Kominy reklamowe z nadrukiem

Obrusy reklamowe

Obrusy z nadrukiem to bardzo interesująca forma reklamy i możliwość identyfikacji z marką.
Znajdują zastosowanie w lokalach gastronomicznych, gdzie stanowią nie tylko praktyczne nakrycie stołu, ale także oryginalny element wystroju wnętrza. Obrusy reklamowe nadają się również do hotelipensjonatówogródków gastronomicznychsal bankietowych, na sale weselne czy sale konferencyjne.  Rewelacyjnie sprawdzają się podczas eventów, takich jak targikonferencjespotkania integracyjne czy szkolenia odbywające się zarówno w plenerze, jak i wewnątrz obiektów
tekstylia reklamowe

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. Realizacja od 25 szt. 

Wzory zarówno w pełni haftowane jak i drukowane z obhaftem. Haft to metoda ozdabiania tkanin, polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd. Wzory wykonywane są niezwykle precyzyjnie. Polecamy wykonywanie haftów w celach promocyjno – reklamowych. Realizacja od 25 szt. 

Tak pracujemy

KOMINY Z NADRUKIEM – EFEKTOWNY I NOWOCZESNY GADŻET FIRMOWY

Kominy z nadrukiem wpisują się w oryginalne i funkcjonalne materiały promocyjne, które z pewnością będą wykorzystane. Kiedy sprawdzą się tego typu gadżety? Przede wszystkim są to różnego typu wydarzenia sportowe – lokalne maratony czy rajdy rowerowe. Wymagają zastosowania dobrej jakości elementów stroju, jakimi są kominy na szyję z nadrukiem. Doskonałym rozwiązaniem pozwalającym zwiększyć wizualne zasięgi firmy jest wykorzystanie kominów z logo firmy sponsorującej daną imprezę sportową.

Kominy z nadrukiem idealne dla biegaczy 

Kominy z własnym nadrukiem są idealnym rozwiązaniem dla osób uprawiających biegi. Pozwalają one skutecznie ochronić szyję przed przewianiem, nie przeszkadzając jednocześnie w uprawianiu sportu. Polecane są zatem do lekkich stylizacji do ćwiczeń, ponieważ nie krępują ruchów podczas biegu, dobrze przylegają do ciała i nie trzeba ich poprawiać, gdy znajdujemy się w ruchu. 

Komin na twarz z nadrukiem, który warto nosić zimą 

Kominy na twarz z nadrukiem nosi się głównie zimą. Stanowią one alternatywę dla klasycznych chust oraz szalików. Nie gniotą i nie wymagają zastosowania skomplikowanych sposobów wiązania, które często decydują o efektowności stylizacji. Taki komin na szyję z nadrukiem wystarczy założyć przez głowę i naciągnąć na szyję, dzięki czemu skutecznie ochronią przed zimnem. Podczas mrozów sprawdzą się zwłaszcza kominy z nadrukiem stworzone ze specjalnych materiałów gwarantujących ciepło. Należą do nich między innymi wełna z merynosa, która posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, ale produkowane są także kominy z polarem. 

Ochronny komin na szyję z nadrukiem na lato 

Oprócz zimy, kominy z własnym nadrukiem sprawdzą się także w innych porach roku – wiosną, jesienią i co ciekawe – latem. Podczas upalnych i słonecznych dni ochronią one skórę przed nadmiernym promieniowaniem ultrafioletowym. Takie kominy z nadrukiem produkowane są z przewiewnych i jasnych tkanin odbijających promienie słoneczne. Sprawdzą się zwłaszcza podczas wakacyjnych wyjazdów. 

Jak nosić bandanę komin z nadrukiem? 

Kominy z nadrukiem można nosić na wiele różnych sposobów. Najczęściej po prostu naciąga się je na szyję, dzięki czemu chronimy kark przed przewianiem. Podczas szczególnie chłodnych i wietrznych dni komin z nadrukiem na szyję można dodatkowo naciągnąć na twarz, chroniąc usta i nos przed wychłodzeniem. Dodatkowo możemy korzystać z nich zamiast czapki, spiąć nimi włosy w kucyk czy wykorzystywać jako opaskę na czoło lub nadgarstek. Wielofunkcyjne kominy z nadrukiem potrafią z jednego produktu stworzyć wiele atrybutów dostosowanych do potrzeb każdego konsumenta. 

Kominy z logo firmy tworzone przez Leżakowo 

Leżakowo jest wiodącym producentem artykułów promocyjnych, które przydadzą się do rozpropagowania działalności każdej firmy. Nasza oferta obejmuje możliwość stworzenia między innymi wygodnych kominów z logo firmy, produkowanych z przewiewnych i łatwych do utrzymania w czystości tkanin. Obok kominów z nadrukiem warto zastosować także modne czapki „krasnalki”, dopełniające całości stylizacji. 

Sprawdź także inne produkty z naszej oferty:

– Ręczniki reklamowe

– Torby plażowe z nadrukiem

– Krzesła plażowe reklamowe

– Leżaki drewniane producent

– Materace z logo