Ręczniki

Ręczniki bawełniane, Pluszowe, szybkoschnące

Ręcznik reklamowy to uniwersalny gadżet promocyjny .  Ręczniki firmy leżakowo produkowane są ze sprawdzonych tkanin: bawełnianych i poliestrowych.  W rozmiarze ręcznika ogranicza nas jedynie szerokość max.: 1,50m. W zależności od potrzeb stosujemy  techniki druku, takie jak  sublimacja w jakości fotograficznej, subtelny haft lub sitodruk.

spa towels on wooden surface

Ręcznik szybkoschnący (sportowy)

Rodzaj tkaniny: mikrofibra gładka
Rodzaj znakowania: sublimacja/sitodruk
Informacje dodatkowe: Ręczniki szybkoschnące, sportowe lub eventowe. Ręczniki  to nie tylko funkcjonalny produkt, ale również idealna forma reklamy. Na ręcznikach możemy wykonać dowolny nadruk sublimacyjny.

Rodzaj tkaniny: poliestrowo-bawełniana
Rodzaj znakowania: sublimacja
Informacje dodatkowe: Wysokiej jakości ręcznik bawełniano-poliestrowy, wykonany z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, która jest solidniejsza i grubsza, ale przy tym również zachowuje, właściwości szybkoschnące.   

Rodzaj tkaniny: bawełniana
Rodzaj znakowania: haft, satyna – wszywka z pełnym kolorem
Informacje dodatkowe:  Ręczniki wyprodukowane ze 100% bawełny, jest to jakość premium oferowana hotelom, obiektom noclegowym, salonom SPA czy saunom. Dzięki subtelnemu haftowi oraz możliwości  wszycia wszywek sublimacyjnych – mamy możliwość personalizacji  produktu wg. potrzeb.

Ręcznik Velur

Rodzaj tkaniny: mikrofibra pluszowa
Rodzaj znakowania: sublimacja, haft
Informacje dodatkowe:  Miękki, wykonany z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, jest nie tylko funkcjonalny ale również bardzo wytrzymały. Ręcznik przystosowany jest pod pełny zadruk bądź haft.