Jakie meble reklamowe sprawdzą się w strefie relaksu?

Strefy relaksu stały się niezwykle popularne w krajach zachodnich, gdzie kładzie się nacisk na wydajną pracę zatrudnionych osób oraz zachowanie tak zwanego work-life balance. Strefy relaksu trafiły także do naszego kraju, gdzie stosowane są nie tylko w firmach, ale także w wielu innych miejscach. O tym, gdzie sprawdzą się strefy relaksu, możecie przeczytać w poniższym artykule.

Leżaki drewniane

Ciekawe pomysły na reklamę restauracji

Strefa relaksu w ogrodzie sprawdzi się przy hotelach i pensjonatach

Strefy relaksu w ogrodzie efektownie prezentują się wyjątkowo efektownie w miejscach, gdzie oferowane są pokoje noclegowe. Strefę relaksu w ogrodzie można stworzyć na przykład przy hotelu, gdzie goście chętnie będą mogli oddawać się odpoczynkowi. W tym celu warto wykorzystać drewniane leżaki tworzone przez Leżakowo. Wysoka jakość zastosowanej tkaniny odporna jest na działanie promieni UV, dlatego drewniane leżaki można z powodzeniem wykorzystywać w strefach relaksu w ogrodzie, gdzie będą wystawione na działanie światła słonecznego. Polecamy dołączyć do nich także nasze stoliki reklamowe – na blacie można nanieść aplikacje związane z działalnością hotelu czy pensjonatu.

O czym pamiętać tworząc strefę relaksu w szkole?

Coraz częściej na szkolnych korytarzach oraz świetlicach powstają strefy relaksu w szkole. Zastępują one część stosowanych stołów, ławek i krzeseł na rzecz puf czy mebli z palet. Ostatnie z wymienionych mebli są stosunkowo twarde, dlatego warto położyć na nich materac reklamowy, który będzie zawierał logo firmy sponsorującej strefę relaksu w szkole. Tworząc takie miejsca zapewniamy dzieciom komfortowe warunki odpoczynku w czasie przerw. Ponadto powstające strefy relaksu w szkole sprawiają, że szkoła kojarzy się dzieciom zdecydowanie lepiej i chętnie spędzają w niej czas.

Windery

Poduszki reklamowe

Jakie korzyści wynikają z wprowadzenia strefy relaksu w firmie?

W ostatnich latach przeżywamy prawdziwy boom dotyczący tworzenia stref relaksu w firmie. Udowodniono, że ma to przełożenie na efektywność pracowników. Osoby korzystające na co dzień ze stref relaksu w firmie są zdecydowanie bardziej zmotywowane w wykonywaniu swoich obowiązków. Dzięki temu pracownicy są bardziej wydajni, a także odczuwają mniejszy poziom stresu.

Jak zaaranżować strefę relaksu w biurze?

Aranżując strefę relaksu w biurze, dobrze jest zadbać o barwne dodatki, które będą zachęcały pracowników do odpoczynku w czasie przerw od pracy. W strefach relaksu w biurze chętnie wykorzystuje się maszyny do gier, na przykład w piłkarzyki, które angażują naraz kilka osób, dostarczając tym samym rozrywki, która pozwoli się odprężyć. Nie zapominajmy o zastosowaniu mebli reklamowych w strefie relaksu w biurze, które będą zawierały logo lub nazwę firm będących partnerami przedsiębiorstwa. Polecamy wykorzystać reżyserskie krzesła reklamowe z nadrukiem oraz reklamowe stoliki. Dobrze jest zdecydować się także na skrzynki reklamowe, które wyeksponują nazwę firmy i pozwolą przechowywać branżowe czasopisma.

Strefa relaksu na uczelni to świetnie miejsce wypoczynku dla studentów

Poza wymienionymi miejscami do odpoczynku coraz częściej powstają także strefy relaksu na uczelni. Zazwyczaj tworzone są one z wykorzystaniem produktów reklamowych firm, które sponsorują projekty lub są ich partnerami. W strefach relaksu na uczelni szczególnie cenione są hamaki reklamowe, a także siedziska reklamowe. Świetnie sprawdzają się również reklamowe pufy – wszystkie wymienione produkty oferuje firma Leżakowo. Korzystając z tego typu atrybutów reklamowych zachęcamy studentów, czyli młodych ludzi wkraczających na rynek pracy do nawiązania w przyszłości kontaktu z potencjalnym pracodawcą.

Strefa relaksu w bibliotece – ustronne miejsce pozwalające oddać się lekturze

Co ciekawe, coraz popularniejsze stają się także strefy relaksu w bibliotece. Świetnie sprawdzają się tutaj krzesła reklamowe z nadrukiem logo sponsora, na których można wygodnie zasiąść i oddać się lekturze książki czy czasopisma.

Zobacz również:

Poduszki z nadrukiem

Jakie krzesła plażowe wybrać?

Poznaj różne rodzaje krzeseł składanych

Jakie hokery drewniane wybrać?