Jaka twardość materaca do hotelu?

Twardość materaca do hotelu powinna być średnia lub średnio-twarda. To dlatego, że większość osób preferuje materace o takiej twardości. Materace, które są zbyt miękkie, nie zapewniają wystarczającego podparcia dla kręgosłupa, a materace, które są zbyt twarde, mogą powodować uczucie niewygody.

Specjaliści wskazują, że podczas zakupu takich artykułów dobrze jest je przetestować – warto na takich materacach usiąść, a nawet się położyć, aby sprawdzić, czy są one dostatecznie wygodne i nie powodują uczucia zapadania się do środka. Średnio-twarde materace będą uniwersalnym rozwiązaniem w każdym pokoju hotelowym, gdzie goście będą mogli komfortowo wypocząć podczas wakacji, czy wyjazdu służbowego.

Jaki materac wybrać do pensjonatu?

W pensjonatach równie dobrze sprawdzą się średnio-miękkie materace. Podczas zakupu warto zwracać uwagę także na rodzaj produktu oraz inne kwestie:

• Powinien być wysoki na około 20 centymetrów, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

• Oczywiście materac musi dobrze pasować do wnęki w łóżku. Zbyt duży produkt będzie się nieestetycznie odznaczał, a zbyt duży może skutkować powstaniem szczelin, w które mogą wpadać przedmioty, poza tym nieprawidłowo dopasowana wielkość materaca do wymiarów łóżka może skutkować uczuciem niewygody u gości.

• Stawiajmy na produkty wysokiej jakości, wykonane na przykład z pianek wysokiej gęstości, które będą trwałe i zapewniały komfort przez bardzo długi czas.

• Warto skonsultować się z ekspertem, który podpowie, jaki typ materaca sprawdzi się w pensjonacie. Dobrze jest zwracać uwagę także na opinie konsumentów, które są bardzo pomocne podczas podejmowania decyzji dotyczącej zakupu określonego produktu.

• Świetną propozycją będą także materace z lateksem, które wyróżniają się wysokim poziomem komfortu, tworzą one również dobre podparcie dla kręgosłupa. Co istotne, naturalny lateks ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, dlatego takie materiały szczególnie dobrze sprawdzą się w przypadku osób zmagających się z alergiami, czy schorzeniami skórnymi.

• W pensjonatach dobrze sprawdzą się również tak zwane materace hybrydowe – są to produkty stworzone na bazie ze sprężyn, do których zastosowano także różne rodzaje pianek. Są to produkty bardzo wygodne i wytrzymałe.

Materac z nadrukiem z pewnością uatrakcyjni wygląd mebli na zewnątrz hotelu

W obiektach noclegowych, takich jak hotele, czy pensjonaty, dobre łóżko oraz materac są nieodzowne. Warto także zadbać o przestrzeń na zewnątrz, w czym pomogą nasze materace reklamowe o wymiarach 80×60 oraz 120×80 centymetrów, które można postawić na meble z palet. Do ich produkcji wykorzystujemy poliester odporny na działanie promieniowania UV. Na takiej tkaninie efektownie prezentuje się każdy wzór, na przykład logo pensjonatu lub hotelu, ponadto zastosowane wypełnienie sprawia, że są bardzo odporne i wytrzymałe na obciążenia. W takich obiektach doskonale sprawdzą się także inne nasze produkty – ręczniki hotelowe z nadrukiem, czy leżaki reklamowe wykonane z drewna.

Sprawdź tworzone przez nas produkty i zapoznaj się z innymi wpisami blogowymi:

– Parawany medyczne

Leżaki drewniane producent

Krzesła plażowe reklamowe

Koce reklamowe

Materace z logo

Jakie emocje wywołuje reklama?

Czym wyróżniają się leżaki dla par?