Ręczniki z mikrofibry z nadrukiem

RĘCZNIKI BAWEŁNIANE, PLUSZOWE I SZYBKOSCHNĄCE.

Ręczniki reklamowe to uniwersalne gadżety reklamowe. Ręczniki firmy Leżakowo produkowane są z wysokiej jakości tkanin: bawełny i poliestru. Rozmiar ręcznika jest ograniczony jedynie jego maksymalną szerokością 1,50 m. w zależności od potrzeb klientów stosujemy techniki druku takie jak: sublimacja o fotograficznej jakości, subtelny haft czy sitodruk.

spa towels on wooden surface

Ręcznik szybkoschnący (sportowy)

Rodzaj tkaniny: mikrofibra gładka
Rodzaj znakowania: sublimacja/sitodruk
Informacje dodatkowe: Ręczniki szybkoschnące, sportowe lub eventowe. Ręczniki  to nie tylko funkcjonalny produkt, ale również idealna forma reklamy. Na ręcznikach możemy wykonać dowolny nadruk sublimacyjny.

Rodzaj tkaniny: poliestrowo-bawełniana
Rodzaj znakowania: sublimacja
Informacje dodatkowe: Wysokiej jakości ręcznik bawełniano-poliestrowy, wykonany z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, która jest solidniejsza i grubsza, ale przy tym również zachowuje, właściwości szybkoschnące.   

Rodzaj tkaniny: bawełniana
Rodzaj znakowania: haft, satyna – wszywka z pełnym kolorem
Informacje dodatkowe:  Ręczniki wyprodukowane ze 100% bawełny, jest to jakość premium oferowana hotelom, obiektom noclegowym, salonom SPA czy saunom. Dzięki subtelnemu haftowi oraz możliwości  wszycia wszywek sublimacyjnych – mamy możliwość personalizacji  produktu wg. potrzeb.

REKLAMOWE RĘCZNIKI Z MIKROFIBRY BĘDĄ ŚWIETNĄ OPRAWĄ WYDARZEŃ SPORTOWYCH

Ręczniki reklamowe z mikrofibry ze względu na swoje właściwości chłonne sprawdzają się przede wszystkim w centrach SPA, saunach i hotelach, które warto udostępniać gościom do wycierania ciała. Ręczniki z mikrofibry z nadrukiem wykorzystywane są także w siłowniach oraz na wielu wydarzeniach sportowych, których firma jest np. sponsorem. Tego typu produkty służą do ocierania potu z ciała zawodników, a nadruki zastosowane na ręcznikach z pewnością zostaną zauważone. 

Zalety ręczników reklamowych z mikrofibry 

Reklamowe ręczniki z mikrofibry sprawdzają się jako nowoczesny atrybut stosowany zamiast produktów bawełnianych. Technologia wykorzystywana do produkcji ręczników z mikrofibry z nadrukiem sprawia, że są one miękkie w dotyku, dlatego chętnie sięga po nie szerokie grono konsumentów. Dodatkowo ręczniki reklamowe z mikrofibry są produktami lekkimi i szybkoschnącymi, dzięki czemu sprawdzą się podczas wyjazdów, kiedy musimy spakować je do torby lub walizki. 

Bogate wzornictwo i nasycone odcienie, które odwzorowane są na ręcznikach z mikrofibry 

Aby ręcznik reklamowy z mikrofibry prezentował się doskonale, najlepiej odwzorować na nim projekty z przykuwającymi wzrok wzorami oraz wyrazistymi kolorami. Decydując się na wybór tego typu artykułów promocyjnych, warto zadbać o to, by dobrze wyeksponować logo zawierające nazwę firmy, które przez długi czas pozostanie zapamiętane przez naszych potencjalnych klientów. 

Jak skutecznie dbać o ręczniki z nadrukiem z mikrofibry? 

Jeśli odpowiednio dba się o ręczniki reklamowe z mikrofibry, będziemy mogli cieszyć się nimi przez długi czas. Gdy ręczniki z nadrukiem z mikrofibry wykorzystujemy jedynie podczas wyjazdów, należy go wyprać po każdym powrocie. Jeżeli jednak ręczniki z mikrofibry z nadrukiem stosowane są do codziennego użytkowania, należy je prać co najmniej raz w tygodniu. W tym celu najlepiej sięgać po standardowy proszek do prania. Ręczniki reklamowe z mikrofibry czyścimy w pralce w temperaturze między 30 a 40°C. Pamiętajmy o tym, by unikać stosowania płynu do płukania, który może przyczynić się do pogorszenia właściwości chłonnych.