Advertising textiles

Advertising textiles

Blankets, towels, bags, backpacks, mattresses and pillows are not only functional products but also an ideal form of advertisement and promotion of your brand. Sublimation print perfectly reflects all colors in reality. Each product is made with high care, the fabrics used in our production are textiles of the highest quality – each of them is chosen to the functionality of a particular product

czapki

Czapka wykonana z tkaniny poliestrowej w rozmiarze one-size , charakteryzuje się dużą elastycznością, wysoką wytrzymałością i jest odporna na promieniowanie UV. Czapka doskonale nadaje się do codziennego użytku ale jest również idealnym gadżetem reklamowym- dzięki możliwości wykonania na niej dowolnego druku sublimacyjnego z wybranym wzorem.

Kominy

Nasze kominy  chronią przed zimnem i wiatrem, a w obecnej sytuacji epidemiologicznej, pełnią również funkcję ochronną twarzy (zakrywając nos i usta). Materiał, z którego są wykonane jest elastyczny, przyjemny w dotyku, a utrzymanie go w czystości nie sprawi trudności dzięki właściwością szybkoschnącym. Komin z własnym nadrukiem pomoże zadbać o zdrowie, a lekka, przewiewna konstrukcja zapewni komfort użytkowania.

Fartuchy

Bawełniany z subtelnym haftem czy poliestrowy łatwy w utrzymaniu czystości dający możliwość pełnego nadruku Wybór po Twojej stronie. Uszyjemy fartuch, który w klasyczny sposób podniesie prestiż Twojej restauracji lub kawiarni.

Obrusy

Obrus reklamowy to dekoracja i reklama w jednym. Produkujemy duże obrusy oraz małe bieżniki. Wykorzystujemy tkaniny dostosowane do potrzeb użytkowych: plamoodporne, wodoodporne czy subtelne atłasowe.  Pamiętaj o tym, że nawet mały stolik na froncie z nadrukiem wysokiej jakości daje obraz prestiżu i dobrego smaku.
 
 

Maseczki

W czasach pandemii, maseczka może służyć nie tylko do ochrony zdrowia, ale może okazać się świetnym produktem reklamującym Twoją markę, dzięki indywidualnie dobranemu nadrukowi. Czy możemy znaleźć lepszą reklamę niż maseczkę, która będzie znajdowała się na “ustach wszystkich”? Pierwsze wrażenie to pierwsze spojrzenie – które będzie skierowane właśnie na Twoją markę. Designerski wygląd maseczki , zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Opakowania

Wszystkie produkty są zapakowane w jednostkowe opakowania foliowe

Logistyka

Przesyłki w 98% dostarczane są w ciągu 24h od wysyłania. Oferujemy rónież własny transport paletowy.

Znakowanie

Umożliwiamy przesyłki NO NAME, znakowanie kodami EAN, personalizację za pomocą naklejek z danymi firmy.