Jak dobrać wygodny leżak ogrodowy?

Ogrodowe leżaki wchodzą w skład obowiązkowego wyposażenia wielu ogrodów, gdzie wraz z innymi meblami służą do odpoczynku na świeżym powietrzu. Leżaki ogrodowe występują w przeróżnych wariantach, z czego do najtańszych należą meble wykonane z tworzyw sztucznych oraz metali. Niezwykle trwałe są z kolei drewniane leżaki ogrodowe, które doskonale komponują się z okoliczną roślinnością, tworząc tym samym sielskie miejsce, gdzie można wypocząć w letnich promieniach słońca.

Leżak ogrodowy rozkładany na lato będzie idealny do opalania

Do najbardziej użytecznych należą rozkładane leżaki ogrodowe. Mają one możliwość kilkustopniowej regulacji oparcia i podnóżka, dzięki czemu możemy na nich siedzieć, jak na krześle, ustawić pozycję półleżącą lub leżącą, która sprawdzi się podczas drzemki. Ogrodowe leżaki rozkładane świetnie sprawdzają się podczas opalania, umożliwiając wygodne zażywanie kąpieli słonecznych, ale gwarantują także komfort podczas lektury książki czy spotkania ze znajomymi.

Leżaki drewniane

Jak skutecznie reklamować hotel?

Leżak ogrodowy składany może być świetnym narzędziem reklamy

Ogrodowe leżaki składane stanowią świetną formę reklamy, przez co sprawdzą się w ogródkach gastronomicznych. Tutaj zachęcamy do kontaktu z firmą Leżakowo, specjalizującą się w tworzeniu leżaków reklamowych, a także wielu innych produktów i akcesoriów promocyjnych. Wśród naszych produktów nie brakuje ogrodowych leżaków składanych tworzonych w oparciu o drewniany stelaż i płótno, na którym można zastosować barwne projekty zawierające logo oraz nazwę firmy. Jest to mobilna, użyteczna forma reklamy, dobrze kojarząca się z Twą marką.

Mebel idealny dla najmłodszych – leżak ogrodowy dla dzieci

Wielu rodziców tworzy w ogrodach strefę wyznaczoną do zabaw dla dzieci. Leżaki ogrodowe dla dzieci do złudzenia przypominają meble ogrodowe stosowane przez dorosłych, jednak są one zdecydowanie mniejsze i przeważnie zawierają motywy związane z postaciami z bajek oraz ze zwierzętami. Wykorzystując ogrodowe leżaki dla dzieci, dobrze jest rozłożyć nad nim parasol, zapewniający latem cień. Leżaki dzięciece lezakowo posiadają atesty i produkowane są w oparciu o niezbędne normy zapewniające bezpieczeństwo.

Poduszki z nadrukiem

Windery

Jak przechowywać drewniane leżaki ogrodowe?

Ogrodowe leżaki drewniane służą nam przez wiele lat pod warunkiem, że odpowiednio będziemy o nie dbać. Są one impregnowane, dlatego w dużym stopniu są chronione przed wodą oraz silnym nasłonecznieniem. Warto na jesień i zimę schować leżaki ogrodowe drewniane do zadaszonego pomieszczenia, na przykład piwnicy czy altanki. Pozwoli to na znacznie dłuższe użytkowanie leżaków ogrodowych. Pamiętajmy również o regularnej impregnacji drewnianych leżaków ogrodowych, które są najskuteczniejszą barierą przed warunkami atmosferycznymi.

Sprawdź również:

Torby na zakupy z nadrukiem

Krzesła reżyserskie

Ręczniki z mikrofibry reklamowe

Sprawdzone pomysły na reklamę kwiaciarni