Drukarnia

oferowane METODY DRUKU

drukuv

DRUK UV

Nowoczesna metoda zadruku, która otwiera praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji na różnorodnych materiałach. Dzięki światłu ultrafioletowemu, atrament schnie natychmiast, tworząc trwały i szczegółowy nadruk. Nasza drukarka zapewnia wysoką rozdzielczość, żywe kolory i świetną trwałość.

termosublimacja na kalandrze - lezakowo_pl

DRUK SUBLIMACYJNY

Metoda idealna do tekstyliów. Barwnik przenika w strukturę tkaniny pod wpływem wysokiej temperatury, tworząc trwały nadruk odporny na blaknięcie i ścieranie. Nasze maszyny MIMAKI i kalander MONTI ANTONIO gwarantują intensywne kolory i precyzyjne detale. Sublimacja jest doskonała do produkcji wszelakich tekstyliów reklamowych.

Jak pracujemy?

Podstawową techniką druku wykorzystywaną w naszej działalności jest druk termosublimacyjny. W dużym uproszczeniu polega to na wniknięciu barwnika w strukturę materiału, przy pomocy bardzo wysokiej temperatury i ciśnienia. Jest to proces dwuetapowy. Najpierw umieszczamy pożądane grafiki na specjalnym papierze do sublimacji, a następnie utrwalamy obraz na wybranym rodzaju tkaniny. 

Korzystamy z najlepszego na rynku sprzętu i materiałów. Do wykonania druku używamy maszyn MIMAKI, które zasilamy tuszami SENSIENT. Do sublimacji wydruków na materiał służy nam kalander włoskiej firmy MONTI ANTONIO. Wszyscy wspomniani producenci to liderzy branży. 

Ponadto, oferujemy również druk UV, który umożliwia personalizację na materiałach, takich jak drewno, metal, szkło, czy tworzywa sztuczne. Finalny nadruk jest bardzo precyzyjny i trwały, zapewniamy wysoką rozdzielczość i  żywe kolory. Dzięki połączeniu druku sublimacyjnego i UV, możemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz możliwości, spełniając nawet najbardziej wymagające potrzeby reklamowe. W przypadku druku UV element musi mieścić się w obszarze zadruku: 60×90 cm 

drukarnia
termosublimacja na kalandrze - lezakowo_pl

Druk na miarę potrzeb

Realizujemy zamówienia od 1 sztuki, poprzez setki (a nawet tysiące) produktów o dowolnym wzornictwie. W kwestii wydruku ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia!

Nasi graficy chętnie pomogą przygotować wizualizację projektu.

Jakość

Fotograficzna jakość uzyskanego obrazu oraz bardzo intensywne kolory.

możliwości

Nieograniczona długość wydruku oraz bogaty wybór tkanin.

Trwałość

Odporność na zmianę warunków atmosferycznych, ścieranie, pranie, prasowanie.

Satysfakcja

Niewyczuwalny w dotyku, ani w zapachu, wydruk.

Usługi druku

Oferujemy Państwu usługi druku sublimacyjnego na tkaninach o szerokości do 160 cm oraz profesjonalne usługi Druku UV na wielu powierzchniach! Oprócz wydruku wzoru klienta, gwarantujemy również kompleksową pomoc w procesie przygotowanie grafiki. Nasi graficy zadbają zarówno o stronę techniczną, jak i pomogą zaprojektować od początku wymarzony design.