Torby z nadrukiem

Torby z nadrukiem, które pozwolą wypromować firmę

Torby z nadrukiem są jednym z produktów promocyjnych, które pozwalają dostrzec markę przez szerokie grono klientów. Torby z logo firmy możemy również sprezentować naszym pracownikom – taki upominek pokaże, że doceniamy osoby pracujące w danym przedsiębiorstwie.

Torba reklamowa

Wymiary : Ogranicza nas wyobraźnia, dlatego poniżej przedstawiamy jedynie propozycje: 38×40 cm, 36x 42cm ,  33x 38cm,  30×35, dno 6-8cm. 

Rodzaj tkaniny: poliester, płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft

Informacje dodatkowe Torba reklamowa  wymiary oraz design dostosowany do potrzeb i oczekiwań . Uszy sznurkowe, płócienne, taśmowe w bogatej kolorystyce.
Pamiętajmy iż wybierając taką torbę dbamy o środowisko  

Torba plażowa

Wymiary : Ogranicza nas wyobraźnia; Standardowy wymiar to 49x45x10 cm
Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny,  płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft
Informacje dodatkowe
Niezależnie jaki profil ma  firma każdy docenia  praktyczne gadżety reklamowe.Torba plażowa duża pojemna, jeśli potrzeba wodoodporna to dobry wybór. Krój torby, uszy uzgadniamy indywidualnie z naszymi klientami.

Worko plecak

Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny,  płótno, bawełna

Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft

Informacje dodatkowe: Worki reklamowe zapewniają wygodny transport niezbędnych przedmiotów podczas podróży czy  wycieczek rowerowych. Jako producent fason i krój możemy dostosować do potrzeb. Szelki sznurkowe w szerokiej gamie kolorystycznej.

Rodzaj tkaniny: poliester wodoodporny, płótno, bawełna
Rodzaj znakowania: sitodruk lub sublimacja, haft
Informacje dodatkowe: Alternatywa worko-plecaka. Unikalny kształt. Produkt codziennego użytku, który zapewni reklamę i trafi do większego grona klientów. Zamykany na zamek chroni przed utratą zawartości.Ekonomiczny produkt sprawdzony na konferencjach, kongresach szkoleniach.

Poprzedni
Następny

Wybrane realizacje

Materiały, z jakich tworzone są torby z nadrukiem

Nasza firma oferuje możliwość wyprodukowania toreb z nadrukiem według wcześniej przygotowanego projektu. Istnieje możliwość stworzenia 3 rodzajów toreb:
– torby poliestrowe z nadrukiem
– torby bawełniane z nadrukiem
– torby płócienne z nadrukiem.

Każdą z toreb można stworzyć w kilku dostępnych rozmiarach metodą sitodruku lub sublimacji z haftowanym wykończeniem. Oprócz rozmiaru istnieje także możliwość wyboru rodzaju uszu – płócienne, taśmowe i sznurkowe w wielu kolorach pasujących do całości projektu.

Torby materiałowe z nadrukiem wpisujące się w trendy ekologiczne

Torby materiałowe z nadrukiem w ostatnich latach wykorzystywane są jako zamiennik toreb foliowych dostępnych między innymi w supermarketach. Torby materiałowe z nadrukiem są wielorazowe, dlatego można je prać i wykorzystywać wiele razy.

Torebki z nadrukiem – wyróżnik marki

Warto zaznaczyć, że na rynku spotykamy nie tylko torby materiałowe z nadrukiem, ale także te wykonane z papieru. Często do produkcji torebek z nadrukiem wykorzystuje się papier pochodzący z recyklingu, który doskonale nadaje się do ponownego przetworzenia. Torebki z nadrukiem coraz częściej znajdujemy w sklepach spożywczych, drogeriach czy znanych marek tworzących ubrania.

Torby z logo firmy pozwalające pomieścić materiały promocyjne

Torby z logo firmy doskonale nadają się do umieszczenia w nich branżowych czasopism, ale także gadżetów firmowych, którymi możemy przyciągnąć potencjalnych klientów i kontrahentów. Co zatem warto umieścić w torbie z logo? Najczęściej są to długopisy, notesy czy przenośne nośniki pamięci, ale także kubki, bidony i smycze na klucze.

Podczas jakich wydarzeń sprawdzą się torby z nadrukiem firmowym?

Torby z nadrukiem warto wykorzystać podczas wydarzeń branżowych – tragów czy konferencji, które są także okazją do wymiany doświadczeń i pozyskania nowych kontaktów. Oprócz tych wydarzeń, torby z nadrukiem sprawdzą się również podczas konkursów, gdyż pomieszczą nagrody dla uczestników, ale także podczas zjazdów naukowych z materiałami dla prelegentów.

Torba z napisem, która sprawdzi się, jako okolicznościowy upominek

Torba z napisem może być wykorzystana jako prezent dla bliskiej nam osoby z okazji urodzin, czy imienin. Nasza firma oferuje przygotowanie nadruku na torby zgodnie z zainteresowaniami. Taki prezent z łatwością możemy spersonalizować, dodając nadruk na torbę w postaci imienia jubilata i grafikami z nim związanymi. Oferujemy opracowanie wysokiej jakości nadruków na torbę, które pozwalają na wierne odzwierciedlenie każdego projektu.