Ręczniki plażowe reklamowe, z nadrukiem

Plażowe ręczniki reklamowe, z nadrukiem

Ręczniki reklamowe to uniwersalne gadżety reklamowe. Ręczniki firmy Leżakowo produkowane są z wysokiej jakości tkanin: bawełny i poliestru. Rozmiar ręcznika jest ograniczony jedynie jego maksymalną szerokością 1,50 m. w zależności od potrzeb klientów stosujemy techniki druku takie jak: sublimacja o fotograficznej jakości, subtelny haft czy sitodruk.

spa towels on wooden surface

Ręcznik szybkoschnący (sportowy)

Rodzaj tkaniny: mikrofibra gładka
Rodzaj znakowania: sublimacja/sitodruk
Informacje dodatkowe: Ręczniki szybkoschnące, sportowe lub eventowe. Ręczniki  to nie tylko funkcjonalny produkt, ale również idealna forma reklamy. Na ręcznikach możemy wykonać dowolny nadruk sublimacyjny.

Rodzaj tkaniny: poliestrowo-bawełniana
Rodzaj znakowania: sublimacja
Informacje dodatkowe: Wysokiej jakości ręcznik bawełniano-poliestrowy, wykonany z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, która jest solidniejsza i grubsza, ale przy tym również zachowuje, właściwości szybkoschnące.   

Rodzaj tkaniny: bawełniana
Rodzaj znakowania: haft, satyna – wszywka z pełnym kolorem
Informacje dodatkowe:  Ręczniki wyprodukowane ze 100% bawełny, jest to jakość premium oferowana hotelom, obiektom noclegowym, salonom SPA czy saunom. Dzięki subtelnemu haftowi oraz możliwości  wszycia wszywek sublimacyjnych – mamy możliwość personalizacji  produktu wg. potrzeb.

RĘCZNIKI PLAŻOWE POZWALAJĄCE ZWIĘKSZYĆ ZASIĘG FIRMY

Na ręcznikach plażowych z powodzeniem możemy nanosić wszelkie aplikacje związane z szeroko pojętą reklamą. Na takich reklamowych ręcznikach plażowych warto nanieść nadruki powiązane stricte z działalnością firmy – może to być logo, oryginalny slogan oraz inne elementy wchodzące w skład identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa. 

Gdzie możemy spotkać ręczniki plażowe z nadrukiem? 

Ręczniki plażowe z nadrukiem, tak jak wskazuje nazwa, spotykamy przede wszystkim w nadmorskich kurortach. Pozwalają one zwiększyć widoczność hotelu, pensjonatu czy motelu. Umieszczane są one przede wszystkim na plażowych leżakach, gdzie nie tylko dobrze wyglądają, ale są one także niezwykle użyteczne. Wiele firm niekoniecznie związanych z branżą hotelarską decyduje się na stworzenie ręczników plażowych reklamowych. Liczne marki tworzą je także w strefach znajdujących się na plaży, skąd wiele stacji telewizyjnych nadaje relacje na żywo w programach śniadaniowych. 

Materiały wykorzystywane do produkcji plażowych ręczników reklamowych 

Ręczniki plażowe z nadrukiem tworzone są z przeróżnych materiałów, dlatego wybór odpowiedniego atrybutu uzależniony jest od osobistych preferencji. Wśród produktów cieszących się największą popularnością wymienia się ręczniki plażowe wykonane z bawełny. Naturalna tkanina doskonale chłonie wilgoć, jest także odporna pod względem mechanicznym. Reklamowe ręczniki plażowe równie często produkuje się z mikrofibry, która ma bardzo podobne właściwości do produktów bawełnianych. Mikrofibra umożliwia również wierne odwzorowanie przygotowanych projektów ręczników plażowych. 

Rozmiary ręczników plażowych z nadrukiem 

Wybór odpowiedniego ręcznika plażowego jest niezwykle ważny, gdyż dobrze dostosowany produkt będzie w pełni spełniał swoje funkcje. Sporej wielkości ręczniki plażowe reklamowe, sięgające nawet 1,5 metra długości skutecznie osuszą i okryją ciało przed wiatrem. Produkty podobnych rozmiarów można stosować w przypadku dzieci lub zdecydować się na stworzenie ręczników plażowych z nadrukiem, dopasowanych do dzieci. 

Jak inaczej możemy wykorzystywać reklamowe ręczniki plażowe? 

Ręczniki plażowe z nadrukiem wykorzystywane są głównie do wycierania ciała po wyjściu z morza czy basenu. Oprócz podstawowej funkcji reklamowe ręczniki plażowe mogą posłużyć jako atrybut służący do odpoczynku na plaży. Można wykorzystać je również jako narzutkę na ciało, która sprawdzi się zwłaszcza w przypadku pań, które chcą zakryć się przed wejściem do restauracji. Ręczniki plażowe z nadrukiem są także idealne do wyściełania plastikowych leżaków znajdujących się w kurortach, dzięki czemu możemy w wygodny sposób wypoczywać lub się opalać. 

Zachęcamy do kontaktu z firmą Leżakowo – podpowiemy, jaki ręcznik plażowy z nadrukiem wybrać?

Celem stworzenia przykuwających wzrok materiałów reklamowych, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Tworzymy różnego typu produkty, w tym reklamowe ręczniki plażowe, które z pewnością zostaną zauważone. Wysoka jakość i precyzja wykonania to najważniejsze aspekty, które przyświecają nam przy tworzeniu artykułów reklamowych. 

Poznaj także inne produkty z naszej oferty:

– Materace z nadrukiem

– Tekstylia reklamowe

– Koce z nadrukiem

– Torby plażowe z nadrukiem

– Leżaki reklamowe