Huśtawki reklamowe, z nadrukiem

Huśtawki

Reklamowe hamaki i huśtawki kojarzą się z relaksem, dlatego idealnie nadają się do promocji Twojej marki. Tkaniny użyte do ich produkcji są miękkie, mocne i bardzo dobrze wykonane. Zaletą tych produktów jest ich lekkość, mobilność oraz duża powierzchnia reklamowa. Wybarwienie elementów drewnianych na wybrany przez Państwa kolor gwarantuje wyjątkowy efekt.

Hamak reklamowy Simple

Wymiary: ok. 75 x 200 cm

Informacje dodatkowe: ekonomiczna wersja hamaka reklamowego. Niska cena, wysoka jakość, prosta konstrukacja, personalizacja nadruku. Pokrowiec ułatwi transport i przechowywanie. Możliwość powiększenia do wersji XXL (o 30 cm).

Hamak reklamowy LuX

Wymiary: 75 x 200 cm

Informacje dodatkowe: hamak reklamowy o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Solidny i wygodny. Personalizacja nadruku, klasyczny design. Pokrowiec ułatwi transport i przechowywanie. Możliwość powiększenia do wersji XXL (o 30 cm).

Worko Hamak

Wymiary: 134 x 84 cm

Informacje dodatkowe: Ekonomiczna, prosta wersja huśtawki reklamowej. Wygoda, łatwy montaż, wytrzymały materiał, personalizowany nadruk to główne cechy naszego produktu. 

Siedziko Hamak

Wymiary: 72 x 102 cm

Informacje dodatkowe: Hamak, krzesło i huśtawka w jednym. Solidniejsza wersja worko-hamaka, dodatkowe elementy drewniane zapewniają lepszy komfort oraz stabilność podczas użytkowania. Oprócz personalizacji w postaci nadruku możemy  zaproponować kolorową impregnację elementów drewnianych.

Kolorystyka stelaża

S.01 Bezbarwny   S.02 Dąb   S.03 Tik   S.04 Mahoń   S.05 Palisander   S.06 Heban

V.01 Biały  V.02  Żółty  V.03 Pomarańczowy  V.04  Czerwony   V.05 Niebieski  V.06 Szary

Poprzedni
Następny
Hamak - sublimacja

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Hamak - sitodruk

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. 

Wybrane realizacje

HUŚTAWKI REKLAMOWE TO ORYGINALNY SPOSÓB NA PROMOCJĘ

Polecamy wysokiej jakości, solidne huśtawki reklamowe. Jest to ciekawy, niezwykle oryginalny sposób na promocję firmy. Bez wątpienia każdy klient – obecny i przyszły – zwróci na nie uwagę. Na naszych huśtawkach reklamowych możesz umieścić dowolny nadruk. Może to być przykładowo logo Twojego przedsiębiorstwa lub pełna nazwa. Huśtawki reklamowe mają klasyczne drewniane siedzisko, na którym widnieje nadruk wykonany metodą UV. Ponadto odpowiednio mocne liny/sznurki gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Huśtawki z nadrukiem zwrócą uwagę Twoich klientów 

Huśtawki z nadrukiem, jakie oferujemy to genialny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Reklama umieszczona w oryginalnym, nietypowym miejscu zostanie zapamiętana na długo. Huśtawki reklamowe zostaną spersonalizowane według Twoich indywidualnych preferencji, dzięki czemu mogą zostać dopasowane do danego wydarzenia, czy akcji promocyjnej. 

Dlaczego warto wybrać huśtawki reklamowe? 

Huśtawki reklamowe, jakie proponujemy to nietuzinkowa forma promocji, której atutem jest także praktyczność. Sama forma reklamy spodoba się nie tylko dorosłym, ale też i dzieciom. Dlatego huśtawki z nadrukiem sprawdzą się również w firmach oferujących produkty dla dzieci, lub kojarzących się z aktywnością na świeżym powietrzu. To interesująca atrakcja eventu firmowego, festynu i innych podobnych wydarzeń. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty. 

Zaskocz swoich klientów czymś nietypowym 

Zdecydowanie doskonałą formą promocji jest umiejętność pozytywnego „zaskoczenia” klientów, w tym potencjalnych klientów. Dlatego warto rozważyć zamówienie spersonalizowanych huśtawek reklamowych, które znajdą się w otoczeniu Twojej firmy. Każda osoba, która będzie je mijać, z pewnością zapamięta, czym się zajmujesz. Oryginalna reklama to klucz do sukcesu i przyciągnięcie klientów do nawiązywania współpracy. Z tego względu zapraszamy Cię do sprawdzenia oferowanych przez nas huśtawek z nadrukiem.