Jak leżak plażowy składany pomaga w promowaniu usług i produktów?

Wielu z nas nie wyobraża sobie pobytu nad morzem bez składanego leżaka plażowego, na którym można się wygodnie rozsiąść, podziwiając widoki, czytać książki i się opalać. Tego rodzaju mobilny mebel stanowi także świetną opcję promowania firm oraz marek. Obecnie oferowane na rynku wyróżniają się bogatą stylistyką, jednak większość z nas zwraca uwagę na to, aby mebel był przede wszystkim lekki. Dzięki temu można go w wygodny sposób przenieść na docelowe miejsce wypoczynku. Jak zatem wybrać dobry produkt? Tę kwestię szeroko wyjaśniamy w poniższym artykule, zatem zachęcamy do lektury.

Cechy dobrego, funkcjonalnego produktu

Większość konsumentów stawia na lekkie, składane leżaki plażowe. Jest to cecha szczególnie istotna, gdy musimy pokonać większą odległość na przykład z hotelu, czy samochodu do miejsca, gdzie zamierzamy wypoczywać. Nie tylko masa mebla jest ważna – warto zwrócić uwagę także na konstrukcję artykułu. Dobry produkt pozwala na komfortowe wypoczywanie i dostosowany jest minimum do ciężaru 120 kilogramów. Solidny stelaż zapobiega odkształcaniu się pod wpływem siedzenia, przez co będzie funkcjonalny przez bardzo długi czas. Ciekawym rodzajem produktów jest leżak plażowy składany do torby. Ma on nieco inną konstrukcję, niż inne tego typu meble. Ma on lekki stelaż z rozpiętą tkaniną, najczęściej wodoodporną, która jest bardzo trwała, a cały leżak jest bardzo wygodny. Składa się go w prosty sposób i przenosi w dedykowanej torbie, podobnie jak niewielki namiot. Są także modele mobilne, które mieszczą się w bagażniku.

Jak wykorzystać drewniany leżak na plażę do promowania eventów, czy produktów?

Składane leżaki plażowe są jednym z wyjątkowych typów artykułów reklamowych, które można wykorzystać nad morzem. Wiele telewizji stawia na programy śniadaniowe nadawane w godzinach porannych prosto z plaży, gdzie tworzone są specjalne strefy chillooutu, zwane także chillout zone, gdzie można skosztować lokalnych dań, czy skorzystać z atrakcji oferowanych przez sponsorów. W takich miejscach idealnie sprawdzą się meble przeznaczone na plażę, na których zastosowano tkaniny z odwzorowanym projektem logo firmy, produktu, czy eventu. Będą one dobrze widocznie podczas programów na żywo, jak i przez osoby wypoczywające na plaży. Na tego rodzaju produkty decydują się również obiekty noclegowe znajdujące się w bliskim sąsiedztwie plaży. Najczęściej stosuje się tam leżaki plażowe rozkładane na płasko. Także i one mogą pełnić funkcje promocyjne. Wystarczy położyć na nim koc lub ręcznik z logo obiektu, co z pewnością zostanie docenione przez gości hotelu, czy pensjonatu.

Gdzie szukać produktów wysokiej jakości?

Firma Leżakowo specjalizuje się w produkcji składanych leżaków drewnianych przeznaczonych do celów reklamowych. Wiele z nich doskonale sprawdzi się na plaży. Mamy do dyspozycji produkty zarówno w wariantach pojedynczych, jak i te przeznaczone dla dwóch osób, czy dla dzieci. Na plaży polecamy wykorzystać również inne nasze produkty, w tym parawany reklamowe, czy ręczniki z nadrukiem, które z pewnością pomogą wypromować organizowane eventy.

Sprawdź nasze produkty i zapoznaj się z innymi wpisami z bloga:

Leżaki drewnianie producent

Potykacze reklamowe

Poduszki z nadrukiem

Jak zabezpieczyć drewniany leżak?

Leżak dmuchany – idealny na letni czas

Jakie leżaki basenowe wybrać?