TORBY PLAŻOWE Z NADRUKIEM

Torby plażowe z nadrukiem – wakacyjne, funkcjonalne i ze skuteczną promocją reklamową

Torby plażowe z nadrukiem to funkcjonalność z jednej strony, modny design z drugiej i dodatkowo sposób na promowanie, rozpowszechnianie i ugruntowanie logo danej marki.

Torby plażowe w okresie wakacyjnym są niezastąpionym gadżetem, który w praktyczny sposób pomaga w organizacji wyjścia  na plażę. Jest to wygodna, prosta torba na ramię z mocnymi uchwytami i dużą, pojemną komorą na wszystkie plażowe przedmioty. Łatwo się w nią spakować i pasuje doskonale do letniego, wakacyjnego looku. Jeśli opatrzona jest ponadto profesjonalnym nadrukiem reklamowym, to prezentowany wizerunek firmy kojarzy się ponadto z przyjemnymi chwilami, co jest niezwykle ciekawą wartością dodaną w przypadku takiej formy promocji/reklamy.

Torba reklamowa

Wymiary : Ogranicza nas wyobraźnia, dlatego poniżej przedstawiamy jedynie propozycje: 38×40 cm, 36x 42cm ,  33x 38cm,  30×35, dno 6-8cm. 

Rodzaj tkaniny: poliester, płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft

Informacje dodatkowe Torba reklamowa  wymiary oraz design dostosowany do potrzeb i oczekiwań . Uszy sznurkowe, płócienne, taśmowe w bogatej kolorystyce.
Pamiętajmy iż wybierając taką torbę dbamy o środowisko  

Torba plażowa

Wymiary : Ogranicza nas wyobraźnia; Standardowy wymiar to 49x45x10 cm
Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny,  płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft
Informacje dodatkowe
Niezależnie jaki profil ma  firma każdy docenia  praktyczne gadżety reklamowe.Torba plażowa duża pojemna, jeśli potrzeba wodoodporna to dobry wybór. Krój torby, uszy uzgadniamy indywidualnie z naszymi klientami.

Worko plecak

Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny,  płótno, bawełna

Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft

Informacje dodatkowe: Worki reklamowe zapewniają wygodny transport niezbędnych przedmiotów podczas podróży czy  wycieczek rowerowych. Jako producent fason i krój możemy dostosować do potrzeb. Szelki sznurkowe w szerokiej gamie kolorystycznej.

Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny, płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft
Informacje dodatkowe: Alternatywa worko-plecaka. Unikalny kształt. Produkt codziennego użytku, który zapewni reklamę i trafi do większego grona klientów. Zamykany na zamek chroni przed utratą zawartości.Ekonomiczny produkt sprawdzony na konferencjach, kongresach szkoleniach.

Poprzedni
Następny

Wybrane realizacje

Torba plażowa z logo może występować w wielu fantastycznych kolorach, od stonowanych, uniwersalnych, przez pastele, po intensywne, a nawet te neonowe.

Nadruk reklamowy na torbie plażowej wykonany jest techniką sitodruku, sublimacji czy haftu. Jest on wyjątkowo wytrzymały. Materiał wykonania torby plażowej z nadrukiem to bawełna, płótno i mocny poliester. Tkaniny są najwyższej jakości, aby zapewnić doskonałe tło dla reklamowego logo. Uszy torby plażowej reklamowej mogą być płócienne, taśmowe lub sznurkowe/naturalne – wszystko zależy od preferencji zamawiającego. Dodatkowo rozmiar torby może być odpowiednio dostosowany, na życzenia klienta. Proponowane standardowe rozmiary to: 38×40 cm, 36×42 cm, 33×38 cm, 30×35 cm. Torby z dnem czy bez.

Plażowe torby reklamowe pozwolą skutecznie rozpowszechnić markę

Torby plażowe z logo, bądź firmową grafiką to swoista mobilna reklama, która przyciąga wzrok napotkanych osób. Dzięki torbie plażowej z nadrukiem, nie tylko na na plaży, ale także w restauracji, w komunikacji miejskiej, sklepi, czy innych miejscach, wiele osób zapozna się z logo firmy i zapamięta je – będzie kojarzyć markę. Warto dodać, że torby plażowe bardzo często używane są przez cały rok, nie tylko podczas wakacyjnego urlopu. Poprzez swoje praktyczne zastosowanie, chętnie używane są także na zakupy, jako torby codziennego użytku. Ponadto nadruk na torbie plażowej jest tym bardziej skuteczną formą promocji, że przypomina o błogim czasie, wypoczynku, radosnych chwilach, niezależnie od miejsca i pory roku. To torba reklamowa na lata.

Modny gadżet reklamowy, czyli torby plażowe z logo

Torby plażowe z logo są doskonałym pomysłem jako artykuł promocyjny dla klientów danej firmy. Coraz częściej dla klientów przygotowywane są upominki, gadżety reklamowe, tak aby budować więź. Torby plażowe reklamowe są bardzo dobrym pomysłem biznesowym. Mogą się również z powodzeniem sprawdzić we wszystkich obiektach rekreacyjno-wypoczynkowych jak np.: hotele, pensjonaty, domy gościnne itp. , jako dodatkowe wyposażenie dla jego uczestników. Torby takie nie tylko będą klientom przypomnieć o akcyjnych chwilach, ale także o lokalu, marce, która ich zaskoczyła miłą niespodzianką w postaci praktycznej torby plażowej. Reklama w takim przypadku nadrukowana na torbie plażowej, staje się istnym „product placement”, co oznacza, że jest traktowana jak bardzo miłe dopełnienie przykładowo pobytu w danym ośrodku, nienachalne, kojarzone z pozytywnymi emocjami.