Ręczniki hotelowe z nadrukiem

RĘCZNIKI BAWEŁNIANE, PLUSZOWE I SZYBKOSCHNĄCE.

Ręczniki reklamowe to uniwersalne gadżety reklamowe. Ręczniki firmy Leżakowo produkowane są z wysokiej jakości tkanin: bawełny i poliestru. Rozmiar ręcznika jest ograniczony jedynie jego maksymalną szerokością 1,50 m. w zależności od potrzeb klientów stosujemy techniki druku takie jak: sublimacja o fotograficznej jakości, subtelny haft czy sitodruk.

spa towels on wooden surface

Ręcznik szybkoschnący (sportowy)

Rodzaj tkaniny: mikrofibra gładka
Rodzaj znakowania: sublimacja/sitodruk
Informacje dodatkowe: Ręczniki szybkoschnące, sportowe lub eventowe. Ręczniki  to nie tylko funkcjonalny produkt, ale również idealna forma reklamy. Na ręcznikach możemy wykonać dowolny nadruk sublimacyjny.

Rodzaj tkaniny: poliestrowo-bawełniana
Rodzaj znakowania: sublimacja
Informacje dodatkowe: Wysokiej jakości ręcznik bawełniano-poliestrowy, wykonany z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, która jest solidniejsza i grubsza, ale przy tym również zachowuje, właściwości szybkoschnące.   

Rodzaj tkaniny: bawełniana
Rodzaj znakowania: haft, satyna – wszywka z pełnym kolorem
Informacje dodatkowe:  Ręczniki wyprodukowane ze 100% bawełny, jest to jakość premium oferowana hotelom, obiektom noclegowym, salonom SPA czy saunom. Dzięki subtelnemu haftowi oraz możliwości  wszycia wszywek sublimacyjnych – mamy możliwość personalizacji  produktu wg. potrzeb.

RĘCZNIKI HOTELOWE TO NIEZBĘDNY ATRYBUT W KAŻDYM SZANUJĄCYM SIĘ HOTELU

Ręczniki hotelowe spotykamy w większości obiektów noclegowych, które za najważniejszy punkt działalności przyjmują wysoki poziom wygody i zadowolenia każdego klienta. Spójny wizerunek firmy można osiągnąć dzięki materiałom promocyjnym, do których możemy zaliczyć hotelowe ręczniki z nadrukiem. Do ich produkcji wykorzystuje się także ozdobne hafty, które uwzględniają logo hotelu. 

Ręczniki hotelowe, które od dawna uważane są za synonim luksusu 

Ręczniki hotelowe są jednymi z tych produktów, które wpływają na wygodę odwiedzających obiekt gości. Dzięki nim można realnie ograniczyć ilość zabranego bagażu, ponieważ większość ręczników zajmuje sporo miejsca w walizce bądź torbie. Za produkty wysokiej jakości od dawna uważane są ręczniki hotelowe stworzone z egipskiej bawełny, które są miękkie w dotyku i niezwykle wytrzymałe. 

Cechy dobrego ręcznika hotelowego z nadrukiem 

Każdy ręcznik hotelowy powinna cechować wysoka jakość, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających gości, dlatego przy wyborze odpowiedniego produktu dobrze jest uwzględnić kilka aspektów: 

– największą uwagę należy zwracać na rodzaj materiału – polecane są zwłaszcza ręczniki hotelowe z nadrukiem wyprodukowane z naturalnych surowców – bawełny oraz lnu, a także z włókien bambusowych 

– jako ręczniki hotelowe najlepiej wykorzystywać produkty o wysokiej gramaturze, powyżej 450g – takie produkty są o wiele cięższe i grubsze, ale są one zdecydowanie bardziej miękkie w dotyku, niż inne rodzaje ręczników 

– jakość wykonania – hotelowe ręczniki powinny charakteryzować się precyzją wykonania, bez wystających nitek czy skrawków materiału. 

Odcień ręcznika hotelowego dobrze jest dopasować do wystroju pokoju 

Powszechnie wykorzystywane są ręczniki hotelowe w białym kolorze, z którymi utożsamiany czystość. Widać na nich nawet najmniejsze zabrudzenia, dlatego śnieżnobiałe ręczniki dobitnie pokazują, że hotel przywiązuje szczególną wagę do czystości atrybutów udostępnianych gościom. Oprócz nich sprawdzą się również hotelowe ręczniki z nadrukiem w wielu innych odcieniach, które dostosowane są do odcieni pokoju, a także dodatków. 

Dzięki hotelowym ręcznikom reklamowym można stworzyć wyjątkową dekorację pokoju hotelowego 

Pokojówki dbające o czystość i porządek w każdym hotelowym pokoju chętnie podejmują się tworzenia efektownych dekoracji z wykorzystaniem reklamowych ręczników hotelowych. Najczęściej umieszczane są one na łóżku w postaci rulonów ułożonych na kształt piramidy, jak również w formie łabędzi, co jest szczególnie cenione przez gości. 

Jak odpowiednio dbać o reklamowe ręczniki hotelowe? 

Przeważnie hotelowe ręczniki reklamowe używane są jednorazowo – wówczas pokojówki codziennie zabierają je do prania, a w zamian przynoszą czyste i świeże. Mają one kontakt ze skórą, dlatego należy o nie odpowiednio dbać ze względów higienicznych. W celu pozbycia się drobnoustrojów z ręczników hotelowych należy korzystać z programów prania w wysokiej temperaturze z niskimi obrotami wirowania. Do ich czyszczenia nie powinno wykorzystywać się płynów do płukania, które mogą zmniejszyć zdolności chłonne ręczników.