Jakie gadżety na targi?

Gadżety wręczane na targach pozwalają pozostawić na osobach odwiedzających dane stoisko dobre wrażenie, co jest szczególnie istotne w budowaniu pozytywnych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi, czy konsumentami.

Należy jednak dobrać je w odpowiedni sposób, aby przyniosły pozytywny skutek w postaci zainteresowania daną marką, czy produktem. Warto zatem zastosować się do poniższych wskazówek:

• Gadżety na targach powinny być zgodne z marką – odzwierciedlać jej tożsamość, ale także prezentujące wartości, które firma zamierza przekazać odbiorcom.

• Najlepiej sprawdzają się praktyczne artykuły – warto mieć na uwadze, iż potencjalni klienci chętniej zachowują gadżety, które są dla nich przydatne.

• Należy zadbać o jakość wykonania wyrobów, ponieważ pokazuje to, że marka przywiązuje szczególną uwagę do tworzonych przez siebie produktów, z dbałością o każdy detal.

• Uwzględnijmy wysokość budżetu, jakim dysponujemy i w ten sposób dobieramy gadżety wykorzystywane na targach. Warto pamiętać o tym, że zamawiając je hurtowo, przeważnie możemy zyskać znaczną zniżkę na ich zakup. Ponadto większa liczba takich artykułów sprawdzi się podczas wydarzenia, ponieważ będziemy mieć pewność, że nie zabrakło ich dla osób odwiedzających stanowisko.

Przykłady gadżetów reklamowych, które sprawdzą się podczas targów

Od lat podstawą na targach są ulotki i wizytówki, jednak to praktyczne gadżety w największym stopniu przykuwają uwagę odbiorców. W powyższe zalecenia doskonale wpisują się między innymi:

• Gadżety technologiczne, wśród których wymienia się słuchawki, powerbanki, ładowarki indukcyjne, czy breloczki USB, które z pewnością będą dobrze wykorzystane na co dzień.

• Bambusowe kubki, szklane butelki, czy bidony z wkładem do filtrowania wody to obecnie jedne z najmodniejszych gadżetów na targach, które mają tę zaletę, że doskonale wpisują się w tworzenie artykułów wielokrotnego użycia, które ponadto mogą być ponownie poddane recyklingowi.

• Jeżeli na targach prezentuje się firma związana z produkcją gier, czy zabawek, warto zadbać o artykuły w postaci niewielkich gier planszowych, poręcznych łamigłówek, czy maskotek z logo marki, które z pewnością przypadną do gustu maluchom.

• Gadżety dopasowane do charakteru targów będą doskonałym pomysłem. Przykładowo eventy związane z turystyką doskonale komponują się z artykułami w postaci poręcznych etui na drobiazgi, czy kosmetyczkami podróżnymi. To praktyczne akcesoria, które doskonale sprawdzają się podczas podróży.

Artykuły Leżakowo, które świetnie sprawdzą się podczas targów

Podczas targów warto wykorzystać artykuły naszej marki. Obrusy z nadrukiem, czy reklamowe fartuchy doskonale sprawdzą się do promowania branży gastronomicznej, z kolei nasze kominy oraz czapki reklamowe można wykorzystać podczas wydarzeń powiązanych z markami sportowymi. Oprócz gadżetów warto skłonić się także ku innym naszym produktom, w tym drewnianym leżakom reklamowym, które są świetnym narzędziem do promowania każdej marki.

Zobacz produkty z naszej oferty i przeczytaj inne wpisy blogowe:

Krzesła plażowe reklamowe

Leżaki reklamowe

Koce reklamowe

Materace z logo

Jak promować produkty premium?

Gdzie wykorzystać stoliki cateringowe?