drewniane leżaki reklamowe z Twoim logo

Wybierz swój, personalizowany leżak drewniany bezpośrednio od producenta, dokładnie taki jakiego potrzebuje Twoja marka. Jakość, trwałość i wyrazisty druk, to najważniejsze cechy naszych produktów.

Stwórz wizualną reklamę swojej marki! Bądź oryginalny i unikatowy, jesteśmy do Twojej dyspozycji od wyboru modelu Twojego leżaka drewnianego aż po przedstawienie graficzne nadruku na gotowym produkcie.

Jakość wykonania

Do produkcji stelaży wykorzystujemy wysokiej jakości drewno bukowe o stałym stopniu wilgotności, listwy szlifowane poddawane są dodatkowej obróbce a ruchome elementy łączone są za pomocą nitów.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Nasze produkty, posiadają atesty dopuszczające do użytkowania publicznego.

Dystrybucja

Czytelne i elastyczne warunki współpracy, dostęp do informacji odnośnie nowych produktów, szybki czas realizacji i dostawy produktów.

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone.