Jakie gadżety na konferencję?

Gadżety na konferencję to świetny sposób promocji firmy, ponadto pozwala budować relacje z klientami oraz partnerami biznesowymi. Pomagają one stworzyć pozytywny wizerunek firmy wśród uczestników wydarzenia, ale także zwiększyć świadomość marki. Przy wyborze gadżetów na konferencję należy wziąć pod uwagę charakter wydarzenia, branże, w której działa nasza firma, a także budżet, jakim dysponujemy. Specjaliści są zgodni co do tego, że takie artykuły powinny być praktyczne i użyteczne, aby uczestnicy konferencji mogli je wykorzystać także po zakończonym wydarzeniu. Świetnie sprawdzą się między innymi:

• Artykuły piśmiennicze, w tym notesy, długopisy i ołówki, dzięki którym uczestnicy będą mogli zapisywać swoje spostrzeżenia po każdej prelekcji.

• Identyfikatory z logo, które pomogą odnaleźć inne osoby biorące udział w wydarzeniu. W ten sposób możemy także w łatwy sposób odnaleźć prelegentów oraz osoby organizujące event.

• Akcesoria elektroniczne, w tym powerbanki, pendrive’y, karty pamięci, a nawet uchwyty na telefony z logo doskonale sprawdzą się na konferencjach związanych z branżą IT.

• Kolorowe naklejki i znaczki to drobne artykuły, sprawdzające się głównie na konferencjach studenckich.

• Co ciekawe, coraz częściej na takich wydarzeniach pojawiają się specjalne breloki z chipem RFID, które będą świetnym pomysłem do wykorzystania na konferencjach związanych z nowoczesnymi technologiami. W ten sposób można uczestnikom stworzyć dostęp do stref, które najbardziej ich interesują.

Drobne konferencyjne gadżety warto umieścić w oryginalnej torbie

Gadżety konferencyjne powinny być zapakowane w taki sposób, aby uczestnicy mieli do dyspozycji wszystkie artykuły w jednym miejscu:

• Papierowa torebka, zwłaszcza stworzona z przetworzonej makulatury to jedna z najczęściej wykorzystywanych propozycji. Są one poręczne i można je poddawać recyklingowi.

• Powyższe cechy dotyczą również pudełek kartonowych logo konferencji, przy czym ten sposób zapakowania gadżetów jest znacznie bardziej elegancki.

• Płócienne torby są bardzo często wykorzystywane podczas konferencji, zwłaszcza o tematyce ekologicznej, ponieważ są one wielokrotnego użyciu, dzięki czemu można je wykorzystywać podczas zakupów, czy do zabrania lunchu do pracy. Ich największą zaletą jest możliwość prania w pralce, ale także to, że są one biodegradowalne.

• Worki i plecaki eventowe to efektowny sposób zapakowania gadżetów konferencyjnych. Są to bardzo praktyczne dodatki, które można wykorzystywać na co dzień, a także podczas wyjazdów służbowych, a nawet wycieczek.

Postaw na upominki konferencyjne od Leżakowo

Firma Leżakowo oferuje produkty pozwalające wypromować firmę, markę, produkt, a nawet wydarzenia, w tym konferencje. Dobrze sprawdzą się między innymi nasze ręczniki, czy koce z nadrukiem, idealne do eventów związanych z branżą hotelarską. Dobrym pomysłem będzie także wykorzystanie fartuchów reklamowych i obrusów z nadrukiem, które doskonale sprawdzą się podczas wydarzeń związanych, chociażby z technologią żywności i żywieniem człowieka. Wszelkiego rodzaju gadżety można zapakować to naszych toreb z nadrukiem, czy plecaków, które z pewnością będą wzbudzały uwagę.

Zobacz dostępne produkty i sprawdź inne artykuły z naszego bloga:

Ręczniki reklamowe

Materace z logo

Obrusy z nadrukiem

Leżaki z podłokietnikami reklamowe

Jak wypromować konferencję?

Z jakich tworzyw wytwarza się materiały reklamowe?