Co wyróżnia leżaki boho?

Leżaki boho są wysoko cenione przez konsumentów ze względu na stylistykę, która w wielu miejscach wprowadza element sielskości. Chętnie wybierane są one do ogrodu, ale także do aranżacji miejskich plaż czy ogródków restauracyjnych. Łączą one zastosowanie naturalnych surowców, takich jak drewno czy rattan w zestawieniu z płótnami bądź poduszkami w jasnych kolorach beży, brązów i szarości. Bardzo dobrze sprawdzą się także jako atrybut reklamowy. Stosując drewniane stelaże w zestawieniu z jasnymi kolorami tkanin, możliwe jest skuteczne wypromowanie firmy.

Leżaki boho idealne na letni czas

Wielu z nas leżaki boho kojarzą się z letnim czasem, spędzanym w gronie przyjaciół. Świetnie sprawdzają się one w ogrodzie, tworząc przykuwający wzrok kontrast między zielenią trawy i roślin obecnych w ogrodzie. Modele posiadające naciągnięte płótno są lekkie i łatwo się je składa, dlatego warto wykorzystywać je także na plaży.

Jaki model boho wybrać?

Dostępne na rynku leżaki boho występują w wielu wariantach, które konsumenci mogą dobrać do własnych potrzeb:

– masywne, mocowane na stałe modele spotykamy w przestrzeni miejskiej, ale coraz częściej stosowane także w przydomowych ogrodach

– rozkładane meble w stylu boho z możliwością kilkustopniowej regulacji oparcia, do których dołącza się beżowe lub popielate poduszki

– składane modele składające się ze stelaża i naciągniętego płótna.

Drewno – nieodzowny element w stylu boho

Najczęściej do produkcji leżaków boho wykorzystuje się drewniane stelaże. Wyróżniają się one wysoką wytrzymałością na ciężar podczas siadania, a przy tym są stosunkowo lekkie, dlatego z łatwością można je przenosić. Ponadto stelaże są poddawane impregnacji, dlatego odporne są na różne warunki atmosferyczne, takie jak opady czy mocne nasłonecznienie.

Oprócz drewna w produkcji mebli stosuje się również plecionkę rattanową, która ma szerokie zastosowanie w procesie produkcji. Mają one charakterystyczny, ażurowy wygląd, ponadto zastosowanie plecionki sprawia, że mebel jest wytrzymały i świetnie sprawdzi się w ogrodzie czy na tarasie. Są lekkie, a przy tym odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. Plecionkę rattanową można w łatwy sposób malować, nadając im tym samym nowego charakteru, który z pewnością będzie unikatowym, przykuwającym wzrok elementem wystroju.

Produkty Leżakowo wpisujące się w założenia stylistyki leżaków boho

Firma Leżakowo specjalizuje się w tworzeniu wielu produktów służących promowaniu firmy, w tym reklamowych leżaków drewnianych. Do wyboru mamy wiele odcieni brązowych stelaży w wariancie Standard, które idealnie sprawdzą się w modelach typu boho. Dodatkowo warto zastosować jedną z dostępnych tkanin, na przykład w kolorze szarym, na których istnieje możliwość naniesienia logo marki. Taki leżak boho łączy zatem dwie cechy – efektownego mebla outdoorowego i nośnika reklamy.

Sprawdź nasze produkty oraz przeczytaj inne wpisy blogowe:

Leżaki reklamowe

Materace na palety

Potykacze reklamowe

Jakie drewno na leżak?

Czym pomalować drewniany leżak?

Leżak bujany – nowoczesny produkt w połączeniu z maksimum wygody