krzesła reżyserskie z nadrukiem

Krzesła reżyserskie – jeden z symboli filmu

Krzesła reżyserskie są symbolem kinematografii, kojarzonym razem z klapsem filmowym czy megafonem. Co ciekawe, krzesła reżyserskie z początku nie były związane z planem filmowym. Amerykańska firma Gold Medal Camp Furniture stworzyła mebel przeznaczony głównie na kempingi i odpoczynek w przydomowym ogródku. Dopiero z czasem ten atrybut zyskał miano krzesła reżysera.

 

Krzesło reżyserskie

Materiały: drewno bukowe/tkanina/ocynkowane zawiasy 
Rodzaj nadruku: sublimacja (pełny kolor), sitodruk
Wymiary po rozłożeniu: 86 x 48 x 50 cm
Informacje dodatkowe: Stylizowane składane krzesło reżyserskie. Świetny design i mobilność.

Krzesło reżyserskie wysokie

Materiały: drewno bukowe /tkanina/ocynkowane zawiasy 
Rodzaj nadruku: sublimacja (pełny kolor), sitodruk
Wymiary po rozłożeniu: 127 x 48 x 50 cm
Informacje dodatkowe: Ekskluzywna, powiększona wersja krzesła reżyserskiego. Wyposażone w podnóżek na nogi.

Krzesło turystyczne

Materiały: drewno bukowe/tkanina
Rodzaj nadruku: sublimacja/sitodruk
Wymiary po rozłożeniu: 67 x 33 x 54 cm
Informacje dodatkowe: Produkt wyjątkowo mobilny, łatwy w przechowywaniu. Ekonomia w promowaniu.

Krzesło reklamowe

Materiały: drewno bukowe/tkanina
Rodzaj nadruku: sublimacja
Wymiary po rozłożeniu: 84,5 x 53 x 50 cm
Informacje dodatkowe: Ekonomiczna alternatywa dla krzeseł reżyserskich, doskonale sprawdzi się jako reklama Twojego produktu bądź marki.

stołek

Materiały: drewno bukowe/tkanina
Rodzaj nadruku: sublimacja/sitodruk
Wymiary po rozłożeniu:  35 x 36 cm
Informacje dodatkowe: Stołek drewniany to ekonomiczna forma przekazu reklamy. Spełnia nie tylko funkcję siedzenia, wykorzystywany w pracy zdalnej jako podnóżek.

 

Hoker

Materiały: sklejka wodoodporna, drewno bukowe
Rodzaj nadruku: nadruk UV/pełny kolor
Wymiary po rozłożeniu: 30 x 30 x 62 cm
Informacje dodatkowe: Składany, reklamowy hoker drewniany. Stabilna konstrukcja, nowoczesny, designerski wygląd.

Stolik reklamowy

Materiały: sklejka wodoodporna, drewno bukowe
Rodzaj nadruku: nadruk UV/pełny kolor
Wymiary po rozłożeniu:  40-50 x 50 cm
Informacje dodatkowe: Składany stolik drewniany, lekki, mobilny – stanowi dobre uzupełnienie oferty leżakowej.

Skrzynka

Materiały: sklejka wodoodporna, drewno bukowe
Rodzaj nadruku: nadruk UV/pełny kolor
Informacje dodatkowe: 

Kolorystyka stelaża

S.01 Bezbarwny   S.02 Dąb   S.03 Tik   S.04 Mahoń   S.05 Palisander   S.06 – Heban   S.07 – Szary

V.01 Biały  V.02  Żółty  V.03 Pomarańczowy  V.04  Czerwony   V.05 Niebieski  V.06 Czarny

Poprzedni
Następny

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

krzesło sitodruk

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. 

Wybrane realizacje

Czym charakteryzują się krzesła reżyserskie z nadrukiem?

W zamyśle twórców pierwszego krzesła reżyserskiego mebel ten powinien cechować się przede wszystkim lekkością. Dlatego do produkcji krzesła reżysera od początku wykorzystuje się głównie drewniane stelaże z mechanizmem podobnym do działania nożyc. Siedzisko i niskie oparcie tworzone jest z wytrzymałego płótna, które utrzymuje ciężar osoby siedzącej na krześle. Łatwy sposób składania i przenoszenia sprawił, że krzesła reżyserskie cieszyły się ogromną popularnością na planach filmowych znajdujących się w plenerze. „Podkradanie” mebla spowodowało powstawanie krzeseł reżyserskich z napisem, głównie z nazwą reżyser/director, scenarzysta/screenwriter, ale także z nazwiskami gwiazd filmu.

Krzesło reżyserskie designerskim dodatkiem do wnętrza

Krzesło reżysera można z powodzeniem stosować jako mebel w naszych domach, które nie tylko będą przykuwać wzrok, ale także będziemy mogli poczuć się jak Alfred Hitchcook czy Steven Spielberg na planie filmu. Krzesła reżyserskie można dostosować do wielu typów wnętrz – meble z białym płótnem pasują do stylu skandynawskiego, a te w czarnym kolorze do wnętrz loftowych i industrialnych.

Krzesło reżyserskie do makijażu – mebel przykuwający wzrok w gabinetach kosmetycznych

Krzesła reżyserskie doskonale nadają się do gabinetów kosmetycznych, dzięki czemu osobie siedzącej na podwyższeniu znacznie łatwiej stworzyć oryginalny makeup. Krzesło reżyserskie do makijażu sprawdzi się również w mobilnych gabinetach branży beauty, gdy wymagany jest dojazd do klientki. Taki mebel łatwo złożymy i przewieziemy samochodem.

Kiedy jeszcze sprawdzą się krzesła reżyserskie składane?

Krzesła reżyserskie składane można wykorzystywać także przy spędzaniu wolnego czasu. Sprawdzą się podczas grilla ze znajomymi, a także przy odpoczynku na balkonie. Składane krzesła reżyserskie warto zabrać ze sobą na ryby, koncert na świeżym powietrzu, można je wykorzystywać także podczas oglądania filmów w kinie plenerowym.

Pomysł na niebanalny prezent – krzesło reżyserskie z nadrukiem

Krzesło reżyserskie z nadrukiem stanowi ciekawy pomysł na upominek, zwłaszcza dla wielbicieli kina. Z powodzeniem możemy stworzyć krótki slogan ulubiony prze jubilata, albo wystarczy nanieść imię, które nada upominkowi personalizowanego charakteru.

Krzesło reżyserskie reklamowe – jaki produkt wybrać?

Nasza firma oferuje wybór krzeseł reżyserskich reklamowych, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Przede wszystkim istnieje możliwość wyboru koloru stelaży w wariantach STANDARD oraz VIP. Do stworzenia krzesła reżyserskiego z logo wykorzystujemy różne materiały, w tym poliester i bawełnę, na których stosuje się nadruki naniesione metodą sublimacji i sitodruku, dzięki czemu logo i nazwa firmy będą doskonale wyeksponowane.