Drukarnia

Jak pracujemy?

Podstawową techniką druku wykorzystywaną w naszej działalności jest druk termosublimacyjny. W dużym uproszczeniu polega to na wniknięciu barwnika w strukturę materiału, przy pomocy bardzo wysokiej temperatury i ciśnienia. Jest to proces dwuetapowy. Najpierw umieszczamy pożądane grafiki na specjalnym papierze do sublimacji, a następnie utrwalamy obraz na wybranym rodzaju tkaniny. 

Korzystamy z najlepszego na rynku sprzętu i materiałów. Do wykonania druku używamy maszyn MIMAKI, które zasilamy tuszami SENSIENT. Do sublimacji wydruków na materiał służy nam kalander włoskiej firmy MONTI ANTONIO. Wszyscy wspomniani producenci to liderzy branży.

drukarnia

Druk na miarę potrzeb

Realizujemy zamówienia od 1 sztuki, poprzez setki (a nawet tysiące) produktów o dowolnym wzornictwie. W kwestii wydruku ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia!

Nasi graficy chętnie pomogą przygotować wizualizację projektu.

Jakość

Fotograficzna jakość uzyskanego obrazu oraz bardzo intensywne kolory.

możliwości

Nieograniczona długość wydruku oraz bogaty wybór tkanin.

Trwałość

Odporność na zmianę warunków atmosferycznych, ścieranie, pranie, prasowanie.

Satysfakcja

Niewyczuwalny w dotyku, ani w zapachu, wydruk.

Usługi druku

Oferujemy Państwu usługi druku sublimacyjnego na tkaninach o szerokości do 160 cm. Oprócz wydruku wzoru klienta, gwarantujemy również kompleksową pomoc w procesie przygotowanie grafiki. Nasi graficy zadbają zarówno o stronę techniczną, jak i pomogą zaprojektować od początku wymarzony design.

W krótce poszerzymy naszą ofertę o druk UV !