parawany reklamowe

Parawany plażowe z nadrukiem

Parawany reklamowe to hit obecnego sezonu, bo łączy walory promocyjne i użytkowe, zwiększa bezpieczeństwo plażowania. Na parawanie możemy nadrukować logo Twojego obiektu noclegowego, firmy lub inną grafikę i to w pełnym kolorze. Plażowe parawany z nadrukiem to nowoczesna forma promocji zwłaszcza w obecnym czasie, gdy jako jedyny produkt reklamowy daje możliwość dodatkowej izolacji, odseparowania od innych plażowiczów. Daje to użytkownikom poczucie bezpieczeństwa.

Tkanina i gramatura: bawełna, poliester,  mikrofibra, 90-220gm2. 
Rodzaj nadruku: bawełna/sitodruk, poliester mikrofibra/ sublimacja
Wymiary:  panel +/- 75cm x 98 cm, maksymalna wysokość 180 cm
Kijki:  drewniane suche, zaostrzone
Informacje dodatkowe: Spersonalizowany parawan z dowolnym nadrukiem. Występuje w wersji ekonomicznej, jak i premium.
 

Parawan Wakacyjny

Tkanina  i gramatura: poliester mikrofibra, 90g/m2-140 g/m2
Wymiary:  standardowy panel  +/- 0,75cm x 1,00- 1,20 cm, 

Kijki: drewniane suche, zaostrzone
Informacje dodatkowe: Parawan dostępny w stałych wzorach odpowiadających aktualnym trendom. Wersja ekonomiczna wykorzystywana w sprzedaży hurtowej marketowej, wersja premium  skierowana do klientów indywidualnych.

Przygotowane przez nas gotowe wzory, odpowiadające najnowszym trendom .
Możesz w wyznaczonym miejscu  dodać dowolny tekst reklamowy czy logo.

Tkanina: włókno szklane
Wymiary:  dostępne w trzech rozmiarach
Informacje dodatkowe: mobilna, lekka, wytrzymała flaga reklamowa. Łatwy montaż to dodatkowy atut.  Pakowana  w torbę do przechowywania i transportu. Dostępne podstawy. 

S.01 Bezbarwny   S.02 Dąb   S.03 Tik   S.04 Mahoń   S.05 Palisander   S.06 Heban

V.01 Biały  V.02  Żółty  V.03 Pomarańczowy  V.04  Czerwony   V.05 Niebieski  V.06 Szary

Poprzedni
Następny

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. 

PARAWANY Z NADRUKIEM – OBOWIĄZKOWY ELEMENT NADMORSKIEGO KRAJOBRAZU

Parawany reklamowe kojarzymy głównie z odpoczynkiem na nadmorskich plażach. Parawan plażowy z nadrukiem, zwany jest także wiatrochronem, gdyż jego główną funkcją jest ochrona przed podmuchami morskiej bryzy. Pierwotna funkcja parawanów z nadrukiem została rozszerzona – obecnie służą przede wszystkim do odgrodzenia się przed innymi plażowiczami, co pozwala stworzyć namiastkę prywatności na plaży.

Historia powstania parawanów reklamowych

W okresie dwudziestolecia międzywojennego i PRL polskie plaże zdominowały kosze plażowe. Z czasem wyparły je parawany reklamowe, które z łatwością można zabrać ze sobą na plażę, a do ich postawienia nie trzeba posiadać wyspecjalizowanych narzędzi, a jedynie drewniany młoteczek. Parawany plażowe z własnym nadrukiem uważane są za typowo polski atrybut, jednakże coraz częściej spotykamy je za granicą, przede wszystkim na plażach Wielkiej Brytanii, ale ostatnio znajdziemy je również w Hiszpanii.

Gdzie sprawdzą się parawany reklamowe?

Turyści podczas odpoczynku nad morzem korzystają głównie z parawanów plażowych z nadrukiem. Polskie plaże są także miejscem obfitującym w różnego typu atrakcje, między innymi plenerowe studia telewizyjne i radiowe. Tam wykorzystuje się przede wszystkim parawany reklamowe, głównie z logo stacji czy partnerów medialnych. Także w strefach sportu można zastosować parawany z nadrukiem, w których zawarte są materiały graficzne sponsorów, ośrodków sportowych czy hoteli.

Parawan plażowy z własnym nadrukiem, który warto wręczyć osobie uwielbiającej nadmorskie podróże

Parawan plażowy z własnym nadrukiem jest także doskonałą opcją na prezent dla osoby, która wakacyjny czas spędza nad morzem. Przygotowując projekt parawanu z własnym nadrukiem, warto wykorzystać wzory marynarskie: biało-grantowe pasy, kotwice czy muszelki – to najczęstsze motywy wykorzystywane w parawanach z nadrukiem. Możemy postawić także na ulubione wzory i kolory tkanin osoby, której pragniemy wręczyć prezent.

Możliwość dostosowania odcieni kijków parawanów reklamowych

Firma Leżakowo, producent artykułów reklamowych oferuje możliwość wykonania parawanów reklamowych, które doskonale wyeksponują logo i nazwę firmy. Każdy parawan reklamowy może osiągać wysokość nawet 1,8 metra i długość uzależnioną od potrzeb naszych klientów, dlatego taki atrybut z pewnością zostanie zauważony. Co równie ważne, oprócz rodzaju tkaniny możemy dostosować również odcienie kijków parawanów reklamowych w opcji STANDARD oraz VIP. Do parawanu z nadrukiem polecamy dobrać młotek ułatwiający instalację parawanu, a także pokrowiec, który pozwoli na przechowywanie produktu.

Inne produkty pasujące do parawanów plażowych z nadrukiem

Oprócz parawanów reklamowych oferujemy także inne produkty, które stylistycznie pasują do nadmorskiego krajobrazu. Są to przede wszystkim leżaki występujące w wielu różnych wariantach i rozmiarach, a także przykładowo windery, które dodatkowo wyeksponują nazwę firmy.

Sprawdź również inne produkty z naszej oferty:

– Materace z nadrukiem

– Ręczniki reklamowe

– Torby plażowe z nadrukiem

– Leżaki z podłokietnikami reklamowe

– Leżaki drewniane producent