Torby, plecaki

Plecaki z nadrukiem jako gadżet firmowy

Polecamy ciekawe plecaki z nadrukiem, idealne jako gadżet firmowy o praktycznym przeznaczeniu. Jest to doskonały pomysł na ułatwienie przenoszenia niezbędnych akcesoriów. Mogą być przykładowo wręczane pracownikom, jako praktyczny gadżet o promocyjnym charakterze. Nasze plecaki z nadrukiem możesz wykorzystać także jako prezent dla klientów, dzięki czemu będą stanowiły ciekawe i praktyczne źródło reklamy. Użyteczne przedmioty wielokrotnego użytku z logo cenionej marki to często wykorzystywane akcesoria, z których z zadowoleniem korzystają firmy z każdej branży. 

 

Torba reklamowa

Wymiary : Ogranicza nas wyobraźnia, dlatego poniżej przedstawiamy jedynie propozycje: 38×40 cm, 36x 42cm ,  33x 38cm,  30×35, dno 6-8cm. 

Rodzaj tkaniny: poliester, płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft

Informacje dodatkowe Torba reklamowa  wymiary oraz design dostosowany do potrzeb i oczekiwań . Uszy sznurkowe, płócienne, taśmowe w bogatej kolorystyce.
Pamiętajmy iż wybierając taką torbę dbamy o środowisko  

Torba plażowa

Wymiary : Ogranicza nas wyobraźnia; Standardowy wymiar to 49x45x10 cm
Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny,  płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft
Informacje dodatkowe
Niezależnie jaki profil ma  firma każdy docenia  praktyczne gadżety reklamowe.Torba plażowa duża pojemna, jeśli potrzeba wodoodporna to dobry wybór. Krój torby, uszy uzgadniamy indywidualnie z naszymi klientami.

Worko plecak

Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny,  płótno, bawełna

Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft

Informacje dodatkowe: Worki reklamowe zapewniają wygodny transport niezbędnych przedmiotów podczas podróży czy  wycieczek rowerowych. Jako producent fason i krój możemy dostosować do potrzeb. Szelki sznurkowe w szerokiej gamie kolorystycznej.

Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny, płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft
Informacje dodatkowe: Alternatywa worko-plecaka. Unikalny kształt. Produkt codziennego użytku, który zapewni reklamę i trafi do większego grona klientów. Zamykany na zamek chroni przed utratą zawartości.Ekonomiczny produkt sprawdzony na konferencjach, kongresach szkoleniach.

Poprzedni
Następny

Wybrane realizacje

Plecak z własnym nadrukiem – co oferujemy? 

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości plecaki z nadrukiem. Dostępne są dwa rodzaje – worko/plecak  i plecaki eventowe. Oba warianty wykonujemy z materiałów takich jak poliester wodoodporny, płótno i bawełna. Natomiast nadruk dodajemy z wykorzystaniem metody sublimacji, sitodruku lub haftu. Warto dodać, iż zasadnicza różnica polega na tym, iż plecaki eventowe wyposażone są w dodatkowy zamek i mają nieco inny kształt. Do przygotowania każdego plecaka z własnym nadrukiem, jaki zamówisz, podejdziemy profesjonalnie, sumiennie, z zachowaniem dbałości o szczegóły. 

Plecak z napisem dla każdego przedsiębiorstwa 

Plecaki z logo, jakie możesz u nas zamówić, są odpowiednie dla każdego przedsiębiorstwa. Mogą korzystać z nich zarówno pracownicy, oraz klienci, którzy otrzymają je jako upominek. W obu przypadkach jest to dodatkowa, niezwykle skuteczna forma reklamy. Plecaki z nadrukiem są popularnym elementem wyposażenia wielu firm, często zawierają logo, hasło reklamowe lub niektóre ze świadczonych usług. Dlatego każdy potencjalny, przyszły klient, który go zauważy, z pewnością zapamięta Twoje przedsiębiorstwo. 

Plecaki z logo prezentują się ciekawie 

Dostępne u nas plecaki z logo prezentują się niezwykle ciekawie i oryginalnie. Plecaki z logo mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie począwszy do codziennego wyjaśnia do sklepu, poprzez wycieczki rowerowe, czy dalsze podróże. Placek poza funkcją reklamową spełnia bardzo użyteczną rolę – pozwala w łatwy i wygodny sposób spakować podstawowe rzeczy. Dlatego warto zadbać o intrygujący design plecaków z nadrukiem. To, jak ostatecznie będą się one prezentować, zależy od Twoich własnych preferencji, dokonanej personalizacji. 

U nas znajdziesz plecaki z nadrukiem na zamówienie 

W naszej ofercie znajdziesz plecaki z nadrukiem na zamówienie. Oznacza to, że możesz w sposób dowolny decydować o nadruk, rodzaju tkaniny czy kolorach sznurków. Co bardzo istotne, możesz także bezpośrednio wpływać na kształt i fason plecaków, gdyż jako producent możemy je dostosować do Twoich potrzeb. Możliwość pełnej personalizacji to ogromna zaleta. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami, które obejmują produkcję plecaków z nadrukami. 

Plecaki reklamowe – oryginalna forma promocji 

Nasze plecaki reklamowe robione na zamówienie to ciekawa, oryginalna i łatwa do zauważenia forma promocji. Z pewnością przykuje uwagę niejednego przyszłego klienta, oraz zbuduje lojalność obecnego. W naszej ofercie znajdziesz dwa warianty plecaków z nadrukiem, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Zachęcamy do poznania szczegółów i dokonania personalizacji produktu, który nie tylko promuje Twoją markę, ale też służy Twoim klientom.