Jaki parawan nad morze?

Nadmorskie parawany są nieodłącznym elementem krajobrazu w kurortach położonych nad Bałtykiem. Mają one za zadanie stworzyć niewielką, wyznaczoną przestrzeń, w której możemy schronić się od słońca oraz wiatru. Wybierając tego rodzaju artykuły warto zwracać uwagę między innymi na:

• Wielkość parawanu, co bezpośrednio przekłada się na wielkość powierzchni, jaką będzie on osłaniał. Jeżeli zamierzamy przebywać na plaży w towarzystwie rodziny i przyjaciół, dobrze jest wybrać większy parawan, który stworzy wystarczająco dużą przestrzeń do wypoczywania dla wszystkich osób.

• Materiał, z jakiego jest on wykonany. Zazwyczaj jest to poliester, nylon, ale także bawełna oraz inne tkaniny syntetyczne. Warto wybierać produkty o wysokiej trwałości, które będą odporne na działanie wody i słońca oraz będą łatwe do utrzymania w czystości.

• Lekkość całej konstrukcji, co jest szczególnie istotne zwłaszcza wtedy, gdy musimy dojść na plażę ze znacznej odległości, na przykład z hotelu, pensjonatu, czy parkingu, gdzie zostawiliśmy samochód.

• Jeżeli przebywamy na plaży przez dłuższy czas, warto jest stawiać na parawany nad morze z filtrami UV, które będą ograniczały dostęp szkodliwego promieniowania. Dzięki temu możemy bezpiecznie odpoczywać w cieniu.

• Na plaży często wieje wiatr, dlatego ważne jest, aby parawan był na niego odporny. Wysokiej klasy produkty mają dodatkowe linki do przytwierdzenia lub wzmocnione krawędzie, dzięki czemu takie osłony będą stabilne nawet podczas nieco mniej sprzyjającej pogody.

• Stawiajmy na parawany plażowe o niebanalnym designie, które będą pozytywnie wpływać na komfort wypoczywania nad morze.

• Dodatkowe funkcje to niezwykle ważny aspekt wyboru dobrego produktu. Coraz więcej produktów ma specjalne kieszonki na drobne przedmioty, na przykład na książkę, napój, czy ręcznik. Ponadto do zestawu powinien być dołączony poręczny młoteczek do przybijania kołków od parawanu do piasku.

Czy parawan na plażę może być nośnikiem reklamy?

Parawan na plażę może być świetnym nośnikiem reklamy. Jest to popularna forma promocji, ponieważ są widoczne z daleka i ustawiane w miejscach, gdzie przebywa większa liczba osób. Zatem taka forma reklamy przeznaczona jest do szerokiego grona odbiorców, gdzie plażowicze w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach z pewnością dostrzegą ją z większej odległości. Zastosowane na nich wzory prezentują się efektownie ze względu na zastosowanie różnych technik, takich jak nadruk sublimacyjny, haft, czy sitodruk, które wpływają jednocześnie na trwałość tego rodzaju produktów.

Gdzie szukać najlepszych parawanów nad morze z nadrukiem?

Parawany są praktycznym artykułem na plaży, ponieważ wpływają na nasz komfort wypoczywania i jednocześnie mogą być świetnym miejscem do wyeksponowania reklamy. W tworzeniu takich artykułów specjalizuje się firma Leżakowo. Polecamy szeroki wybór parawanów reklamowych w kilku wariantach, tworzonych z tkaniny bawełnianej, poliestrowej, a nawet z mikrofibry. Oprócz nich na plaży doskonale sprawdzą się także nasze drewniane leżaki, ręczniki szybkoschnące oraz poręczne stoliki reklamowe.

Zobacz produkty z naszej oferty i zapoznaj się z innymi wpisami blogowymi:

Torby plażowe z nadrukiem

Leżaki plażowe

Krzesła plażowe reklamowe

Koce reklamowe

Jakie krzesła plażowe wybrać?

Jaki leżak plażowy wybrać?