Zakup leżaka- jak wybrać odpowiedni model dla siebie!?

Kupno odpowiedniego leżaka czasami spędza nam sen z powieka. Kupić leżak drewniany czy metalowy?! z podłokietnikami czy bez.. Impregnować leżak czy nie… Tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych potrzeb każdego z nas.

Do jakich celów będzie on przeznaczony jak często będziemy go używany i jak długo chcemy żeby cieszył nasze oko.

Wiele możliwości

Na rynku mamy bardzo wiele modeli leżaków które kuszą ceną, wyglądem czy dodatkowym funkcjami, ale nie zawsze będą one spełniać nasze wymagania i potrzeby. Zastanówmy się jakie funkcję i cele leżak ma spełnić. Jeżeli leżak ma spełniać tylko i wyłącznie funkcje rekreacyjną powinniśmy wziąć pod uwagę użytkowość i wygodę. Trzeba pamiętać, że leżak rekreacyjny będzie często przenoszony i wykorzystywany w okresie letnim więc tu wart zastanowić się na impregnacją dlatego mamy w swojej ofercie cała paletę kolorów impregnacji STANDARD I VIP. Dzięki temu leżak rekreacyjny nie musi być nudny- zawsze kolorystykę można dopasować do własnych upodobań.

Marketingowy przekaz

Jeżeli kupujemy leżaki w celach reklamowych i marketingowych- 95% naszej sprzedaży to właśnie leżaki z funkcją reklamową należy rozpatrzyć trochę inne kwestie.

Naszymi klienci są firmy eventowe, pensjonaty, hotele, agencje reklamowe i wiele innych firm które chcą wyróżnić swoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji.

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na powierzchnie zadruku rodzaj i wytrzymałość nadruku oraz to aby leżak oraz grafika zwracała uwagę i przyciągały wzrok potencjalnych klientów.