Fartuchy reklamowe z nadrukiem

Fartuch reklamowy z nadrukiem

Kominy reklamowe to wszechstronne akcesoria, które zyskują coraz większą popularność jako praktyczne i modny sposób promowania marki. Łącząc funkcjonalność z efektywnością reklamową, komin reklamowy może być doskonałym narzędziem marketingowym, które zadowoli zarówno klientów, jak i pracowników. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz elastycznością w zastosowaniu. Te gadżety reklamowe mogą być noszone jako szalik, opaska, bandana, czapka, a nawet maska ochronna. Wykonane z miękkich, oddychających materiałów, takich jak mikrofibra, bawełna czy poliester, zapewniają komfort noszenia i ochronę przed zimnem, wiatrem oraz kurzem.

tekstylia reklamowe

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. Realizacja od 25 szt. 

Wzory zarówno w pełni haftowane jak i drukowane z obhaftem. Haft to metoda ozdabiania tkanin, polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd. Wzory wykonywane są niezwykle precyzyjnie. Polecamy wykonywanie haftów w celach promocyjno – reklamowych. Realizacja od 25 szt. 

Tak pracujemy

HISTORIA FARTUCHÓW Z NADRUKIEM

Pierwsze fartuchy z nadrukiem powstawały już kilka wieków temu. Powstały one na skutek ewoluowania śliniaków służących do ochrony drogich ubrań przed zabrudzeniem podczas jedzenia. Z czasem stały się one niezbędne w pracy rzeźników, a następnie restauratorów. Fartuchy z nadrukiem stały się tak popularne, że zaczęły być wykorzystywane również w domach do przygotowywania posiłków dla rodziny i znajomych. 

Branże, w których fartuchy z nadrukiem są niezbędne 

Fartuchy z nadrukiem należy wykorzystywać wszędzie tam, gdzie może dojść do zabrudzenia ubrania. Nie jest to odzież ochronna, a jedynie robocza, dlatego produkcja fartuchów z napisem stwarza szerokie możliwości produkcji unikatowych towarów. Najczęściej utożsamiamy je z fartuchami kuchennymi z nadrukiem, w nieco innej formie wykorzystuje się je także w gabinetach kosmetycznych, aptekach czy laboratoriach. Zastosowanie nadruku sprawi, że będą one efektownym atrybutem wykorzystywanym do pracy. 

Fartuchy kuchenne z nadrukiem przydatne dla restauratorów oraz twórców internetowych 

Kuchenne fartuchy z nadrukiem stosuje się głównie w lokalach gastronomicznych. Należą do nich m.in. restauracje, bistra oraz kawiarnie – wszędzie tam fartuchy gastronomiczne z nadrukiem skutecznie ochronią ubranie przed trudnymi do wyczyszczenia plamami pochodzącymi z jedzenia lub napojów. Fartuch kuchenny z własnym nadrukiem polecane są także dla blogerów i vlogerów, którzy chętnie dzielą się swoimi przepisami i zdjęciami przygotowanych dań. Można nanieść na nich imię kucharza czy logo kanału internetowego. 

Najczęściej występujące warianty fartuchów kuchennych z nadrukiem 

Fartuchy gastronomiczne z nadrukiem występują w wielu wariantach, które z łatwością można dostosować do własnych potrzeb. Szefowie kuchni noszą głównie fartuchy z nadrukiem, których długość sięga od piersi do kolana lub połowy uda. Posiadają one pasek pozwalający zawiązać fartuch w talii oraz elementem zakładanym przez głowę, ale spotykamy także warianty z szelkami, które opiera się na ramionach. Kelnerzy, ale także pokojówki noszą głównie fartuchy z napisem zawiązywane w pasie, które chronią spodnie lub spódnice przed zanieczyszczeniem. 

Najmodniejsze fasony fartuchów kosmetycznych z własnym logo 

Specyficzne, sterylne warunki panujące w gabinetach kosmetycznych wymagają zastosowania odzieży roboczej, wyraźnie różniącej się przeznaczeniem od standardowo noszonych ubrań. W takich gabinetach sprawdzą się fartuchy kosmetyczne z własnym logo. Warto sięgać po produkty zapewniające przede wszystkim swobodę ruchów, co jest niezwykle ważne podczas przeprowadzania różnego typu zabiegów. Taki fartuch z własnym nadrukiem pozwoli wyeksponować nazwę firmy czy imiona pracowników. Wybierając odpowiedni fartuch kosmetyczny, warto podkreślić kobiecą talię, na przykład odzieżą przypominającą dwurzędowy płaszczyk. Od lat sporą popularnością cieszą się warianty z kołnierzykiem typu stójka, modele przypominające sukienki, ale także wiązane fartuchy z nadrukiem. Standardem jest fartuch kosmetyczny w białym kolorze, jednakże polecamy zastosować bardziej nasycone odcienie, które przykują wzrok klientów. 

 Zobacz także inne dostępne produkty:

– Torby plażowe z nadrukiem

– Leżaki reklamowe

– Ręczniki reklamowe

– Tekstylia reklamowe

– Materace z nadrukiem