Czym wyróżniają się leżaki dla par?

Leżaki dla par przeważnie oparte są na drewnianej konstrukcji. Przeznaczone są one dla dwojga osób, niekoniecznie par zakochanych, ale to właśnie im są one najczęściej dedykowane. Najlepsze modele pozwalają wygodnie odpoczywać dwojgu osób zwłaszcza latem – mają one wiele możliwości zastosowania, o których szerzej piszemy poniżej.

Leżaki dla par są ciekawym sposobem na reklamowanie firmy lub marki

Leżaki dla par warto zastosować na przykład w ogródkach gastronomicznych, gdzie można stworzyć klimatyczne miejsce, pozwalające na miłe spędzenie czasu podczas romantycznej kolacji, a także przy pubach, a nawet w czasie eventów odbywających się na świeżym powietrzu. Takie modele to nie tylko wygodne miejsce do odpoczynku. Warto wykorzystać je do promowania firmy poprzez zastosowanie motywów wizualnych związanych z przedsiębiorstwem, które można wkomponować w materiał leżaka. Tego typu meble są zatem doskonałym artykułem reklamowym, pozwalającym budować pozytywny wizerunek marki oraz długotrwałą więź z klientami.

Oryginalny pomysł na prezent dla pary

Leżaki dla par stały się popularne do tego stopnia, że chętnie wykorzystywane są także jako prezent dla bliskich. Powstają one na zamówienie i przeważnie wręcza się je z okazji rocznicy ślubu czy innych uroczystości, które ważne są z punktu widzenia pary. Często towarzyszą im zabawne teksty typu „Król jest tylko jeden” oraz „Królowa jest tylko jedna”. Dodatkowo umieszcza się na nich płótna w kontrastujących kolorach, na przykład niebieskim i różowym, które jednoznacznie wskazują posiadacza leżaka.

Gdzie sprawdzą się takie modele?

Poza wspomnianymi ogródkach gastronomicznymi, leżaki dla par jako element reklamowy świetnie sprawdzą się w obiektach noclegowych, takich jak hotele czy pensjonaty. Zapewniają one komfort wypoczywania na świeżym powietrzu, a przy tym pozwalają budować pozytywny wizerunek obiektu.

Drewniane warianty mebli bardzo dobrze wpisują się w czas letniego wypoczynku. Chętnie sięgamy po nie zwłaszcza podczas pobytu na plaży, ale polecane są także na wypady nad rzekę czy jezioro. Pięknie prezentujące się leżaki dla par z pewnością przykują uwagę i zapewniają wygodę podczas opalania się w letnim słońcu.

Pojedyncze czy dwuosobowe? Jaki leżak dla pary będzie odpowiedni?

Leżaki dla par występują w dwóch wariantach – jako produkty pojedyncze, przeznaczone dla jednej osoby, jak i te dla dwojga, nieco przypominające ławeczkę. Dostępne na rynku modele mebli dla par pozwalają dopasować je do potrzeb każdego konsumenta.

Firma Leżakowo specjalizuje się w tworzeniu niebanalnych artykułów reklamowych, w tym leżaków drewnianych. Warto zwrócić uwagę na modele leżaków Duo, dostępnych w dwóch wersjach: z pojedynczą tkaniną, bądź dwiema oddzielnymi. Doskonale sprawdzą sięna przykład podczas plenerowych festiwali filmowych. Oprócz nich oferujemy modele micro, mini, które pozwolą wyeksponować produkty na wystawie.

Sprawdź nasze produkty i przeczytaj inne nasze artykuły blogowe:

Leżaki drewnianie producent

Koc z nadrukiem

Windery

Jakie leżaki basenowe wybrać?

Czym pomalować drewniany leżak?

Jakie drewno na leżak?