Ręczniki reklamowe z własnym nadrukiem

Kiedy powstały pierwsze ręczniki „reklamowe” w formie nadruku?

Ręczniki reklamowe są chętnie wykorzystywane przez wiele firm, które pragną się wypromować poprzez niebanalne gadżety. Obecnie znane ręczniki z nadrukiem powstały dzięki wynalazkowi, który sięga czasów Imperium Osmańskiego. Wtedy ręczniki służyły do rytualnego osuszania lub okrywania ciała. Dzisiaj ręczniki z nadrukiem powszechnie wykorzystujemy w domach, ale także jako jeden z materiałów promocyjnych wręczanych gościom bądź klientom. 

 

spa towels on wooden surface

Produkty

Ręcznik szybkoschnący (sportowy)

Rodzaj tkaniny: mikrofibra gładka
Rodzaj znakowania: sublimacja/sitodruk
Informacje dodatkowe: Ręczniki szybkoschnące, sportowe lub eventowe. Ręczniki  to nie tylko funkcjonalny produkt, ale również idealna forma reklamy. Na ręcznikach możemy wykonać dowolny nadruk sublimacyjny.

Rodzaj tkaniny: poliestrowo-bawełniana
Rodzaj znakowania: sublimacja
Informacje dodatkowe: Wysokiej jakości ręcznik bawełniano-poliestrowy, wykonany z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, która jest solidniejsza i grubsza, ale przy tym również zachowuje, właściwości szybkoschnące.   

Rodzaj tkaniny: bawełniana
Rodzaj znakowania: haft, satyna – wszywka z pełnym kolorem
Informacje dodatkowe:  Ręczniki wyprodukowane ze 100% bawełny, jest to jakość premium oferowana hotelom, obiektom noclegowym, salonom SPA czy saunom. Dzięki subtelnemu haftowi oraz możliwości  wszycia wszywek sublimacyjnych – mamy możliwość personalizacji  produktu wg. potrzeb.

Gdzie sprawdzą się ręczniki z własnym nadrukiem? 

Ręczniki z nadrukiem spotykamy głównie w centrach SPA, gabinetach kosmetycznych oraz z branż beauty, jednakże sprawdzą się one również w przypadku innych działalności. Po ręczniki reklamowe mogą sięgać między innymi hotelarze, ale będą one także przykładowo doskonałym rozwiązaniem w strefach relaksu na plaży, ale także podczas festiwali. 

Najczęściej występujące rodzaje ręczników reklamowych 

Ręczniki reklamowe produkowane są z przeróżnych materiałów, dlatego na rynku oferowanych jest wiele produktów, różniących się właściwościami, strukturą materiału, a także kolorystyką. Możemy wyróżnić kilka głównych rodzajów ręczników z nadrukiem: 

– bawełniane – jedne z najczęściej spotykanych produktów, które doskonale chłoną wilgoć ciała. Za luksusowe uważane są produkty stworzone z bawełny egipskiej, które charakteryzują się lekkością i sporą wytrzymałością mechaniczną 

– lniane, które najczęściej przybierają charakterystyczny, beżowy kolor 

– bambusowe – produkowane z włókien bambusowych, na których można nanieść haft z logo firmy 

– poliestrowe – pozwalają one stworzyć ręczniki reklamowe w wielu mocno nasyconych barwach, są lekkie i chłonne. 

– Hybrydowe – połączenie bawełny miłej w dotyku przyjemnej dla ciała z mikrofibrą która daje możliwość nadruku 

Wiele ręczników z własnym nadrukiem tworzy się poprzez zastosowanie 

domieszek wyżej wymienionych materiałów w różnych proporcjach. 

Ręczniki reklamowe z własnym nadrukiem, które sprawdzą się w wielu sytuacjach 

Ręczniki z nadrukiem służą przede wszystkim do ocierania ciała z wody, dlatego spotykamy je w każdej łazience jako atrybut, po który sięgamy od razu po wyjściu z wanny lub spod prysznica. Ponadto ręczniki reklamowe sprawdzą się podczas wyjść na basen czy do aquaparków. Bogato zdobione ręczniki z nadrukiem świetnie nadają się do spędzania czasu na plaży, gdy po wyjściu z morza pragniemy okryć swoje ciało. 

Alternatywne sposoby wykorzystywania ręczników z nadrukiem 

Funkcja osuszania ciała to nie jedyna zaleta ręczników z nadrukiem. Sporej wielkości produkty z powodzeniem możemy rozłożyć na plaży, uzyskując tym samym miejsce do siedzenia. Taki atrybut jest zdecydowanie lżejszy w porównaniu z wieloma kocami, dlatego możemy go w łatwy sposób złożyć i zabrać do torby. Ponadto ręczniki reklamowe z logo marki bądź firmy nadają się do okrycia ciała przed wiatrem lub silnym słońcem. 

Leżakowo – producent ręczników reklamowych 

Producent ręczników reklamowych, czyli firma Leżakowo oferuje możliwość stworzenia wielu efektownych artykułów promujących markę. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości wykonania, dlatego każdy stworzony przez nas ręcznik z nadrukiem dopracowany jest w każdym calu. Tworzymy ręczniki z własnym nadrukiem, które będą odpowiadać nawet na najbardziej wyśrubowane wymagania – od bawełnianych, po szybkoschnące i stworzone z mikrofibry. 

Dostosowujemy wymiar i wykończenie ręcznika do potrzeb klienta.

 Poznaj także inne nasze produkty:

– Obrusy z nadrukiem

– Materace z nadrukiem

– Koce z nadrukiem

– Torby plażowe z nadrukiem

– Leżaki z podłokietnikami reklamowe