Kominy reklamowe z nadrukiem

Kominy z nadrukiem – efektowny i nowoczesny gadżet firmowy

Kominy z nadrukiem wpisują się w oryginalne i funkcjonalne materiały promocyjne, które z pewnością będą wykorzystane. Kiedy sprawdzą się tego typu gadżety? Przede wszystkim są to różnego typu wydarzenia sportowe – lokalne maratony czy rajdy rowerowe. Wymagają zastosowania dobrej jakości elementów stroju, jakimi są kominy na szyję z nadrukiem. Doskonałym rozwiązaniem pozwalającym zwiększyć wizualne zasięgi firmy jest wykorzystanie kominów z logo firmy sponsorującej daną imprezę sportową.

tekstylia reklamowe

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. Realizacja od 25 szt. 

Wzory zarówno w pełni haftowane jak i drukowane z obhaftem. Haft to metoda ozdabiania tkanin, polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd. Wzory wykonywane są niezwykle precyzyjnie. Polecamy wykonywanie haftów w celach promocyjno – reklamowych. Realizacja od 25 szt. 

Tak pracujemy

Kominy z nadrukiem idealne dla biegaczy 

Kominy z własnym nadrukiem są idealnym rozwiązaniem dla osób uprawiających biegi. Pozwalają one skutecznie ochronić szyję przed przewianiem, nie przeszkadzając jednocześnie w uprawianiu sportu. Polecane są zatem do lekkich stylizacji do ćwiczeń, ponieważ nie krępują ruchów podczas biegu, dobrze przylegają do ciała i nie trzeba ich poprawiać, gdy znajdujemy się w ruchu. 

Komin na twarz z nadrukiem, który warto nosić zimą 

Kominy na twarz z nadrukiem nosi się głównie zimą. Stanowią one alternatywę dla klasycznych chust oraz szalików. Nie gniotą i nie wymagają zastosowania skomplikowanych sposobów wiązania, które często decydują o efektowności stylizacji. Taki komin na szyję z nadrukiem wystarczy założyć przez głowę i naciągnąć na szyję, dzięki czemu skutecznie ochronią przed zimnem. Podczas mrozów sprawdzą się zwłaszcza kominy z nadrukiem stworzone ze specjalnych materiałów gwarantujących ciepło. Należą do nich między innymi wełna z merynosa, która posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, ale produkowane są także kominy z polarem. 

Ochronny komin na szyję z nadrukiem na lato 

Oprócz zimy, kominy z własnym nadrukiem sprawdzą się także w innych porach roku – wiosną, jesienią i co ciekawe – latem. Podczas upalnych i słonecznych dni ochronią one skórę przed nadmiernym promieniowaniem ultrafioletowym. Takie kominy z nadrukiem produkowane są z przewiewnych i jasnych tkanin odbijających promienie słoneczne. Sprawdzą się zwłaszcza podczas wakacyjnych wyjazdów. 

Jak nosić bandanę komin z nadrukiem? 

Kominy z nadrukiem można nosić na wiele różnych sposobów. Najczęściej po prostu naciąga się je na szyję, dzięki czemu chronimy kark przed przewianiem. Podczas szczególnie chłodnych i wietrznych dni komin z nadrukiem na szyję można dodatkowo naciągnąć na twarz, chroniąc usta i nos przed wychłodzeniem. Dodatkowo możemy korzystać z nich zamiast czapki, spiąć nimi włosy w kucyk czy wykorzystywać jako opaskę na czoło lub nadgarstek. Wielofunkcyjne kominy z nadrukiem potrafią z jednego produktu stworzyć wiele atrybutów dostosowanych do potrzeb każdego konsumenta. 

Kominy z logo firmy tworzone przez Leżakowo 

Leżakowo jest wiodącym producentem artykułów promocyjnych, które przydadzą się do rozpropagowania działalności każdej firmy. Nasza oferta obejmuje możliwość stworzenia między innymi wygodnych kominów z logo firmy, produkowanych z przewiewnych i łatwych do utrzymania w czystości tkanin. Obok kominów z nadrukiem warto zastosować także modne czapki „krasnalki”, dopełniające całości stylizacji.