Materace i poduszki
reklamowe

Materace i poduszki reklamowe

Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom do naszego asortymentu dołączyły również materace i poduszki na meble paletowe. Materace posiadają zamek błyskawiczny umożliwiający utrzymanie pokrowca w czystości oraz rzepy bądź sznurki mocujące do palety.

Materace można używać samodzielnie bez mebli paletowych, kładąc je bezpośrednio na podłożu.

Materac

Wymiary: 120×80 cm/80×60 cm
Grubość/wysokość: 3/6/10 cm
Informacje dodatkowe: Tkanina zewnętrzna to poliester odporny na działanie promieni UV, a do tego  można na nim wykonać dowolny nadruk sublimacyjny. Pianka  poliuretanowa znajdująca się wewnątrz , utrzymuje bardzo dobrą termoizolację, oraz znosi duże obciążenia.

Poduszka

Wymiary: 40×40/50×50 cm
Informacje dodatkowe: Poduszka kwadratowa o standardowych rozmiarach z wypełnieniem flizelinowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego bądź haftu.

Siedziska

Wymiary: 40×40/50×50 cm

Informacje dodatkowe: Siedzisko kwadratowe o standardowych rozmiarach z wypełnieniem piankowym (interesuje Cię inny wymiar, zapytaj). Możliwość wykonania dowolnego druku sublimacyjnego.

Kostka eventowa

Wymiary: 50×50/60×60 cm
Informacje dodatkowe: Kostka, siedzisko, pufa – funkcjonalna, nie służy jedynie do siedzenia ale posiada również bardzo dużą przestrzeń reklamową. Poszycie to poliester, które można zdejmować i czyścić.

Wybrane realizacje