WORKOPLECAK Z NADRUKIEM

Workoplecak z nadrukiem – wygodne rozwiązanie na piesze i rowerowe wycieczki

Worko plecaki z nadrukiem to bardzo wygodne torbo – plecaki, które mają postać bawełnianych czy płóciennych, bądź poliestrowych i wodoodpornych worków, zasuwanych/ zamykanych lub zaciąganych u góry mocnym sznurkiem. Ten sam sznurek poprowadzony jest w formie wygodnych szelek. Workoplecak z logo jest bardzo funkcjonalny i użytkowy, pomieści wiele drobiazgów niezbędnych podczas spaceru czy wycieczki. Workoplecak z nadrukiem doskonale nadaje się, jako poręczny plecak na lekki ekwipunek, niezbędny przy każdym spacerze.

Jego dużą zaletą jest także łatwość poskładania do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu z łatwością można go zabrać ze sobą praktycznie na każde wyjście, na wypadek, gdyby okazał się niezbędny, np.: w przypadku spontanicznych zakupów na mieście.

Torba reklamowa

Wymiary : Ogranicza nas wyobraźnia, dlatego poniżej przedstawiamy jedynie propozycje: 38×40 cm, 36x 42cm ,  33x 38cm,  30×35, dno 6-8cm. 

Rodzaj tkaniny: poliester, płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft

Informacje dodatkowe Torba reklamowa  wymiary oraz design dostosowany do potrzeb i oczekiwań . Uszy sznurkowe, płócienne, taśmowe w bogatej kolorystyce.
Pamiętajmy iż wybierając taką torbę dbamy o środowisko  

Torba plażowa

Wymiary : Ogranicza nas wyobraźnia; Standardowy wymiar to 49x45x10 cm
Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny,  płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft
Informacje dodatkowe
Niezależnie jaki profil ma  firma każdy docenia  praktyczne gadżety reklamowe.Torba plażowa duża pojemna, jeśli potrzeba wodoodporna to dobry wybór. Krój torby, uszy uzgadniamy indywidualnie z naszymi klientami.

Worko plecak

Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny,  płótno, bawełna

Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft

Informacje dodatkowe: Worki reklamowe zapewniają wygodny transport niezbędnych przedmiotów podczas podróży czy  wycieczek rowerowych. Jako producent fason i krój możemy dostosować do potrzeb. Szelki sznurkowe w szerokiej gamie kolorystycznej.

Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny, płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft
Informacje dodatkowe: Alternatywa worko-plecaka. Unikalny kształt. Produkt codziennego użytku, który zapewni reklamę i trafi do większego grona klientów. Zamykany na zamek chroni przed utratą zawartości.Ekonomiczny produkt sprawdzony na konferencjach, kongresach szkoleniach.

Poprzedni
Następny

Wybrane realizacje

Worko plecaki z nadrukiem są wyjątkowo modne i trendy wśród nastolatków i młodych ludzi. Doskonale wpisują się w wakacyjne i casualowe stylizacje na co dzień.

Workoplecaki z nadrukiem – sposób na promocje marki

Workoplecaki reklamowe to nie tylko użytkowy aspekt gadżetu i modny design. To również narzędzie marketingowe do skutecznej reklamy firmy, umocnienia jej pozycji, zwiększenia rozpoznawalności logo wśród potencjalnych klientów. Logo firmy może zostać doskonale uwypuklone na workoplecaku reklamowym techniką sitodruku, sublimacji czy haftu. Nadruk sublimacyjny jest bardzo wytrzymały i odporny na czyszczenie oraz warunki zewnętrzne – klimatyczne. Workoplecak z logo dostępny jest w bogatej ofercie kolorystycznej. Rekomendujemy kontakt z nami w celu indywidualnego dostosowania produktu dla potrzeb klienta, sporządzimy stosowny projekt workoplecaka z logo.

Jak skutecznie zdobyć klientów i budować z nimi mocną relację? Workoplecak z logo firmy jako trafiony gadżet

Workoplecaki reklamowe mogą również stanowić doskonały upominek np.: dla nowych klientów firmy czy też dla tych stałych, budując swoistą społeczność. Coraz częściej stosuje się – jako narzędzie marketingowe docierania do potencjalnych nabywców oraz umocnienia więzi z już istniejącymi – dodatkowe atrakcje i gadżety. Workoplecak reklamowy w tej roli sprawdzi się wyśmienicie. Może być również skuteczną formą promowania marki wśród influencerów w mediach społecznościowych, będących nowym i skutecznym kanałem dystrybucyjnym.