Reklamowe pufy sako są doskonałą alternatywą dla klasycznych mebli

Historia puf sako sięga końca lat 60. ubiegłego wieku. Początkowo były one designerskim meblem uzupełniającym wizerunek wnętrz, ale obecnie są chętnie wybieranym nośnikiem współczesnej reklamy. Reklamowe pufy sako zawierają specjalne wypełnienie stworzone z polistyrenu. Dzięki temu mebel choć wygląda na masywny, jest niezwykle lekki i funkcjonalny. O wszystkich zaletach reklamowych puf sako przeczytacie poniżej.

Sako pufa jest rewelacyjnym nośnikiem reklamy

Pufa sako doskonale sprawdza się jako element promujący firmę czy markę. Jest to możliwe dzięki aplikacjom stosowanym na tkaninie powlekającej tego typu mebel reklamowy. Pozwala to na uzyskanie przykuwającego wzrok efektu, co znajduje zastosowanie w przeróżnych miejscach. Sako pufy stosowane są między innymi podczas plenerowych eventów, na przykład festiwali filmowych czy muzycznych. Chętnie będą one wybierane jako wygodny mebel, który pozwoli dobrze wyeksponować zastosowaną reklamę.

Szary worek sako warto zastosować w strefach relaksu w miejscach pracy

Pufy sako znajdują zastosowanie nie tylko w wystroju domów i mieszkań, ale są także świetnym meblem do wykorzystania w strefach relaksu. W miejscach pracy stosuje się głównie szare worki sako, które można z łatwością dopasować do każdego wystroju. Warto dodać, że reklamowe pufy sako wykorzystywane są także w strefach relaksu w siedzibach uczelni, gdzie nanosi się elementy identyfikacji wizualnej firmy będącej sponsorem takich miejsc.

Ręczniki z mikrofibry reklamowe

Hamaki reklamowe

Zalety pufy sako

Pufy sako wyróżniają się szeregiem zalet, co przekłada się na zainteresowanie szerokiego grona konsumentów:

– polistyrenowe wypełnienie sprawia, że pufa jest lekka i można z łatwością ją przenosić

– wspomniane wypełnienie worków sako ma także inną zaletę – siedząc na pufie, dostosowuje się ono do pozycji ciała, odciążając jednocześnie kręgosłup oraz mięśnie nóg, dlatego są rewelacyjnym meblem służącym do wypoczynku

– pufy sako powlekane są różnego typu tkaninami, które przeważnie można ściągnąć i wyprać w pralce.

Worek sako z materiału wyróżnia się wyjątkową trwałością

Reklamowy worek sako z materiału na tle innych mebli reklamowych wyróżnia się szczególną trwałością. Zastosowane wypełnienie sprawia, że nie odkształca się on trwale i można swobodnie zmieniać jego kształt. Materiał powlekający worek sako jest przyjemny w dotyku, dlatego rewelacyjnie sprawdza się podczas relaksu. Warto dodać, że wiele z nich ma możliwość ściągnięcia tkaniny zapinanej na zamek błyskawiczny, by wyprać w pralce, nadając tym samym świeżości meblowi.

Leżaki plażowe

Poduszki z nadrukiem

Parawany na plażę

Dostępne warianty worków sako do siedzenia można z łatwością dopasować do wizerunku wnętrza czy ogródka restauracyjnego

Worki sako do siedzenia wykorzystuje się nie tylko w przestrzeniach zamkniętych – warto zastosować je także na zewnątrz, na przykład w ogródku restauracyjnym. Szczególnie dobrze prezentują się one na tarasach czy na specjalnie przygotowanych platformach, które będą izolować worki sako, jak i inne meble od podłoża. Dostępne na rynku modele i kolory worków sako do siedzenia pozwalają na dopasowanie ich w łatwy sposób do pożądanego wystroju wnętrz czy ogródków gastronomicznych.

Sprawdź także:

Nowoczesne formy reklamy

Jaki rodzaj banera reklamowego sprawdzi się najlepiej?

Zalety reklamy zewnętrznej

Jakie leżaki hotelowe do pensjonatów wybrać?