tekstylia reklamowe

Tekstylia reklamowe

Jako producent wychodzimy na wprost oczekiwań naszych klientów, dlatego coraz częściej szyjemy i drukujemy różnego rodzaju tekstylia promujące wizerunek firmowy. Ograniczenia – jedynie wyobraźnia. Tworzymy rzeczy proste klasyczne a wytrzymałe tkaniny sprawiają iż są niezawodne. Fartuchy, obrusy, czapki maseczki kominy, apaszki czy nawet skarpety świąteczne to tylko namiastka naszych możliwości. Stwórzmy wspólny projekt!

Poznaj także inne produkty z naszej oferty:

Obrusy z nadrukiem

Materace z nadrukiem

Ręczniki reklamowe

Leżaki z podłokietnikami reklamowe

Leżaki drewniane producent

tekstylia reklamowe

czapki

Czapka wykonana z tkaniny poliestrowej w rozmiarze one-size , charakteryzuje się dużą elastycznością, wysoką wytrzymałością i jest odporna na promieniowanie UV. Czapka doskonale nadaje się do codziennego użytku ale jest również idealnym gadżetem reklamowym- dzięki możliwości wykonania na niej dowolnego druku sublimacyjnego z wybranym wzorem.

Kominy

Nasze kominy  chronią przed zimnem i wiatrem,  pełnią również funkcję ochronną twarzy (zakrywając nos i usta). Materiał, z którego są wykonane jest elastyczny, przyjemny w dotyku, a utrzymanie go w czystości nie sprawi trudności dzięki właściwością szybkoschnącym. Komin z własnym nadrukiem pomoże zadbać o zdrowie, a lekka, przewiewna konstrukcja zapewni komfort użytkowania.

Fartuchy

Bawełniany z subtelnym haftem czy poliestrowy łatwy w utrzymaniu czystości dający możliwość pełnego nadruku Wybór po Twojej stronie. Uszyjemy fartuch, który w klasyczny sposób podniesie prestiż Twojej restauracji lub kawiarni.

Obrusy

Obrus reklamowy to dekoracja i reklama w jednym. Produkujemy duże obrusy oraz małe bieżniki. Wykorzystujemy tkaniny dostosowane do potrzeb użytkowych: plamoodporne, wodoodporne czy subtelne atłasowe.  Pamiętaj o tym, że nawet mały stolik na froncie z nadrukiem wysokiej jakości daje obraz prestiżu i dobrego smaku.
 
 

Maseczki

W czasach pandemii, maseczka może służyć nie tylko do ochrony zdrowia, ale może okazać się świetnym produktem reklamującym Twoją markę, dzięki indywidualnie dobranemu nadrukowi. Czy możemy znaleźć lepszą reklamę niż maseczkę, która będzie znajdowała się na „ustach wszystkich”? Pierwsze wrażenie to pierwsze spojrzenie – które będzie skierowane właśnie na Twoją markę. Designerski wygląd maseczki , zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kamizelka

Materiał: Poliester/ Bawełna
Nadruk: Sublimacja/Sitodruk/Haft
Wymiary: ( na płasko ) 51 x 63 cm.

Kamizelka z własnym nadrukiem – jest to doskonała reklama dla Twojej firmy. Wykonana z lekkiego i przewiewnego materiału.
Ekonomiczny gadżet reklamowy. Sam decydujesz o jej kolorze. Duża powierzchnia dekoracyjna z tyłu kamizelki idealnie sprawdzi się pod własny nadruk. Idealna do szkół, przedszkoli na plac budowy, piesze oraz rowerowe wycieczki, pielgrzymki i nie tylko. Wszechstronny gadżet reklamowy.
Możliwość doszycia odblasków!

mata z nadrukiem

Mata z indywidualnym nadrukiem, może służyć jako przestrzeń do zabawy, gry lub powierzchnia reklamowa.
Tkanina wodoodporna, trwały nadruk sublimacyjny.

Opakowania

Wszystkie produkty są zapakowane w jednostkowe opakowania NA ŻYCZENIE KLIENTA.

Logistyka

Przesyłki w 98% dostarczane są w ciągu 24h od wysyłania. Oferujemy rónież własny transport paletowy.

Znakowanie

Umożliwiamy przesyłki NO NAME, znakowanie kodami EAN, personalizację za pomocą naklejek z danymi firmy.