Leżak podwójny– wygodny mebel, będący także świetnym narzędziem reklamy

Leżaki podwójne cieszą się ogromną popularnością ze względu na efektowny wygląd w połączeniu z funkcjonalnością. Dostępne są one w przeróżnych wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto są świetnym obiektem do zaprezentowania reklamy promującej firmę bądź markę.

W wielu miastach stawia się na tworzenie miejsc przyjaznych mieszkańcom, w których mogą oni spędzaćwolny czas. W aranżacji takich miejsc wykorzystuje się między innymi podwójne leżaki. Powstają one głównie z drewna, wsparte na metalowej konstrukcji. Ich główną cechą są specjalne wygięcia, które pozwalają na odpoczywanie w komfortowych warunkach. Warto dodać, że tego typu meble wpisują się doskonale w tkankę miejską, będąc także elementem dekoracyjnym.

Gdzie wykorzystać modele dla dwojga?

Podwójne leżaki drewniane jako element promocyjny stosowane są przede wszystkim przy hotelach czy basenach. Ponadto dobrze wpisują się w wizerunek ogródków restauracyjnych czy eventów odbywających się na świeżym powietrzu, na przykład filmowych festiwali. Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli mebli, w tym drewniane czy stworzone z technorattanu. Takie leżaki sprawdzają się bardzo dobrze jako mebel dla par, które lubią się wspólnie relaksować w ogrodzie czy na tarasie.

Sprawdź leżaki podwójne od Leżakowo

Poszukując najlepszego reklamowego leżaka podwójnego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy dwa rodzaje mebli, które doskonale sprawdzą się jako element kampanii promocyjnej:

– leżak Duo z pojedynczą tkaniną wyglądem nieco przypominający ławeczkę

– leżak Duo z podwójną tkaniną swoją stylistyką do złudzenia przypominający dwa leżaki złączone razem.

Zarówno pierwszy, jak i drugi model podwójnych leżaków gwarantuje wygodę osobom na nim wypoczywającym, ponadto pozwalają one na wyeksponowanie dowolnej reklamy naniesionej na tkaninę.

Poznaj nasze artykuły i przeczytaj inne wpisy blogowe:

Leżaki reklamowe

Huśtawki reklamowe

Koce piknikowe z nadrukiem

Jak odnowić drewniany leżak?

Jakie drewno na leżak?

Jak zabezpieczyć drewniany leżak?