Tekstylia

Tekstylia reklamowe

Koce, ręczniki, torby, plecaki, materace oraz poduszki to to nie tylko funkcjonalne produkty, ale również idealna forma reklamy i promocji Twojej marki. Nadruk sublimacyjny, wspaniale odwzorowuje wszystkie kolory. Każdy artykuł wykonujemy ze szczególną dbałością, a tkaniny używane do produkcji to materiały najwyższej jakości – każda z nich dobierana jest pod kątem przeznaczenia danego artykułu.

Sprawdź także inne dostępne produkty:

Krzesła plażowe reklamowe

Leżaki reklamowe

Materace z nadrukiem

Obrusy z nadrukiem

Leżaki drewniane producent 

tekstylia reklamowe

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. Realizacja od 25 szt. 

Wzory zarówno w pełni haftowane jak i drukowane z obhaftem. Haft to metoda ozdabiania tkanin, polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd. Wzory wykonywane są niezwykle precyzyjnie. Polecamy wykonywanie haftów w celach promocyjno – reklamowych. Realizacja od 25 szt. 

Tak pracujemy

W jaki sposób wykorzystać tekstylia reklamowe?

Reklamowe tekstylia są jednymi z najtańszych, ale też najbardziej skutecznych nośników reklamy. Mają one za zadanie przyciągać spojrzenia odbiorców, dlatego warto wykorzystywać je w następujący sposób:

  • Poszewki na poduszki, serwetki, czy obrusy mogą być wykorzystywane do stworzenia niepowtarzalnego klimatu w lokalu gastronomicznym, ale także w biurach, na przykład w strefie chilloutu.
  • Doskonale sprawdzą się na wydarzeniach firmowych. Można wykorzystać wtedy kubki, ręczniki, wiele firm stawia także na koszulki, które mogą być rozdawane podczas konferencji, targów, czy szkoleń. To świetny sposób na promocję firmy i dotarcie do szerszego grona odbiorców.
  • Reklamowe tekstylia mogą być wykorzystane także jako drobny upominek wręczany klientom. To świetny sposób na podziękowanie im za lojalność i zaufanie, to także dobry sposób pozyskiwania nowych klientów.
  • Artykuły promocyjne, takie jak czapki, koszulki, czy inne elementy garderoby mogą pomóc budować świadomość marki i zwiększyć jej rozpoznawalność na przykład w centrach handlowych, czy podczas wydarzeń sportowych.

Jak wybrać dobre tekstylia reklamowe z nadrukiem?

Dobre tekstylia reklamowe powinny być stworzone w taki sposób, aby dobrze eksponowały przekaz i jednocześnie dobrze się prezentowały. Dlatego podczas ich wyboru warto zwrócić uwagę na następujące kwestie:

  • Na początku zdefiniujmy jasno naszą grupę docelową oraz cel i przekaz reklamy, na przykład zwiększenie świadomości marki, promowanie konkretnego produktu lub usługi, czy zaproszenie na wydarzenie – konferencję, czy targi.
  • Stawiajmy na produkty zgodne z potrzebami grupy docelowej. Do dyspozycji mamy wiele artykułów, w tym ręczniki, koce, czy torby.
  • Dobierz tekstylia reklamowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Trwałe i dobrze wykonane produkty sprawią, że marka będzie kojarzona z wysoką jakością i profesjonalizmem.
  • Jakość nadruku na artykułach musi być wysoka. Jasne i czytelne logo oraz grafiki przyciągną uwagę odbiorców.
  • Kolorystyka reklamowych tekstyliów powinna odpowiadać wizerunkowi marki i jednocześnie przyciągać uwagę odbiorców. Należy unikać zbyt krzykliwych i nachalnych wzorów, które mogą odstraszać odbiorców.
  • Warto rozważyć, gdzie i w jaki sposób zamierzamy wykorzystać wspomniane produkty. Jeżeli planujemy rozdawać je na targach, warto wybrać artykuły, które można łatwo przenosić i będą one przydatne dla potencjalnych klientów.

Gdzie szukać wysokiej klasy tekstyliów z logo, które mogą pełnić funkcję reklamy?

Dobre tekstylia reklamowe gwarantują sukces marki. Znajdziesz je w ofercie firmy Leżakowo, w tym szeroki wybór toreb tworzonych między innymi z bawełny, ale także efektowne i solidnie wykonane plecaki, które świetnie sprawdzą się do promowania konferencji, czy branżowych eventów. Oprócz nich zajmujemy się także produkcją ręczników, w tym hotelowych i szybkoschnących, które można wręczać klientom. Polecamy również efektowne obrusy z nadrukiem oraz fartuchy reklamowe, które idealnie nadają się do promowania branży gastronomicznej.

Zobacz także inne produkty z naszej oferty:

– Parawan medyczny

Materace z nadrukiem

Koce reklamowe

Leżaki reklamowe

Torby plażowe z nadrukiem

Krzesła reżyserskie