Pufy, kostki reklamowe z nadrukiem

MATERACE I PODUSZKI REKLAMOWE

Wychodząc naprzeciw panującym trendom, nasza oferta została poszerzona także o materace i poduszki do mebli paletowych.

Materace posiadają zamek błyskawiczny umożliwiający utrzymanie pokrowca w czystości oraz rzepy lub sznurki – dzięki temu materace można przymocować do palety.

Materace można użytkować samodzielnie bez mebli paletowych, ustawiając je bezpośrednio na podłodze.

4F -bimabag leżaki flagi windery na plaży

PUFA XL

Wymiary: 80x80x110 cm
Informacje dodatkowe: Wygodna pufa o funkcji fotela. Pufy wypełnione granulatem styrofoam, sprężystym, trwałym oraz dopasowującym się do kształtu ciała użytkownika. 
Tkanina Endurance  jest wykonana z poliestru i pokryta PCV. Materiał wytrzymały, wodoodporny i łatwy w utrzymaniu czystości. Nadruk sublimacyjny.

PUFA, Bean bag

Wymiary: 57x57x101 cm
Informacje dodatkowe: Wygodna pufa o funkcji fotela. Wypełnienie kulkowe. Dostosowuje się do kształtu użytkownika. Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego bądź haftu.

Kostka eventowa

Wymiary: 40×40/50×50 cm
Informacje dodatkowe: Kostka, siedzisko, pufa – funkcjonalna, nie służy jedynie do siedzenia ale posiada również bardzo dużą przestrzeń reklamową. Poszycie to poliester, które można zdejmować i czyścić.

Poducha FatBoy

Materiał: Poliester wodoodporny
Nadruk: Sublimacja
Wymiary: 115×150 cm
Informacje dodatkowe: Fatboy to gigantyczny puf, worek o uniwersalnym charakterze. Jego atutem jest wypełnienie granulatem dostosowującym się do ciała użytkownika. Siedzisko jest odporne na wilgoć i zabrudzenia oraz niezwykle przyjemne w dotyku. Możesz oglądać na nim filmy, pracować z laptopem na kolanach, a nawet się zdrzemnąć !

PUFY – KOSTKI REKLAMOWE Z NADRUKIEM, CZYLI NOWOCZESNY SPOSÓB EKSPONOWANIA REKLAMY

Pufy reklamowe są bardzo ciekawą formą eksponowania marki. Szczególnie chętnie wybierane są kostki reklamowe z nadrukiem o regularniej formie, nadające się także jako oryginalny pomysł na dekorację – wtedy wystarczy pufy z nadrukiem postawić jedna na drugiej, tworząc kompozycję, po którą każdy może sięgać w zależności od potrzeb. Kostki reklamowe z nadrukiem stwarzają szerokie pole do popisu pod względem przygotowania wizualizacji, gdyż na każdym z boków możemy nanieść dane firmy, logo czy informacje kontaktowe. 

Gdzie sprawdzą się pufy z nadrukiem? 

Pufy reklamowe doskonale nadają się do stref zabaw dla dzieci – w takich przypadkach polecamy wykorzystać kostki reklamowe z nadrukiem, na których maluchy będą mogły usiąść, a także bawić się takimi „klockami” w wersji makro. Pufy reklamowe spotykane są w wyznaczonych strefach relaksu znajdujących się w obrębie nadmorskich kurortów. Sprawdzą się one podczas biznesowych eventów i konferencji, gdzie w nieco luźniejszej atmosferze można słuchać prelekcji i wykładów. 

Różnorodne formy puf reklamowych oferowanych na rynku 

Dostępne na rynku pufy reklamowe pozwalają dostosować odpowiedni atrybut do własnych potrzeb. Najczęściej pufy z nadrukiem kojarzą nam się z obszernymi produktami, występującymi pod nazwą „puf sako” – pozwalają one zasiąść wygodnie i oddać się błogiemu lenistwu. Oprócz nich pufy reklamowe przybierają formę niskich, ale szerokich walców, ale także kostek z nadrukiem. Niektóre firmy oferują także możliwość stworzenia pufy reklamowej na kształt ogromnej poduszki lub miękkiego fotela. 

Kostki z nadrukiem – nowość w ofercie naszej firmy 

Kostki reklamowe z nadrukiem, które znalazły się w naszej ofercie, polecane są do kompletowania materiałów promocyjnych, gdzie na każdym z boków możliwe jest zastosowanie aplikacji zgodnie z projektem klienta. Każda pufa reklamowa stworzona jest w oparciu o poszycie poliestrowe, które w łatwy sposób można zdjąć z kostki, a następnie wyczyścić. 

Zobacz także inne dostępne produkty:

– Leżaki reklamowe

– Krzesła plażowe reklamowe

– Torby plażowe z nadrukiem

– Materace z logo

– Tekstylia reklamowe