Jakie krzesła plażowe wybrać?

Krzesła plażowe reklamowe sprawdzą się nie tylko nad morzem

Latem wielu z nas stara się spędzać, jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, łapiąc promienie słońca. W czasie relaksu niezbędne okazują się krzesła plażowe, które pozwolą wygodnie rozsiąść się z szklanką orzeźwiającego, zimnego napoju. Chociaż reklamowe krzesła plażowe kojarzymy z nadmorskimi kurortami, to świetnie sprawdzają się także np. na miejskich plażach, które w wielu miastach są chętnie i licznie odwiedzane przez mieszkańców.

Leżaki drewniane

Krzesła reżyserskie

Efektowne krzesła plażowe idealne do nadmorskich barów

Krzesła plażowe reklamowe będą stanowiły doskonałą formę promowania plenerowych lokali obecnych na plaży czy food trucków. Warto wykorzystać ten typ mobilnych mebli, by stworzyć naszym klientom wygodną przestrzeń do spożywania posiłków czy picia napojów. Wybierając składane krzesła plażowe z nadrukiem, możemy pozwolić sobie na stworzenie „objazdowego lokalu”, co świetnie sprawdza się podczas letnich festiwali w różnych miastach – takie meble z łatwością złożymy i zabierzemy ze sobą w dalszą podróż. Oprócz krzeseł plażowych w takich wypadkach sprawdzą się również pasujące stoliki, które również tworzymy. 

Składane krzesła plażowe z logo, które sprawdzą się podczas sportowych wydarzeń

Lato wielu z nas motywuje do zwiększonej aktywności fizycznej, co ma odzwierciedlenie w licznie organizowanych wydarzeniach sportowych, na przykład turniejów siatkówki plażowej, zarówno ligi profesjonalnej, jak i amatorskiej. Publiczności, która będzie przyglądać się rozgrywkom warto zapewnić dobre miejsce do siedzenia z użyciem krzeseł plażowych z logo. Dobrze jest nanieść na nie informacje o edycji wydarzenia, ale dobrze sprawdza się umieszczenie także nazwy sponsora eventu.

Windery

Koc z nadrukiem

Czym wyróżniają się składane krzesła plażowe z nadrukiem?

Plażowe krzesła z nadrukiem wyróżnia przede wszystkim lekka konstrukcja, która umożliwia wygodne siedzenie, przy jednoczesnej mobilności – takie krzesło z łatwością możemy spakować i zabrać ze sobą na plażę. Warto dodać, że każdy model reklamowych krzeseł plażowych zawiera siedzisko z materiałów wodoodpornych lub szybkoschnących, które doskonale sprawdzają się na plaży. 

Reklamowe krzesła plażowe – postaw na kolory!

Jeśli chcemy stawiać na przykuwające wzrok materiały reklamowe, zachęcamy do kontaktu z nami celem stworzenia efektownych krzeseł plażowych z logo. Latem najlepiej sprawdzą się produkty w wyrazistych i mocno nasyconych odcieniach zieleni, błękitu, żółci czy fioletu, które z pewnością nie umkną uwadze. Nie bez znaczenia pozostaje także rodzaj materiału zastosowanego do produkcji reklamowych leżaków plażowych. Nasi pracownicy podpowiedzą, jakie rozwiązania sprawdzą się w przypadku każdej firmy. 

Dodatkowe udogodnienia stosowane w produkcji wielu krzeseł plażowych

Krzesła plażowe z logo przeważnie wyróżniają się nieskomplikowaną stylistyką, jednakże na wielu z nich umieszcza się również dodatkowe elementy. Należą do nich między innymi uchwyty na napoje, w których można umieścić butelką bądź szklankę z napojem. Komfort użytkowania z pewnością zwiększą także podłokietniki, na których wygodnie można oprzeć ręce.

Zobacz także:

Ręczniki reklamowe

Parawany na plażę

Obrusy z nadrukiem

Koce piknikowe z nadrukiem