Koce z nadrukiem

Zbuduj rozpoznawalność otulając Ciepłem

Koce reklamowe z fotograficznym nadrukiem to reklama, która otula ciepłem wywołując dobre samopoczucie. Leżakowo oferuje koce klasyczne i piknikowe. Naszą produkcję ogranicza jedynie wyobraźnia i maksymalna szerokość 150 cm. Proponujemy sublimację lub subtelny haft. Wykorzystujemy tkaniny polarowe, pluszowe oraz mikrofibrę. Gramatura jest ustalana indywidualnie. Przydatność tych produktów to jeden z największych atutów naszej firmy.

Wymiary standardowe: 145×100 cm, 145x160cm, 145×180 cm, 145x200cm, okrąg: 120cm, 150 cm
Rodzaj tkaniny: mikrofibra 220g/m2, polar 300-400g/m2
Rodzaj znakowania: sublimacja/sitodruk/haft/
Opis produktu: Dowolny wymiaru koca (do maksymalnej szerokości 150 cm), sami decydujemy jak duża powierzchnia reklamowa jest nam potrzebna. Dzięki wykorzystaniu metody sublimacji możemy dowolnie zadrukować całą powierzchnię koca uzyskując jakość fotograficzną.

Wymiary standardowe: 145x120cm, 145x160cm, 145x180cm, 145x200cm, okrąg: 120cm, 150cm
Rodzaj tkaniny: mikrofibra 220g/m2, polar 300-400g/m2
Opis produktu: Dodatkowe podszycie zabezpieczające koc przed wilgocią i zimnym podłożem. Koc wyposażony w rączkę i klapkę wykonaną z wytrzymałej tkaniny z możliwością druku. Dostępny w wielu wymiarach, jednak jego maksymalna szerokość to 140 cm. Dostosujemy design do Twojej marki.
Metody druku: sublimacja

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Haft to metoda ozdabiania tkanin, polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Niewątpliwą zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd, który podkreśli każde logo oraz doda produktowi dodatkowego prestiżu. Wzory wykonywane są niezwykle precyzyjnie. Szczególnie polecamy wykonywanie haftów w celach promocyjno – reklamowych.

KOCE Z NADRUKIEM, JAKO FORMA REKLAMY

Koce z nadrukiem to doskonały dodatek do wnętrz firmowych. To rozwiązanie sprawdzi się m.in. w hotelach, pensjonatach, poczekalniach, eventach outdorowych  itp. Koce z nadrukiem przykują uwagę gości, dzięki czemu wizyta w Twoim lokalu zostanie jeszcze lepiej zapamiętana. Oferujemy przykładowo modele zdobione logo przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu metody sublimacji, sitodruku lub haftu. W produkcji wykorzystujemy materiały takie jak mikrofibra, czy polar. Ciekawą, niezwykle oryginalną propozycją, którą także oferujemy są koce firmowe okrągłe, które zaskakują formą.

Koc z własnym nadrukiem na wyposażeniu pokoju hotelowego

Łatwym do zapamiętania przez klientów sposobem promocji jest umieszczenie w pokoju hotelowym koca z logo. Jest to dodatek jednocześnie praktyczny i dekoracyjny. Możesz rozłożyć koce z nadrukiem na łóżkach tuż przed przybyciem gości. Nasza oferta składa się z modeli wysokiej jakości, których zdobienia są trwałe, wyraźne i estetyczne. Z tego względu koce firmowe zostaną zauważone przez osoby odwiedzające lokal i przy tym – zapadną im w pamięć, jako przejaw dbałości o szczegóły.

Możesz spersonalizować koc z napisem z nadrukiem 

Nasze koce z napisem mogą zostać przez Ciebie spersonalizowane na wiele sposobów. Przykładem jest ich kształt i wymiar – oferujemy modele prostokątne w kilku rozmiarach oraz te w formie okręgu. To Ty decydujesz, który koc z logo będzie najlepiej pasował do wizerunku Twojej firmy. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. Koce z nadrukiem odznaczają się wysoką trwałością, dzięki czemu sprawdzą się przez bardzo długi czas.

Koc z nadrukiem  zwierząt – dla kogo?

Oferujemy także możliwość wykonania indywidualnych grafik, których przykładem mogą być koce z nadrukiem zwierząt. Jest to doskonały firmowy gadżet, który sprawdzi się w wielu branżach. Odpowiednio dobrane zwięrzęta mogą także kojarzyć się z wypoczynkiem, przykładowo nad morzem, czy też w górach. Koce z nadrukiem zwierząt mogą także w sposób bezpośredni promować, np. ogrody zoologiczne, sklepy, czy wydarzenia. Zwierzęta bardzo często wzbudzają pozytywne emocje, stąd promocja firmy prowadzona w taki sposób, pozwoli także łatwo tworzyć pozytywne skojarzenia wokół marki.

Koce z logo, jako prezent dla gości

Innym sposobem na wykorzystania koców z logo jest sprezentowanie ich klientom, jako bonus do zamówionych usług. Wówczas Twoja firma zostanie jeszcze lepiej rozreklamowana i – co ważne – zapamiętana przez obecnych i kolejnych konsumentów. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty koców z nadrukiem. Każdy detal jest wykonany dokładnie, schludnie. Jakościowy koc z logo stanie się ozdobą Twojej firmy.

Koce firmowe to ciekawe akcesoria o charakterze promocyjnym

Dostępne u nas koce, pledy firmowe to ciekawe akcesoria reklamowe, które przykują uwagę każdego klienta. Dlatego doskonale sprawdzą się zamiast broszur, ulotek, czy plakatów rozwieszonych w siedzibie przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oryginalnych koców z nadrukiem.