Hamaki reklamowe, z nadrukiem

Hamaki

Reklamowe hamaki i huśtawki kojarzą się z relaksem, dlatego idealnie nadają się do promocji Twojej marki. Tkaniny użyte do ich produkcji są miękkie, mocne i bardzo dobrze wykonane. Zaletą tych produktów jest ich lekkość, mobilność oraz duża powierzchnia reklamowa. Wybarwienie elementów drewnianych na wybrany przez Państwa kolor, gwarantuje wyjątkowy efekt.

Hamak reklamowy Simple

Wymiary: ok. 75 x 200 cm

Informacje dodatkowe: ekonomiczna wersja hamaka reklamowego. Niska cena, wysoka jakość, prosta konstrukacja, personalizacja nadruku. Pokrowiec ułatwi transport i przechowywanie. Możliwość powiększenia do wersji XXL (o 30 cm).

Hamak reklamowy LuX

Wymiary: 75 x 200 cm

Informacje dodatkowe: hamak reklamowy o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Solidny i wygodny. Personalizacja nadruku, klasyczny design. Pokrowiec ułatwi transport i przechowywanie. Możliwość powiększenia do wersji XXL (o 30 cm).

Worko Hamak

Wymiary: 134 x 84 cm

Informacje dodatkowe: Ekonomiczna, prosta wersja huśtawki reklamowej. Wygoda, łatwy montaż, wytrzymały materiał, personalizowany nadruk to główne cechy naszego produktu. 

Siedziko Hamak

Wymiary: 72 x 102 cm

Informacje dodatkowe: Hamak, krzesło i huśtawka w jednym. Solidniejsza wersja worko-hamaka, dodatkowe elementy drewniane zapewniają lepszy komfort oraz stabilność podczas użytkowania. Oprócz personalizacji w postaci nadruku możemy  zaproponować kolorową impregnację elementów drewnianych.

Kolorystyka stelaża

S.01 Bezbarwny   S.02 Dąb   S.03 Tik   S.04 Mahoń   S.05 Palisander   S.06 Heban

V.01 Biały  V.02  Żółty  V.03 Pomarańczowy  V.04  Czerwony   V.05 Niebieski  V.06 Szary

Poprzedni
Następny
Hamak - sublimacja

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Hamak - sitodruk

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. 

Wybrane realizacje

HAMAKI REKLAMOWE, JAKO FORMA PROMOCJI

Polecamy wysokiej jakości hamaki z nadrukiem 

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości hamaki reklamowe. Takie rozwiązanie sprawdzi się, jako niezwykle oryginalna i przyciągająca wzrok, forma promocji firmy. Reklama, która oferuje relaks to bardzo skuteczna reklama. Hamaki reklamowe możesz wykorzystać przykładowo podczas eventu firmowego. Wówczas zaproszeni goście, pracownicy, klienci, będą mogli odpocząć. Jest to stosunkowo subtelny, a jednocześnie wyraźny i skuteczny sposób reklamy własnej działalności. Ponadto kojarzy się z pozytywnymi emocjami, które użytkownicy będą pamiętać w kontekście Twojej firmy. 

Nasze hamaki z nadrukiem to ciekawa i skuteczna forma promocji. Dedykowana szczególnie letnim wydarzeniom organizowanym w plenerze. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by hamaki z nadrukiem były również użytkowane w pomieszczeniach, tworząc bardzo klimatyczną atmosferę. Wykonujemy hamaki reklamowe z najwyższą precyzją, starannością i dbałością o szczegóły. 

Dobieramy materiały surowce, najwyższej jakości. Dlatego nasze produkty cechują się wytrzymałością materiału, trwałością nadruku i wyjątkowym dla odbiorcy efektem wizualnym. Dostępne u nas hamaki reklamowe mają wymiary około 75 x 200 cm z możliwością powiększenia do rozmiaru XXL, co stanowi ogromną zaletę. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. 

Hamak reklamowy zamiast tradycyjnego baneru 

Hamaki reklamowe, jakie znajdziesz w naszym asortymencie to doskonały zamiennik tradycyjnych banerów. Bez wątpienia każdy przyszły, czy też obecny klient zwróci uwagę na tak oryginalne akcesoria. Oferujemy wersję hamaków z nadrukiem Simple oraz Lux. Oba warianty mogą mieć w zestawie pokrowce z nadrukiem lub dodatkową reklamą, które ułatwiają transport. Z tego względu hamaki reklamowe zdadzą egzamin w przypadku częstych zmian miejsc, na przykład podczas organizowania kilku eventów w różnych miejscowościach. 

Nowoczesna praktyczność – reklama dla lubiących trendy 

Hamaki z nadrukiem to sposób na promocję firmy idealny dla przedsiębiorstw, które podążają za trendami. Przykładami takich organizacji są branże medialne, czy turystyczne. Warto jednak wspomnieć o tym, że każda firma może promować się z wykorzystaniem hamaków reklamowych, które oferujemy. Każdy klient doceni Twoją pomysłowość i indywidualizm podkreślony przez niecodzienny sposób reklamy. 

Zobacz także inne dostępne produkty:

– Tekstylia reklamowe

– Materace z nadrukiem

– Koce z nadrukiem

– Leżaki reklamowe

– Krzesła plażowe reklamowe