poduszki
reklamowe

Poduszki reklamowe – oryginalna oprawa dla eventów

Poduszki reklamowe wpisują się w szereg materiałów promocyjnych, które każda firma powinna posiadać. Pozwalają one wyeksponować nazwę czy logo przedsiębiorstwa, dlatego wraz z przykuwającą wzrok kolorystyką, z pewnością zapadną w pamięci klientów. Poduszki reklamowe powszechnie są wykorzystywane między innymi w restauracjach dla ozdoby wnętrza, a także podczas eventów biznesowych i kulturalnych, które umieszczone na kanapach, fotelach czy krzesłach z pewnością nie pozostaną niezauważone. 

Materac

Wymiary: 120×80 cm/80×60 cm
Grubość/wysokość: 3/6/10 cm
Informacje dodatkowe: Tkanina zewnętrzna to poliester odporny na działanie promieni UV, a do tego  można na nim wykonać dowolny nadruk sublimacyjny. Pianka  poliuretanowa znajdująca się wewnątrz , utrzymuje bardzo dobrą termoizolację, oraz znosi duże obciążenia.

Poduszka

Wymiary: 40×40/50×50 cm
Informacje dodatkowe: Poduszka kwadratowa o standardowych rozmiarach z wypełnieniem flizelinowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego bądź haftu.

Siedziska

Wymiary: 40×40/50×50 cm

Informacje dodatkowe: Siedzisko kwadratowe o standardowych rozmiarach z wypełnieniem piankowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego.

Kostka eventowa

Wymiary: 50×50/60×60 cm
Informacje dodatkowe: Kostka, siedzisko, pufa – funkcjonalna, nie służy jedynie do siedzenia ale posiada również bardzo dużą przestrzeń reklamową. Poszycie to poliester, które można zdejmować i czyścić.

Wybrane realizacje

NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE RODZAJE PODUSZEK REKLAMOWYCH 

Poduszki reklamowe oferowane na rynku tworzone są w przeróżnych kształtach, pozwalając dostosować je do wystroju, jak również wydarzenia. Najczęściej są to kwadratowe poduszki przypominające atrybuty służące do spania w domu. Takie poduszki reklamowe stanowią zatem doskonałą ozdobę wnętrza. Ponadto przybierają one formę okrągłą, ale także płaskich, kwadratowych poduszek, które nadają się na krzesła, zwiększając tym samym poziom wygody. 

PODUSZKI REKLAMOWE IDEALNE DO STREF RELAKSU ORAZ MIEJSC ZABAW DLA DZIECI 

Intensywne kolory i nadruki stosowane do produkcji poduszek reklamowych nadają im formę przykuwającą wzrok, dlatego możemy wykorzystywać je podczas różnych okazji i w wielu wnętrzach. Poduszki reklamowe nadają się do miejsc wyznaczonych jako strefy zabaw dla dzieci, ale także przestrzeni w firmach służących do relaksowania się podczas przerw. Można zatem wykorzystywać je nie tylko jako ozdobę, ale również jako wygodny dodatek do kanapy czy hamaków. 

PODUSZKI REKLAMOWE WYSOKIEJ JAKOŚCI 

Decydując się na wybór poduszek reklamowych dla promowania firmy, zachęcamy do kontaktu z marką Leżakowo. Do ich produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, co przekłada się na długie użytkowanie poduszek reklamowych. Ponadto technice nanoszenia nadruków wiernie oddają kolory, zatem będą one wyrazistym elementem, pozwalającym dobrze wyeksponować logo, nazwę czy inne aplikacje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w tym z różnego rodzaju tekstyliami, doskonale komponującymi się z poduszkami reklamowymi.