Koce piknikowe z nadrukiem

Zbuduj rozpoznawalność otulając Ciepłem

Koce reklamowe z fotograficznym nadrukiem to reklama, która otula ciepłem wywołując dobre samopoczucie. Leżakowo oferuje koce klasyczne i piknikowe. Naszą produkcję ogranicza jedynie wyobraźnia i maksymalna szerokość 150 cm. Proponujemy sublimację lub subtelny haft. Wykorzystujemy tkaniny polarowe, pluszowe oraz mikrofibrę. Gramatura jest ustalana indywidualnie. Przydatność tych produktów to jeden z największych atutów naszej firmy.

Wymiary standardowe: 145×100 cm, 145x160cm, 145×180 cm, 145x200cm, okrąg: 120cm, 150 cm
Rodzaj tkaniny: mikrofibra 220g/m2, polar 300-400g/m2
Rodzaj znakowania: sublimacja/sitodruk/haft/
Opis produktu: Dowolny wymiaru koca (do maksymalnej szerokości 150 cm), sami decydujemy jak duża powierzchnia reklamowa jest nam potrzebna. Dzięki wykorzystaniu metody sublimacji możemy dowolnie zadrukować całą powierzchnię koca uzyskując jakość fotograficzną.

Wymiary standardowe: 145x120cm, 145x160cm, 145x180cm, 145x200cm, okrąg: 120cm, 150cm
Rodzaj tkaniny: mikrofibra 220g/m2, polar 300-400g/m2
Opis produktu: Dodatkowe podszycie zabezpieczające koc przed wilgocią i zimnym podłożem. Koc wyposażony w rączkę i klapkę wykonaną z wytrzymałej tkaniny z możliwością druku. Dostępny w wielu wymiarach, jednak jego maksymalna szerokość to 140 cm. Dostosujemy design do Twojej marki.
Metody druku: sublimacja

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Haft to metoda ozdabiania tkanin, polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Niewątpliwą zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd, który podkreśli każde logo oraz doda produktowi dodatkowego prestiżu. Wzory wykonywane są niezwykle precyzyjnie. Szczególnie polecamy wykonywanie haftów w celach promocyjno – reklamowych.

POLECAMY KOCE PIKNIKOWE Z NADRUKIEM

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości koce piknikowe z nadrukiem. Do produkcji każdego z nich przykładamy ogromną staranność. Nasze koce piknikowe z nadrukiem są dostępne w standardowym wymiarze lub dostosujemy go do Twych potrzeb, dlatego z pewnością dobierzesz wariant, którego potrzebujesz. Wykorzystujemy materiały takie jak mikrofibra, czy polar. Stosowana metoda nadruku – sublimacja pozwala na uzyskanie jakości fotograficznej. Jest to niewątpliwa zaleta koców piknikowych reklamowych, które oferujemy.

Koc piknikowy z nadrukiem to ciekawy gadżet promocyjny

Dostępne u nas koce piknikowe z dowolnym nadrukiem to idealny gadżet promocyjny. Sprawdzi się m.in. w branży turystycznej, hotelarskiej lub innej, która chce się zareklamować, jednocześnie zapadając w pamięć Klientom. Warto dodać, że koce piknikowe z nadrukiem są wyposażone w rączkę i klapkę, które ułatwiają transport.

Praktyczne akcesoria, które reklamują markę

Koce piknikowe z nadrukiem to bardzo praktyczne akcesoria z możliwością wyboru rozmiaru. Przykładowo dostępne są wymiary od 145×120 do 145×200, a w przypadku wersji koców piknikowych okrągłych 120 cm i 150 cm. Z pewnością taki upominek zostanie doceniony przez każdego klienta. Koce piknikowe z nadrukowanym logo, czy grafiką, są także często oferowane bezpośrednio, jako produkt do sprzedaży. Wysoka jakość wraz z oryginalnym nadrukiem zdecydowanie przyciągają Klientów. Koce doskonale sprawdzą się podczas wszelkich letnich wyjazdów. Ze względu na specjalne podszycie, które zabezpiecza przed zimnem i wilgocią, są one poza względami estetycznymi, reklamowymi, także niezwykle użyteczne i komfortowe.

Dowolny nadruk na kocu piknikowym

Wykonujemy dowolne nadruki na kocach piknikowych, dlatego z łatwością możesz zamówić spersonalizowane modele wysokiej jakości. Wszystkie mają podszycie chroniące przed wilgocią i zimnym podłożem. Nasze koce piknikowe z nadrukiem charakteryzują się dużą wytrzymałością solidnością wykonania. Jest to ich niewątpliwa zaleta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień na wysokogatunkowe koce piknikowe z nadrukiem.

Poznaj także inne produkty z naszej oferty:

– Ręczniki reklamowe

– Materace z logo

– Torby plażowe z nadrukiem

– Tekstylia reklamowe

– Leżaki drewniane producent