Worki reklamowe

worki reklamowe, z nadrukiem

Reklamowe hamaki i huśtawki kojarzą się z relaksem, dlatego idealnie nadają się do promocji Twojej marki. Tkaniny użyte do ich produkcji są miękkie, mocne i bardzo dobrze wykonane. Zaletą tych produktów jest ich lekkość, mobilność oraz duża powierzchnia reklamowa. Wybarwienie elementów drewnianych na wybrany przez Państwa kolor gwarantuje wyjątkowy efekt.

Hamak reklamowy Simple

Wymiary: ok. 75 x 200 cm

Informacje dodatkowe: ekonomiczna wersja hamaka reklamowego. Niska cena, wysoka jakość, prosta konstrukacja, personalizacja nadruku. Pokrowiec ułatwi transport i przechowywanie. Możliwość powiększenia do wersji XXL (o 30 cm).

Hamak reklamowy LuX

Wymiary: 75 x 200 cm

Informacje dodatkowe: hamak reklamowy o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Solidny i wygodny. Personalizacja nadruku, klasyczny design. Pokrowiec ułatwi transport i przechowywanie. Możliwość powiększenia do wersji XXL (o 30 cm).

Worko Hamak

Wymiary: 134 x 84 cm

Informacje dodatkowe: Ekonomiczna, prosta wersja huśtawki reklamowej. Wygoda, łatwy montaż, wytrzymały materiał, personalizowany nadruk to główne cechy naszego produktu. 

Siedziko Hamak

Wymiary: 72 x 102 cm

Informacje dodatkowe: Hamak, krzesło i huśtawka w jednym. Solidniejsza wersja worko-hamaka, dodatkowe elementy drewniane zapewniają lepszy komfort oraz stabilność podczas użytkowania. Oprócz personalizacji w postaci nadruku możemy  zaproponować kolorową impregnację elementów drewnianych.

Kolorystyka stelaża

S.01 Bezbarwny   S.02 Dąb   S.03 Tik   S.04 Mahoń   S.05 Palisander   S.06 Heban

V.01 Biały  V.02  Żółty  V.03 Pomarańczowy  V.04  Czerwony   V.05 Niebieski  V.06 Szary

Poprzedni
Następny
Hamak - sublimacja

Nadruk wysokiej jakości wykonany metodą sublimacji  na całej powierzchni tkaniny. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Zadruk według CMYK i PANTONE gwarancją realnego odwzorowania kolorów przy zachowaniu najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie promieniowania UV. Druk nie ulega wytarciu. 

Hamak - sitodruk

Sitodruk to bardzo trwała forma nadruku polegająca na wtłaczaniu farby w tkaninę dzięki czemu tworzy z nią jednolitą całość. Forma ta świetnie sprawdza się w przypadku średniej wielkości nadruków na barwionych tkaninach z naszej oferty. Kolor nadruku dobierany jest na podstawie palety Pantone. 

Wybrane realizacje

WORKI REKLAMOWE – DESIGNERSKI GADŻET I MARKETING W JEDNYM

Czym są worki reklamowe? Jest to ciekawy rodzaj huśtawki do zawieszenia, o tekstylnej, miękkiej i przyjemnej konstrukcji. Wizualnie przypominają kokon, w środku którego znajduje się zdejmowalna poduszka służąca, jako siedzisko. Całość zawieszona jest na mocnym i stabilnym elemencie do podwieszenia, wszędzie tam gdzie jest taka możliwość.

Worki z logo to doskonały sposób na zaaranżowanie przestrzeni firmowej o charakterze socjalnym i wypoczynkowym, np.: dla pracowników firmy czy jej klientów. Tego typu nieformalne miejsca często sprzyjają dyskusją, negocjacjom i wszelkim biznesowym analizom, tworząc także strefę strefa chillout. Dodatkowo worki z nadrukiem, logo czy nazwą firmy sprawią, że strefa będzie jednoznacznie identyfikować markę i umocni wizerunek firmy wśród potencjalnych klientów. Kokon reklamowy to duża powierzchnia nadruku, więc zamieszczone treści są bardzo widoczne i czytelne – nawet na odległość.

Worki z własnym nadrukiem – do strefy komercyjnej jak i prywatnej

Poza strefą komercyjną worki z własnym nadrukiem można z powodzeniem wykorzystać w prywatnym domu. Doskonale nadają się do pokojów dziecięcych czy młodzieżowych, albo także na taras czy balkon. Pełnić mogą rolę rekreacyjną, relaksacyjną oraz wyciszającą po ciężkim dniu pracy czy nauki. Nadruk jest wysoce wytrzymały, a materiały bardzo dobrej jakości, odznaczające się długą żywotnością.  Produkt jest lekki, miękki, przyjemny oraz staranie i estetycznie wykonany w detalach. Co najważniejsze oferowane worki z nadrukiem cechuje bezpieczeństwo dla jego użytkowników. Jest to produkt polskiego producenta.

Kokon reklamowy – postaw na wzmocnienie wizerunku firmy i jej rozpoznawalność

Dużym atutem worków reklamowych z nadrukiem jest ich mobilność, łatwość złożenia i przechowywania. Po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. Dodatkowo rewelacyjnie nadają się na wszystkie imprezy masowe, które organizowane są w terenie, w różnych miejscach. Łatwo je przetransportować i odpowiednio zamontować w docelowym miejscu. Worki reklamowe to nowoczesne i coraz bardziej popularne narzędzia promowania i marketingu firmy. Dzięki takiemu wyposażeniu firma może być bardziej wyrazista na tle innych konkurentów , oraz łatwiej identyfikowalna oraz rozpoznawalna.

Na kokonach reklamowych możemy umieścić także motto firmy albo przewodni slogan. Kolorystyka jest dowolna, co daje nam nieograniczone możliwości w zaprojektowaniu worków z logo.

Gdzie jeszcze znajdą zastosowanie worki z nadrukiem?

Kokony z nadrukiem to również pomysł dla wszelkich instytucji użytku publicznego, fundacji, placówek wychowawczo-edukacyjnych, miejsc kultury i rozrywki. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w przedszkolach, szkołach, domach kultury, kinach, kawiarniach, pubach itp. Worki reklamowe zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Rekomendujemy kontakt z nami w celu precyzyjnego dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb każdego naszego klienta.

 Sprawdź także inne produkty z naszej oferty: