktem – zdolność do szybkiego wysychania to tylko jedna z nich. Szybkoschnące ręczniki z nadrukiem są także lekkie i po zwinięciu zajmują bardzo mało miejsca, dlatego sprawdzą się podczas każdego wyjazdu, kiedy mamy ograniczone możliwości przechowywania. Z łatwością schowamy go nie tylko do walizki, a nawet do turystycznego plecaka. 

Sposoby dbania o reklamowe ręczniki szybkoschnące 

Pamiętajmy, że ze względów higienicznych należy odpowiednio dbać o ręczniki szybkoschnące. Trzeba pamiętać o zaleceniach producenta, które dołączone są do metki bądź opakowania, w którym znajdował się produkt. Przeważnie ręczniki szybkoschnące z nadrukiem pierze się w temperaturze 30-40°C z użyciem standardowych detergentów służących do prania, co pozwoli pozbyć się zabrudzeń i większości drobnoustrojów. 

 Poznaj także inne nasze produkty:

– Obrusy z nadrukiem

– Materace z logo

– Torby plażowe z nadrukiem

– Leżaki drewniane producent

– Krzesła plażowe reklamowe