Czapki reklamowe z nadrukiem

Czapki z nadrukiem

Obrusy z nadrukiem to bardzo interesująca forma reklamy i możliwość identyfikacji z marką.
Znajdują zastosowanie w lokalach gastronomicznych, gdzie stanowią nie tylko praktyczne nakrycie stołu, ale także oryginalny element wystroju wnętrza. Obrusy reklamowe nadają się również do hotelipensjonatówogródków gastronomicznychsal bankietowych, na sale weselne czy sale konferencyjne.  Rewelacyjnie sprawdzają się podczas eventów, takich jak targikonferencjespotkania integracyjne czy szkolenia odbywające się zarówno w plenerze, jak i wewnątrz obiektów
tekstylia reklamowe

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. Realizacja od 25 szt. 

Wzory zarówno w pełni haftowane jak i drukowane z obhaftem. Haft to metoda ozdabiania tkanin, polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd. Wzory wykonywane są niezwykle precyzyjnie. Polecamy wykonywanie haftów w celach promocyjno – reklamowych. Realizacja od 25 szt. 

Tak pracujemy

KIEDY SPRAWDZĄ SIĘ CZAPKI Z NADRUKIEM?

Czapki z nadrukiem wraz z innymi materiałami promocyjnymi idealnie wpisują się w ideę zwiększania widoczności firmy. Mogą one stanowić element upominków wręczanych w torbach prezentowych, przede wszystkim na wydarzeniach sponsorowanych przez firmę. Czapki z logo kojarzymy głównie ze stylizacjami sportowymi, dlatego najlepiej wykorzystywać je podczas imprez sportowych organizowanych w plenerze, na stadionie czy hali. Mogą być wręczane w formie nagród, ale sprawdzą się także u organizatorów wydarzenia, dzięki czemu logo lub nazwa sponsora będą dobrze wyeksponowane. 

Najczęściej występujące modele czapek z nadrukiem 

Obecne na rynku firmy oferują realizację projektów czapki z własnym nadrukiem według różnego rodzaju modeli. Najczęściej przychodzą nam na myśl czapki bejsbolówki, czyli czapki z daszkiem. Można na nich realizować różnego typu projekty, różniące się kolorem daszka i materiału okrywającego głowę. Wśród innych modeli należy wymienić także czapki z własnym haftem o nazwie beanie. Nadruk na czapce nanoszony jest na wywijany fragment materiału. Dzięki temu w efektownym sposób można wyeksponować nazwę lub logo firmy. Idealnym modelem do tworzenia czapki z własnym logo jest tak zwany krasnal – nowoczesna czapka z lekko zwisającym materiałem z tyłu głowy, po którą konsumenci chętnie sięgają. 

Jaki nadruk na czapce zastosować? 

W zależności od modelu istnieje możliwość przygotowania różnego typu nadruków. Podstawowym elementem, który warto zastosować na nakryciu głowy, jest stylizowana nazwa firmy. Jest to główny element identyfikacji danego przedsiębiorstwa, dlatego dobrze odwzorowane logo pozostaje na długo zapamiętane. Ponadto na niektórych modelach można nanieść dodatkowy nadruk na czapce, na przykład adres strony internetowej. 

Czapki z logo firmy idealne na prezent dla pracowników 

Czapki z logo firmy są ciekawym pomysłem na okolicznościowy upominek dla pracowników, na przykład z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Taka firmowa czapka nie tylko uzupełni wiele stylizacji casualowych czy sportowych, ale pozwoli również identyfikować się z firmą. 

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą celem stworzenia czapek z nadrukiem 

Tworzone przez nas czapki z nadrukiem występują w najmodniejszym fasonie ostatnich lat – są to tzw. krasnale w rozmiarze one-size, elastyczne nakrycie głowy, które sprawdzi się u każdego. Wysokiej jakości nadruk sublimacyjny pozwoli na idealnie odwzorowanie odcieni według przygotowanego projektu.